Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1158 of 1175 FirstFirst ... 158 658 1058 1108 1148 1156 1157 1158 1159 1160 1168 ... LastLast
Results 23,141 to 23,160 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #23141 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by tzacanit View Post
    Sau sa ma intreb catre un superslim ... nu prea inteleg diferentele intre ele.
    Nu iti cumpara ps3 phat deoarece nu au o racire eficienta si riscul de supraincalzire este mare...cauta un slim sau superslim.
    In momentul de fata in magazine gasesti doar ss-urile.

  2. #23142 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    a cumparat careva vreodata coduri de dowbload pentru jocuri, dlc, etc de pe gamestop.com, folosind carduri romanesti?

  3. #23143 SP
    Junior Member maxmaxuel's Avatar
    RE ALL
    Spunetimi un joc PS3 cu masini, sa pot juca cu un frate.....,pe acelasi ecran adica 2joystick conectate la ps3 va rog mult ori ce jocuri cu masiiniiiiii MULtUMESC CG.
    Vreau mai multe variante din partea voastra vamultumesc.

  4. #23144 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    LittleBigPlanet Karting
    MotorStorm
    ModNation Racers
    Twisted Metal
    Ridge Racer 7
    Full Auto 2: Battlelines
    GT5
    Blur
    Split Second
    NFS Carbon/Most Wanted
    Driver: San Francisco
    DiRT 3
    MySims SkyHeroes
    Cars 2
    F1 2011

    Mie personal cel mai mult imi plac arcade race/karting.

  5. #23145 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Blur e cel mai tare si merge in split screen cu pana la 4 jucatori

  6. #23146 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am ceva probleme la Thief, îmi cere să mă înregistrez la ei cu adresa de email, când dau să completez câmpul nu face nici o mişcare, rămâne blocat, a mai păţit cineva aşa.

  7. #23147 SP
    Junior Member danielb's Avatar
    Mai e pe aici vreun thread activ de recomandare jocuri? Am gasit unul - "spune genul, afla restul" , dar nu mai e activ din 2012.

  8. #23148 SP
    Junior Member Shiro's Avatar
    O mica intrebare in legatura cu download-urile de pe PSN. Sa spunem ca am 2 conturi...unu de UK si celalt US. Daca copii cateva avataruri/teme de pe US PSN...pot sa ma folosesc de acele avataruri si teme, pe contul de UK? Multumesc anticipat pentru raspuns.

  9. #23149 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Avatarurile nu„ temele da.

  10. #23150 SP
    Junior Member COLORADOC's Avatar
    Salut. Am vazut ca exista un post cu jocurile pentru PS3. Intrebarea mea este : exista si un post dedicat exclusivitatilor ps3-ului ?
    Multumesc !

  11. #23151 SP
    Member paulone's Avatar
    de ceva vreme experimentez o ciudatenie legata de PS Store....ma scoate din aplicatie fara sa apara vreun mesaj de eroare....pur si simplu iese singur din Store...

  12. #23152 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    PS Store este o mare tampenie pe ps3 de cand l-au schimbat. Cel mai bine e sa folosesti storeul de pe un browser web. N-are rost cu cel de pe ps3 ca are tot felul de probleme.

  13. #23153 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Fw update 4.7.
    Ce stie sa faca?

  14. #23154 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Doar o noua icoana pentru PSN, nimic mai mult.

  15. #23155 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pentru cine doreste Lara Croft and the Guardian of Light, am luat un cod in plus folosind metoda de aici .

    E2RF-L8NH-RB8M

    Merge folosit doar pe PSN Japan, din cate am inteles, jocul are optiune de engleza. Cine l-a luat sa lase un mesaj aici.
    Daca vizitezi pagina acum, mai vezi casuta?

  16. #23156 SP
    Member larry92's Avatar
    Salut, de ce mi se blocheaza consola dupa fiecare sezon de FIFA Ultimate Team ?

  17. #23157 SP
    Member paulone's Avatar
    vad ca dupa ultimul update s-a schimbat picrograma PS Store din meniu si nu ma mai scoate aiurea....

  18. #23158 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Salut!

    Am un PS3 SS, cred ca are doi ani si 3-4 luni, l-am luat SH de la cineva. Respectivul mi l-a vandut cu vreo 9-10 jocuri toate pe disc, deci tind sa cred ca in aprox 8-9 luni nu a avut timp sa-l forjeze maxim. Consola e la mine de un an si 3 luni si cred ca are cam 150-200 de ore de joc maxim. Ar trebui sa o curat sau sa-i schimb pasta la procesor?

  19. #23159 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Nu, in principiu nu ar trebui sa desfaci consola. Eu am curatat-o prima data dupa 4 ani de folosire. Ce e drept am folosit self clean-ul de cateva ori, iar de cateva ori am aspirat-o. Daca insa e atat de fierbinte si mai mereu merge ventilatorul turat la maximum chiar si in idle iti recomand sa o duci la curatat.


  20. #23160 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Multumesc de raspuns!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts