Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 291 of 1175 FirstFirst ... 191 241 281 289 290 291 292 293 301 341 391 791 ... LastLast
Results 5,801 to 5,820 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5801 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by AccenT View Post
    Intentionez sa achizitionez un PS3 de pe amazon.co.uk. As vrea sa stiu daca garantia este valabila si in Romania si cui as putea sa ma adresez.
    La sectiunea contact nu apare nimic: PlayStation Romania - Contact us .

    Multumesc.
    Mi-am comandat eu de pe amazon la inceputul lunii septembrie, crezand ca o sa apara m greu slimurile la noi, insa am ajuns cam in aprox. aceeasi bani.
    Nu am primit niciun certificat de garantie in cutia consolei, decat manual de utilizare. Factura intr-adevar o am.
    Consola merge f bine...
    Daca este vreo oferta bundle buna pe amazon se merita sa cumperi, dar daca te gandesti la garantie m bine cumperi de la noi.

  2. #5802 SP
    Member Imperatore's Avatar
    @BIVAS

    cu contul acela de ps3 network facut pe Romania nu poti accesa contentul de pe PlayStation Store pentru ca la noi nu exista unul deocamdata, dar daca iti faci cont pe U.S. sau U.K. o poti face fara probleme. In ceea ce priveste zona jocurilor 1-Us,2-Eu,3-Jp, aceasta conteaza in momentul in care descarci DLc-urile aferente jocurilor pentru zona respectiva. Ai joc U.S. iei DLC pt joc de pe PlayStation Store U.S. thats it

  3. #5803 SP
    Junior Member BIVAS's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    @BIVAS

    cu contul acela de ps3 network facut pe Romania nu poti accesa contentul de pe PlayStation Store pentru ca la noi nu exista unul deocamdata, dar daca iti faci cont pe U.S. sau U.K. o poti face fara probleme. In ceea ce priveste zona jocurilor 1-Us,2-Eu,3-Jp, aceasta conteaza in momentul in care descarci DLc-urile aferente jocurilor pentru zona respectiva. Ai joc U.S. iei DLC pt joc de pe PlayStation Store U.S. thats it
    ms pt raspuns

    dar dak deja mi-am facut cont p romania se mai poate schimba ceva am cum sa fac alt cont pt uk?

  4. #5804 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    se face alt user pe consola si creezi alt cont de psn si tot asa...

  5. #5805 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    i have a big problem :d mi-am luat ps3 cu mn de revelion, dar tv din living (lcd hisens) nu are hdmi. am luat din real un cablu hdmi-dvi dar tot nu merge i-am dat si reboot dar tot degeaba. stiti vreo solutie? pot gasi cablu av pt ps3 in constanta si unde?

  6. #5806 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    roaga-l si tu pe novi sa iti dea cablul av cat stai acolo

  7. #5807 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

  8. #5808 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    i have a big problem :d mi-am luat ps3 cu mn de revelion, dar tv din living (lcd hisens) nu are hdmi. am luat din real un cablu hdmi-dvi dar tot nu merge i-am dat si reboot dar tot degeaba. stiti vreo solutie? pot gasi cablu av pt ps3 in constanta si unde?
    Incearca la Dioda. Am vazut ca are o groaza de cabluri p-acolo, inclusiv pt console.

  9. #5809 SP
    Junior Member Jun1or's Avatar
    Pot sa folosesc casca bluetooth in gameplay ca si oudio output ? deci cand ma joc sa aud in casca ?

  10. #5810 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu. numai pt chat din pacate

  11. #5811 SP
    Junior Member Jun1or's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    nu. numai pt chat din pacate
    ma gandeam eu, ms
    alta varianta nu am decat cea cu castile Casti stereo wireless SONY MDR-RF840R-K - Altex - cel mai mic pret din Romania in tv.

  12. #5812 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Am citit undeva cum ca PS3 Slim ar avea probleme cu incalzirea...Este adevarat acest lucru?

  13. #5813 SP
    Member unlike's Avatar
    Este foarte neadevarat, dar asta nu inseamna ca nu poti avea ghinionul sa nimeresti o consola cu un defect de acest fel.

  14. #5814 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ce probleme cu incalzirea ? Al meu se incalzeste decat in partea din spate mai tare, unde e aerisirea , in rest e caldut , ca orice aparat electronic care merge de ceva timp .

    Daca vrei sa cumperi , sa nu iti fie frica , cumpara consola , ai garantie 2 ani deci stai linistit !

  15. #5815 SP
    Junior Member keeplive's Avatar
    sal. am rezolvat problema conectivitatii intre home cinema si ps3. din pacate nimeni pe acest forum nu s-a "obosit" prea tare. am gasit un baiat destept la flanco care mi-a dat varianta salvatoare. evident a fost simplu de rezolvat cu un adaptor..... merci

  16. #5816 SP
    Junior Member anrecj's Avatar
    Salut! Am avut si eu o problema azi...eram pe youtube si mi-a dat freeze. E din cauza browser-ului? Tin sa mentionez ca eram pe wireless si semnalul era de 20%(router-ul era la alt etaj). Ca prostu', nu am asteptat sa-si revina(poate) si i-am dat reset.

  17. #5817 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Best Software Lineup.



    PS3 wins



    Motion Controller wins

  18. #5818 SP
    Member unlike's Avatar
    Dupa cum ai scris tu, ca nu ai intrari pe receiver, probabil ca singura posibilitate e cu un Scart cu posib de comutare pe Input, dar sunetul este stereo , nu 5.1 ...

  19. #5819 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar
    O intrebare care se adreseaza oamenilor care au cumparat ps3 de la altex. Unde scrie ca garatia e de 2 ani?cea de la producator ,ma refer,eu m`am uitat prin actele cere le`am primit cu consola dar nimica. Garantia data de la altex e doar de 1 an,si as vrea sa ma intorc la ei si sa le demonstrez prin acte sau internet ca ps3 are garantie 2 ani si astfel sa imi schimbe garantia.

    later !! am gasit in carticica lui si scrie 1 an....am citit pe forum ca ar fi de 2 ani,nu mai inteleg nimica.

  20. #5820 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    daca doresti sa filmezi un joc in timp ce-l joci...ce poti folosi?cu imagine buna bineinteles

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts