Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 451 of 1175 FirstFirst ... 351 401 441 449 450 451 452 453 461 501 551 951 ... LastLast
Results 9,001 to 9,020 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9001 SP
    Junior Member ionescu88's Avatar
    va salut cu respect.sunt nou pe forum si as dori sa ma informez despre consola ps3.vreau sa imi cumpar o consola ps3 250gb slim,si am citit pe alte forumuri ca fata de xbox 360,ps3-ul nu instaleaza jocul pe hdd ci il ruleaza de pe dvd.as dori sa stiu daca este adevarat si daca lucrul acesta nu este un dezavantaj in sensul ca de fiecare data cand vreau sa ma joc se va invarti dvd-ul iar in timp se va strica blocul optic(asa am inteles ca se numeste,poate gresesc).exemplu:daca te joci 7-8 ore pe zi timp de 1 an sa zicem s-ar putea strica blocul optic?sau daca ati intalnit probleme cu blocul optic cand apareau acestea,dupa cat timp de folosinta.va multumesc anticipat. alexandru

  2. #9002 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu zic sa o rogi pe tanti profesoara de mate cand incepi scoala sa te urecheze putin
    Uite un exemplu concludent aici, poate intelgi: Peste 100.000 de mii de vr�nceni au c?zut �n mrejele jocului-?eap? ?Gerald?
    De cand 100.000 de mii, inseamna 100.000.000? Inseamna ca potrivit articolului asta avem cel putin 100 DE MILIOANE de vranceni, nu ?! lol
    Gandeste-te doar la faptul ca in 16 ani, EA a vandut un total de 100 de milioane de exemplare din seria NFS si apoi compara asta cu cele 720 de milioane alea tale imaginare.
    Tu cand zici "daca s-a vandut in 720 DE MILIOANE de exemplare" cu referire la un joc, vorbesti de ozn-uri, ori ai fumat ceva si nu-ti dai seama ce vorbesti.
    Deci cand zici 200.000 de mii, e doar un mod de exprimare, nu inseamna 200 DE MILIOANE

  3. #9003 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Un mod de exprimare tampit . Ca si Cabana de 5***** ... Aia ii 25 de stele lol. Daca vrei 5 stele scrii 5*.
    100 000 de mii chiar is 100 de milioane desi exprimarea nu-i cea mai buna .

  4. #9004 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Asculta, tu chiar nu ai auzit de greseli de tiparie? Ai citit articolul dat exemplu de tine? Acolo sunt date cifre. Sute de mii. Daca imi arati oriunde in articol " modul tau de exprimare "... iti dau dreptate si imi retrag toate cuvintele. Dar atata timp cat n-ai dreptate, n-ai dreptate. Peste tot acolo unde apar numere, ori spune 100.000, ori 100 de mii, cum e normal. O mie inseamna 1 x 1000. Doua mii inseamna 2 x 1000. 100.000 de mii inseamna 100 x 1000, iar 100.000.000 inseamna 100.000 de mii, deoarece 100.000 x 1000 = 100.000.000 . Pe oricine ai intreba, imi va da dreptate. Cel care nu-mi da dreptate, te minte.

    Uite ce este,nu vreau sa avem o lupta de cuvinte. Stiu ca nu e placut ca la 20 de ani sa te lumineze un copil de 12 dar...Serios, fa-ne tuturor o favoare si intoarce-te la OZN-urile si tutunul tau pe care ai visat ca eu l-am folosit, si citeste avatarul lui Dudel : **** Em if they can't take a joke.
    Multumesc! .

  5. #9005 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Daca imi arati oriunde in articol " modul tau de exprimare "... iti dau dreptate si imi retrag toate cuvintele
    Eu vad exprimarea aia fix in titlu => ziaristu' ala e lafel de idiot ca mine.
    Tind sa cred ca expresia asta are 2 "nuante" si depinde de cum o foloseste fiecare. Eu unul nu am folosit-o si nu o voi folosii niciodata asa cu numerele foarte mari. Si aici putem sa punem punct, ca nu mai are rost altceva
    PS: Ti-am inteles aluzia aia, stai linistit, i can take a joke

  6. #9006 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Eu vad exprimarea aia fix in titlu => ziaristu ala e lafel de idiot ca mine.
    Tind sa cred ca expresia asta are 2 "nuante" si depinde de cum o foloseste fiecare. Eu unul nu am folosit-o si nu o voi folosii niciodata asa cu numerele foarte mari. Si aici putem sa punem punct, ca nu mai are rost altceva
    PS: Ti-am inteles aluzia aia, stai linistit, i can take a joke
    Stai linistit, am vazut si eu titlul . Eu vorbeam de restul articolului. Ma bucur ca intr-un final ai inteles ( si cand ma gandesc ca totul a inceput de la o greseala facuta de Tudoran lol ).

  7. #9007 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Tind sa cred ca expresia asta are 2 "nuante" si depinde de cum o foloseste fiecare. Eu unul nu am folosit-o si nu o voi folosii niciodata asa cu numerele foarte mari.
    2 nuante? wtf? e gresit si gata. punct. la fel de gresita ca folosii

  8. #9008 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai si tudoran a inteles-o ca si mine, eu ce ziceam de "nuante" ?
    Eu sincer asa o stiu folosita, cum o vezi si in titlul articolului.
    PS: Doom-ul se mai modifica si dupa greselile oamenilor

  9. #9009 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    1. Nu e dvd e bluray
    2. Majoritatea jocurilor se instaleaza ca sa iti foloseasca mai putin unitatea optica...dar iti cere in continuarea cd-ul.

  10. #9010 SP
    Member Theodor01's Avatar
    A explodat FileList
    Attached Images Attached Images sdgddd.jpg

  11. #9011 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Sa vezi acum ce isi cumpara romanasii PS3 ...

    Sa vezi apoi banari pe PSN !

  12. #9012 SP
    Member paulone's Avatar
    Cea mai mare prostie faceti sa jucati piraterii de PS3, pe langa BAN, sunt sigur ca se va prabusi consola(asta e muuult mai sensibila ca PS2-ul)

  13. #9013 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Daca intri acolo pe forum ai sa vezi razboiu dintre fanboys...

  14. #9014 SP
    Junior Member ionescu88's Avatar
    ce televizor lcd as putea sa cumpar pentru o consola ps3.as dori sa fie full hd,diagonala sa fie de 81cm,mai mare nu pentru ca nu am camera foarte spatioasa(dar nici mai mic de 81 nu vreau),bugetul ar fi in jur de 20de milioane lei vechi.astept pareri si informatii.va multumesc.

  15. #9015 SP
    Member L0G1X's Avatar

  16. #9016 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu ti-as recomanda un Sony Bravia, orice ar fi nu-ti cumpara LG, nu sunt fiabile in timp.

  17. #9017 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Sigur 99% vor cumpara Jailbreak-ul pt. a juca jocuri piratate, iar cei care zic ca il cumpara doar pentru a avea o copie de rezerva a jocului pe consola/hdd extern, sa nu mai schimbe de fiecare data discul ... totusi sa fim realisti.

  18. #9018 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Daca intri acolo pe forum ai sa vezi razboiu dintre fanboys...
    Ce imi place cel mai mult,este ca la torrentele cu jocuri de PS3,toti comenteaza,dar jumate nici nu detin un PS3,sau habar nu au ce e cu torrentul.
    Si mai imi place ca toti n00bi intra pe topicul de PS3(pe Filelist,ca sa nu se faca confuzie),si zic ''maoamama woowowow imi iau plesteysan 3 abea astept sa joc fifa''.

  19. #9019 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    MaxConsole - Now even a common classroom calculator can be used to hack the PS3





    This message should probably cut some socks off: The manufacturer of the infamous USB Modchip "PSJailbreak" have been known to want to bring out in the next few days an update. The Backup Manager v1.1 it should be possible, among other things, on a normal PS3, no matter whether fat or slim, PS2 games to play. Furthermore, should follow a Linux support in the next update.


    Here are all the changes:
    • Supports any firmware
    • Supports NTFS Hard Discs
    • Supports copying of Blu-Ray Discs
    • Supports playback of the. Mkv video format
    • Supports the playback and copying PSX and PS2 games (no matter which PS3 version).
    • Automatic updating of the stick via PC.
    • Lets Play online without risk of excommunication.

  20. #9020 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    MaxConsole - Now even a common classroom calculator can be used to hack the PS3





    This message should probably cut some socks off: The manufacturer of the infamous USB Modchip "PSJailbreak" have been known to want to bring out in the next few days an update. The Backup Manager v1.1 it should be possible, among other things, on a normal PS3, no matter whether fat or slim, PS2 games to play. Furthermore, should follow a Linux support in the next update.


    Here are all the changes:
    • Supports any firmware
    • Supports NTFS Hard Discs
    • Supports copying of Blu-Ray Discs
    • Supports playback of the. Mkv video format
    • Supports the playback and copying PSX and PS2 games (no matter which PS3 version).
    • Automatic updating of the stick via PC.
    • Lets Play online without risk of excommunication.
    LOL

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts