Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 486 of 1175 FirstFirst ... 386 436 476 484 485 486 487 488 496 536 586 986 ... LastLast
Results 9,701 to 9,720 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9701 SP
    Member Imperatore's Avatar
    poate se referea ca dupa o vreme ce a folosit stickul sa faca updateul si daca este predispus la un eventual ban, sincer eu nu stiu dar poate iti raspunde cineva mai avizat

  2. #9702 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    poate se referea ca dupa o vreme ce a folosit stickul sa faca updateul si daca este predispus la un eventual ban, sincer eu nu stiu dar poate iti raspunde cineva mai avizat
    sincer nu cred ca s-a referit la acest lucru, dar in fine. nu se stie nimic sigur, inca nu s-au raportat astfel de incindente. teoretic daca scoti stickul si faci updateul ar trebui sa fii safe, dar niciodata nu poti fi sigur ce a pregatit sony. cred ca cea mai avizata persoana ar fi donely.

  3. #9703 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz99 View Post
    am si eu o intrebare daca se pune la un ps3 ps3key exista riscul pentru baned la consola se pot juca toate jocurile
    online
    Imi place de userii care de pe la primele posturi cer sfaturi despre piratare Ma scuzati, despre tehnologie de backup a jocurilor de pe discurile cumparate.
    Asta si faptul ca nu folosesc vreo forma de punctuatie.

  4. #9704 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    Salut,
    Sunt nou pe aici,si de cateva luni bune nu eram decis ce anume sa-mi iau xbox360 slim sau ps3 slim+move.Dupa ce am consultat acest forum si inca multe altele m-am decis si nu mai am nici un dubiu PS3 este alegerea mea.
    Acum vreau daca se poate sa-mi spuneti de unde este mai ok sa-mi iau unul,la vreun magazin/online din romania.Sau daca am pozibilitatea sa-mi trm cineva din italia sa-mi iau de acolo.

    MULTUMESC ANTICIPAT

  5. #9705 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by cosming View Post
    Salut,
    Sunt nou pe aici,si de cateva luni bune nu eram decis ce anume sa-mi iau xbox360 slim sau ps3 slim+move.Dupa ce am consultat acest forum si inca multe altele m-am decis si nu mai am nici un dubiu PS3 este alegerea mea.
    Acum vreau daca se poate sa-mi spuneti de unde este mai ok sa-mi iau unul,la vreun magazin/online din romania.Sau daca am pozibilitatea sa-mi trm cineva din italia sa-mi iau de acolo.

    MULTUMESC ANTICIPAT
    Gandeste-te la garantie. Daca iti iei din Italia beneficiezi de garantie?

  6. #9706 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    Probabil ca da,dar nu in tara aici,doar trimis acolo.Datorita garantiei as dorii sa-l iau din tara.Insa nu stiu care este cel mai ok punct de vanzare tinand cont de urm aspecte:garantie/pret
    ms

  7. #9707 SP
    Member BatsBike's Avatar
    @diesel ... toate astea pentru ca una bucata PS3 nu-i chiar de neatins la price(mai ales SH)!cat despre gramatica ... exista messenger,n-avem nevoie de punctuatie in conversatie

  8. #9708 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    SystemLink, The Gaming Feed: Official Playstation Magazine UK Review Scores - Black Ops, Medal Of Honor, New Vegas
    • Call Of Duty: Black Ops - See here
    • Fallout: New Vegas - 8
    • Medal Of Honor - 8
    • Lara Croft and the Guardian Of Light - 9
    • Def Jam Rapstar - 8
    • Saw II - 6
    • WWE Smackdown vs Raw 2011 - 8
    • Racket Sports (Move) - 2 (OUCH!)
    • Vanquish - 8
    • EA Sports MMA - 7

  9. #9709 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    In reteaua Altex-Media Galaxy am vazut ca bundle-ul PS3 Slim+Move Starter Pack e vreo 1650 de lei. Mai afla si alte preturi, faci la final calculul si intri apoi in famiglia PS

  10. #9710 SP
    Banned PS3LOVER's Avatar
    Salut am si eu o intrebare : de curand mia imprumutat o fata mirrors edge si havenly sword care s-au instalat cum fac sa le dezinstalez ca nu vreau sa-mi ochupe spatiul

  11. #9711 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by PS3LOVER View Post
    Salut am si eu o intrebare : de curand mia imprumutat o fata mirrors edge si havenly sword care s-au instalat cum fac sa le dezinstalez ca nu vreau sa-mi ochupe spatiul
    intri la game -> game data utility -> selectezi jocul care te intereseaza -> delete

  12. #9712 SP
    Banned PS3LOVER's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    intri la game -> game data utility -> selectezi jocul care te intereseaza -> delete
    thx da trofeele raman nu ? ca am muncit de mi-au sarit ochii ca sa termin mirrors edge

  13. #9713 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Quote Originally Posted by PS3LOVER View Post
    thx da trofeele raman nu ? ca am muncit de mi-au sarit ochii ca sa termin mirrors edge

    sigur ca raman

  14. #9714 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    @diesel ... toate astea pentru ca una bucata PS3 nu-i chiar de neatins la price(mai ales SH)!cat despre gramatica ... exista messenger,n-avem nevoie de punctuatie in conversatie
    o sa mai caut si sper ca saptamana viitoare sa intru in familia ps

    ---------- Post added 23-10-2010 at 09:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by cosming View Post
    o sa mai caut si sper ca saptamana viitoare sa intru in familia ps
    Apropo de ALTEX,am fost chiar azi si am fost surprins de perioada de doar 1 an pt garantie...desi stiam ca peste tot se cam acorda 2 ani.

  15. #9715 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    am incercat sa cumpar de ps store us si nu mai merge, ce se intampla? am mai cumparat pana acum si a mers perfect

  16. #9716 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by PS3LOVER View Post
    thx da trofeele raman nu ? ca am muncit de mi-au sarit ochii ca sa termin mirrors edge
    vezi sa faci sync inainte , pentru orice eventualitate.

  17. #9717 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    News: Sony: PS3-exclusive devs are hitting console's 'full potential' - ComputerAndVideoGames.com
    Michael Denny, Sony's VP of Worldwide Studios Europe, has said that PS3 developers have now begun to unlock the true potential of the system...

  18. #9718 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    am incercat sa cumpar de ps store us si nu mai merge, ce se intampla? am mai cumparat pana acum si a mers perfect
    Ai incercat cu card bancar? Din cate stiu nu mai merge de ceva timp (adresa detinatorului de card trebuie sa fie aceeasi cu cea a contului PSN). Poti sa cumperi carduri valorice PSN si rezolvi problema.

  19. #9719 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mda... mi-a dat si mie intr-un final YLOD, 60 GB cumparata la lansare. din pacate o sa ies din acest club exclusiv al consolelor, pentru ca alta nu pot sa-mi cumpar, maxim ce pot sa fac e s-o duc la Donely, dar oricum nu mai are zile multe si nici nu am timp sa ma ocup de ea.

    in caz ca va intrebati daca se mai tin turneul de tekken6 si campionatul fifa11 sa stiti ca raspunul e: desigur, doar ca nu voi participa. me sad tonight... o sa-mi fie dor de ea... asta e. gata, m-am plans destul.

    PS: maine era planuit sa-mi cumpar Fifa 11, ma chinui de o luna de zile sa strang banii pentru joc si acum nu mai am sansa sa-l joc, ironia sortii .

  20. #9720 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok, aparent nu am YLOD, cred se comporta foarte ciudat, nu am mai auzit/vazut aceasta problema. cand aprind PS3 imi apare becul verde, se face pentru o secunda galben si dupa devine iarasi rosu si clipeste (blink). ati mai avut aceasta problema? din cate am inteles poate fi HDD, stiti vreo solutie?

    scuze de double post

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: 31-05-2024, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts