Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 1175 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 538 1038 ... LastLast
Results 741 to 760 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #741 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    ps3ul trebuie tinut la o anumita distanta de orice obiect in spate?adica se incalzeste sau ceva?de ex daca il pun pe un raft din mobila in spate este peretele.e vreo problema?

  2. #742 SP
    Junior Member johnny89's Avatar
    asa spune in manualul sau , ai grija de el

  3. #743 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by johnny89 View Post
    asa spune in manualul sau , ai grija de el

    deci nu e recomandat sa se pune pe un raft daca nu are aerisire in spate nu?

  4. #744 SP
    Junior Member johnny89's Avatar
    din ce am citit,trebuie sa nu stea intr-un loc inchis si sa aiba spatiu in toate directiile (cel putin 10 cm,cred); unii au avut probleme cu el din cauza asta

  5. #745 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am pe ps3 stapanul inelelor ,fiecare parte 10 gb .....facute de mine in m2ts
    mi le-am bagat cu tversity insa le vreau inapoi pe pc cum fac sa le copiez inapoi

  6. #746 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    adica le-ai copiat cu ajutorul Tversity de pe PC pe PS3 ? sa-nteleg ca de fapt le-a mutat ?

  7. #747 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by Q View Post
    adica le-ai copiat cu ajutorul Tversity de pe PC pe PS3 ? sa-nteleg ca de fapt le-a mutat ?
    le-am copiat,si dupa aceea pe pc le-am sters iar acum le vreau inapoi pe pc si mie greu sa stau iar sa le fac
    si daca as putea din ps3 sa le trag inapoi

  8. #748 SP
    Member drati71's Avatar
    Merge cu un stick de 16Gb(sau mai mare) sau HDD extern.

  9. #749 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    nu merge nici cu stick nici cu hdd extern deoarece o sa fie formatate fat32 deci 4g maxim pe fisier
    dupa cum zicea el are fisiere de 10g

  10. #750 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    deci nu e recomandat sa se pune pe un raft daca nu are aerisire in spate nu?
    Poate sta pe un raft dar sa aiba destul spatiu pentru aerisire,cred ca minim 10 cm.Eu il tin pe un raft si nu are nimic

  11. #751 SP
    Junior Member Milan's Avatar
    Daca ma poate ajuta cineva.............cum as putea sa intru in HOME ,am cont pe usa da nu imi apare sa pot downloada,ma poate lamuri cineva?

  12. #752 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Iti trebuie beta code. Se va lansa luna asta. Oricum nu pierzi mare lucru.

  13. #753 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    pai la mine ar sta lipit de perete..

  14. #754 SP
    Junior Member FREEk01's Avatar
    Salutare, am si eu o problema cu internetul la PS3, eh, eu le-am comunicat celor de la net MAC-ul de la PS (pentru ca nu reuseam deloc sa stabilesc conexiunea altfel), mi-a mers foarte bine pana ieri cand au facut niste modificari la retea, de atunci imi da eroare asta:
    An error occured during the communication with the server.
    This is a DNS error.
    (80710102)
    Le-am dat telefon, le-am spus problema au facut ei ceva pe acolo, dar tot nu merge, m-au sfatuit sa ii resetez setarile si sa incerc apoi, ca problema nu este de la ei.Oricum pe acea adresa de MAC netul functioneaza pe PC.Aveti vreo solutie? ca sunt plin de nervi...
    Multumesc anticipat!

    p.s. IP am pe PS, dar Internet connection: failed.

  15. #755 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    pai la mine ar sta lipit de perete..
    Trebuie sa fie o distanta de vreo 20 cm intre consola si perete.

  16. #756 SP
    Member drati71's Avatar
    Da asa e, nu am fost atent.
    Poate te ajuta ceva de aici

  17. #757 SP
    Junior Member ZeroSkat's Avatar
    Aveti vreo idee de unde se pot cumpara carduri pentru PSN?

  18. #758 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    PS3 e din ianuarie 2008 versiunea de 40 GB si de atuncea am avut doar 2 crashuri la Assassin's Creed si a mers cu on/off ,cea mai buna consola

  19. #759 SP
    Junior Member shady_home's Avatar
    salutare , am si eu o problema ... atunci cand pun un dvd in ps3....imi apare un mesaj de la monitor in care imi zice "mode not supported" si nu imi afisaza nimic pe ecran . e vreo setare ceva care trebuie facuta inainte de a vedea un film pe dvd ? am gasit pe niste situri cateva chestii , am incerca si eu....si tot degeaba ca nu merge . am incercat asa :

    - It turns out that it was something to do with setting the BDs frame rate at 24khz. It was on a setting of "Automatic" and needed to be switched off.

  20. #760 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    si eu am aceeasi problema si nu stiu de la ce poate fi. daca bag un DVD in unitate si incerc sa vizionez respectivul film, monitorul intra in stand by, iar consola se blocheaza. am incercat si respectiva optiune si face la fel.

    le: gata, am gasit problema. trebuie sa deselectezi 720p din lista de rezolutii suportate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 1175 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 538 1038 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts