Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1156 of 1175 FirstFirst ... 156 656 1056 1106 1146 1154 1155 1156 1157 1158 1166 ... LastLast
Results 23,101 to 23,120 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #23101 SP
    Junior Member dan81aug's Avatar
    Salutare mi-am achizitionat de curand un ps3 si am o problema , cand intru sa joc jocuri nu mi merge sa joc online cu toate ca daca vreau sa intru pe net de pe el merge. cand ii dau sa joc online imi spune ca e o problema la network.

  2. #23102 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Despre ce joc este vorba si cum esti conectat la net (wi-fi sau direct cu cablu) ?

  3. #23103 SP
    Member paulone's Avatar
    dar ce, exista in momentul de fata PS Store Romania? fiindca am gasit asta cu preturi in lei si nu stiu ce este....
    https://store.sonyentertainmentnetwo...s3%7Cprice~asc

  4. #23104 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Exista. Avem si thread dedicat aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f11...store-romania/

  5. #23105 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Exista. Avem si thread dedicat aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f11...store-romania/
    se pot cumpara jocuri cu card de BCR?

  6. #23106 SP
    Member rascalov's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    La headset-ul de genul asta auzi doar chat-ul sau si jocul?
    Salut. La acest headset se aude doar voice-chat-ul. Iti recomand sa il cumperi deoarece se aude foarte clar si te faci auzit foarte clar. Detin acest headset. Se poate vorbi si in timp ce este la incarcat sau daca este pus in suport. Trimite-mi PM pentru alte informatii.

  7. #23107 SP
    Junior Member tzacanit's Avatar
    Va salut , cu respect , este primul meu post aici .
    Vreau sa achizitionez o consola PS3 SH , ma intereseaza 90% pentru FIFA 15 si GTA 5 online . Acum vin intrebarile mele :
    In legatura cu Fifa15 : Ca sa pot sa am acces la multiplayer , sa ma joc cu altii , trebuie sa cumpar jocul in sine FIFA 15 sau FIFA 15 ULTIMATE TEAM . ( Vreau sa joc online , si sa deschid acele pachete si nustiu la care fifa sunt )
    In legatura cu GTA ONLINE / - La fel , trebuie sa cumpar GTA 5 doar ? si sa am un cont pe ps3?

    -> Ce sa intreb la eventualul vanzator : Daca are contul de online activ ? Ce trebuie sa stiu sa nu am probleme ...
    PS: Am gasit si console sigilate , care inca nu au activat un cont de playstore , va rog sa ma lamuriti .

  8. #23108 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Contul de playstation network/playstation store ti-l creezi singur, nu trebuie sa aiba consola. consola poate avea mai multe conturi de utilizator fiecare avand contul sau de psn. La o consola sigilata nu ar trebui sa existe probleme. La una SH de un lucru trebuie sa te asiguri: ca nu e banata pe psn. Asta o faci prin accesarea fie a contului tau de psn/ps store, fie a contului vanzatorului. Cred ca GTA online e o experienta separata de jocul propriu-zis, dar parca nu trebuia achizitionat separat. La fel si FIFA. Multiplayer poti juca si la un fifa simplu. Ultimate team e doar un modul de joc mai complex cu trading, competitions and such.

  9. #23109 SP
    Junior Member tzacanit's Avatar
    Ma intereseaza fifa , acela cu pachere de deschis , cu echipa de te-o faci . daca ma intelegi

  10. #23110 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    ala e Ultimate Team, da.

  11. #23111 SP
    Junior Member tzacanit's Avatar
    daca iau o consola modata mai am acces la online?

  12. #23112 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Te invit sa citesti regulamentul forumului. Aici nu se vorbeste de modare/piraterie

  13. #23113 SP
    Junior Member tzacanit's Avatar
    imi cer mii de scuze , nu am stiut , eram doar curios

  14. #23114 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Daca intri online cu un ps3 modat mai mult ca sigur vei avea consola banata(brick-uita), iar o consola fara acces online este la fel de interesanta ca un pc fara internet....nu se merita.
    Cu banii care ii dai pe modare iti cumperi cateva jocuri bune, pe care le poti juca online fara sa te complici cu alte magarii.

  15. #23115 SP
    Junior Member tzacanit's Avatar
    da asta si vreau sa fac , doar ca ma interesa daca PS3 poate fi BLOCAT PE NET .. credeaam ca e UN PS =UN CONT .. da am inteles ca poti sa intri cu mai multe conturi

  16. #23116 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    de cati gb are nevoie ps3 pt a functiona? mai am liberi 33gb, si vreau sa instalez yakuza 4 care are 22gb.
    inainte de a downloada thief de pe store, mai aveam 9gb liberi, si a mers downloadul, chiar si instalarea.
    thx!

  17. #23117 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Pentru ala ai nevoie de 44. Are kitul 22 si instalu tot atat. Kitul se sterge dupa ce ai facut instalul

  18. #23118 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    am inteles, multumesc.

  19. #23119 SP
    Junior Member connectorxp's Avatar
    Un PS3 CECH-2504B cu 4.66 oficial se poate "moda"? Am avut Rogero 4.55 pe el si cel care l-a folosit i-a facut update si acum e la 4.66 oficial, vestea buna e ca merge fara stres pe PSN in multiplayer dar Rogero nu mai e

  20. #23120 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pai asa este si normal sa fie, spor la cumparaturi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts