Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 531 of 1175 FirstFirst ... 31 431 481 521 529 530 531 532 533 541 581 631 1031 ... LastLast
Results 10,601 to 10,620 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #10601 SP
    Senior Member consol3's Avatar

  2. #10602 SP

  3. #10603 SP
    vrc
    Junior Member vrc's Avatar
    salutare... daca dupa ce sting ps3 se aud niste pocnituri mai tari din 5 in 5 min are ceva ?

  4. #10604 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Cat poate consuma un PS3 ? Daca ai bani sa-l cumperi o sa ai bani si sa platesti curentul care il consuma.

  5. #10605 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by vrc View Post
    salutare... daca dupa ce sting ps3 se aud niste pocnituri mai tari din 5 in 5 min are ceva ?
    Ii normal sa scoata ceva sunete din cauza ca se raceste. Nu cred ca poate suna foarte tare.

  6. #10606 SP
    Member Mircea's Avatar
    La mine si cand se incalzeste scoate 2,3 pocnituri.Se dilata plasticul.Chiar nu ma deranjeaza Nu mai fiti stresati,JUST PLAY

  7. #10607 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    La mine pana acum nu mi s-a intamplat asa ceva si ma joc 3 ore pe zi la ps3 slim

  8. #10608 SP
    Member Mircea's Avatar
    Depinde la ce pocnituri va ganditi

  9. #10609 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

  10. #10610 SP
    mns
    Junior Member mns's Avatar
    Pana nu demult parca era un fel de farmec legat de PS3, in primul rand pentru ca era un club curat si oarecum exclusivist, adica erau in mare oameni decenti si cu care te poti intelege, dar de cand au spart consola (nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fie de acum inainte) incep sa se umple forumurile de intrebari de genul:

    "miam luat men o knsola ji bag stickul sai fak upda-te l-a jok s-a bag gta4 ji gta5 s-a kondook jmkerejte ji i-mi apare ecran ciudat cand dau play ji consola se stinge ji scoa-te sunete ciudate nu jdiu c s-a fak ajutatima"

  11. #10611 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by mns View Post
    Pana nu demult parca era un fel de farmec legat de PS3, in primul rand pentru ca era un club curat si oarecum exclusivist, adica erau in mare oameni decenti si cu care te poti intelege, dar de cand au spart consola (nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fie de acum inainte) incep sa se umple forumurile de intrebari de genul:

    "miam luat men o knsola ji bag stickul sai fak upda-te l-a jok s-a bag gta4 ji gta5 s-a kondook jmkerejte ji i-mi apare ecran ciudat cand dau play ji consola se stinge ji scoa-te sunete ciudate nu jdiu c s-a fak ajutatima"
    lolloltrue,true..

  12. #10612 SP
    Member freezy's Avatar
    Nu sunteti singurii care le trosneste ps3-urile, la mine trosneste in draci si cand ma joc si cand opresc consola, zici ca e bici nu consola

  13. #10613 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Merg jocurile de PS2 pe un slim 120GB ?

  14. #10614 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Merg jocurile de PS2 pe un slim 120GB ?
    Eu am incercat la mine pe un slim de 250 GB si nu a mers.
    Am inteles ca doar la primele modele, cele phat, merg jocurile de PS2 daca nu ma insel.

  15. #10615 SP
    Member Mircea's Avatar
    Numai pentru aceste modele merg jocurile PS2:
    20GB (4 USB slots, fat, no longer in production) ;CECHBxx
    60GB (4 USB slots, fat, no longer in production) ;CECHAxx;CECHCxx
    80GB with 4 USB slots (fat, no longer in production, bundled with MGS4 or Motor Storm) ; CECHExx

  16. #10616 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    am si eu o intrebare:daca folosesc Mkv2vob ,cum pot muta subtitrarea cu 1-2 randuri mai sus ?

    P.S. Exista vreun soft mai bun ca mkv2vob ,care sa converteasca cu o pierdere a calitatii mai putin vizibila ?

  17. #10617 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  18. #10618 SP
    Junior Member onizuka_ffx's Avatar
    salutari, am o mica problema, vreau sa conectez un LCD (VGA) la PS3 (HDMI) insa din cate am auzit printr-un astfel de cablu nu voi avea chiar o imagine superba, aici ma refer la culori...

    dar am vazut ca sunt convertoare pt. VGA to HDMI (exemplu acesta)... stie cineva daca voi avea rezolutie de 1080p si o claritate precum la televizoare Full HD, monitorul pe care-l am este ful HD... pt ca costa si nu vreau sa fac o achizitie degeaba...

    EDIT: la monitor am doar VGA deci "no DVI" asa ca care dintre cele 2 optiuni credeti ca as avea aceiasi claritate sau cat de cat mai buna, cablul sau convertorul??? va multumesc!!!

  19. #10619 SP
    Junior Member dbporky's Avatar
    am si eu o intrebare .... am o consola mai veche ps3 (varianta 40 gb ) si are ylod ! se poate repara sigur sau ma plimb degeaba ?

  20. #10620 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by MirceaBV View Post
    Nu am zis ca din aceasta cauza(principala cauza a fost ca l-am nimerit prost SH dar poate sa aiba si acest lucru un impact)
    Nu ma costa nimic sa mai tin consola 30 minute sa mearga in gol daca esti asa de interesat si revoltat
    Oricum, nu e chiar ok sa tragi concluzii la modul general in urma unei exceptii. Multi trag concluzii doar in functie de momentul in care consola a incetat sa mearga. Poate consola aia a functionat ani de zile fara spatiu de aerisere in jurul ei, poate a fost trantita etc.

    Pentru fiecare user care-si lasa consola sa mearga 30 de minute in gol si pentru fiecare user care-si desface consola si-i schimba pasta, sunt zeci de mii de alti useri care se bucura ani de zile de PS3-urile lor, fara sa-si bata capul cu operatiunile astea pe care nici macar Sony nu le recomanda.

    De asta zic sa nu mai generalizam. Cat timp nu tii consola inghesuita in vreun sertar si este loc de circulare a aerului cald care iese din ea, totul e ok [�n majoritatea covvvv�rșitoare a cazurilor ].

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts