Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 562 of 1175 FirstFirst ... 62 462 512 552 560 561 562 563 564 572 612 662 1062 ... LastLast
Results 11,221 to 11,240 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11221 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am rezolvat singur

    bine hai ca data viitoare o sa evit astfel de intrebari
    oare ai uitat notiunea de forum ?
    vad ca daca se intra intr-o discutie vorbind ce sa faci si cum sa faci si cu pirateria asta incercati sa inchideti subiectu

    va e frica de asa discutii ? ho naiba ca nu va ia din casa cineva )))))))

  2. #11222 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    am rezolvat singur

    bine hai ca data viitoare o sa evit astfel de intrebari
    oare ai uitat notiunea de forum ?
    vad ca daca se intra intr-o discutie vorbind ce sa faci si cum sa faci si cu pirateria asta incercati sa inchideti subiectu

    va e frica de asa discutii ? ho naiba ca nu va ia din casa cineva )))))))
    smart-ass citeste regulamentul inainte http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/
    3. Este interzisa promovarea pirateriei software si postarea de mesaje care contravin legilor in vigoare.

    asa ca noa' ne e frica sa vorbim despre acest subiect pentru ca exista posibilitatea sa primim ban pe CG.ro si cum 90% din membrii acestei comunitai sunt impotriva pirateriei, cam greu sa primesti un raspuns la intrebarea ta

  3. #11223 SP
    Member freezy's Avatar

  4. #11224 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    bine hai ca nu vreau sa fiu eu cel rau pe aici

    ca nici eu nu sunt pro piraterie ,ca oricum am 2 ps3-uri pentru a ma bucura si de multiplayer ca astfel nu ar mai avea rost un joc

    si prin alte thread-uri am intrebat lucruri chiar simple si fara prea mare legatura si au evitat sa vb

    oricum ramane asa

    numai bine



    sa lasam asta,
    am avut si eu acum ceva timp problema cu un controller care nu mai merge la ps3 ,licare in continuare acele becuri,nu a mai mers deloc
    mi-a raspuns careva aici cum sa dau ca o resetare si tot nu a mers
    aveti alte solutii

  5. #11225 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    jocuri mai ieftine de unde luati?
    ShopTo, zavvi, bazar Si de la mine evident. PM pentru oferta actuala.

  6. #11226 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    bine hai ca nu vreau sa fiu eu cel rau pe aici

    ca nici eu nu sunt pro piraterie ,ca oricum am 2 ps3-uri pentru a ma bucura si de multiplayer ca astfel nu ar mai avea rost un joc

    si prin alte thread-uri am intrebat lucruri chiar simple si fara prea mare legatura si au evitat sa vb

    oricum ramane asa

    numai bine



    sa lasam asta,
    am avut si eu acum ceva timp problema cu un controller care nu mai merge la ps3 ,licare in continuare acele becuri,nu a mai mers deloc
    mi-a raspuns careva aici cum sa dau ca o resetare si tot nu a mers
    aveti alte solutii
    Ai incercat sa-l sincronizezi din nou cu ps3-ul prin cablu usb?

  7. #11227 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Ai incercat sa-l sincronizezi din nou cu ps3-ul prin cablu usb?
    pai ia zimi cum
    ca cel care imi zisese la fel tot de sincronizare imi spusese si nu a mers

    poate tu stii altfel

  8. #11228 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

  9. #11229 SP
    Member bartonn's Avatar
    Se pare ca Subway a revenit cu un nou joc si cu un nou set de premii.

    Subway’s “Playstation 3 Games Before You Can Buy Them” Contest � PS3 Blog and Community | PS3Blog.net

    Pana acuma am facut rost doar de un singur cod,dar voi continua sa caut si sa postez aici codurile:
    W4LCX4V9

  10. #11230 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    nu a mers
    si ulmea la alt ps3 merge
    dar la cel care vreau sa mearga NU

  11. #11231 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Se pare ca Subway a revenit cu un nou joc si cu un nou set de premii.

    Subway�s �Playstation 3 Games Before You Can Buy Them� Contest � PS3 Blog and Community | PS3Blog.net

    Pana acuma am facut rost doar de un singur cod,dar voi continua sa caut si sa postez aici codurile:
    W4LCX4V9
    6YZ34
    CALXRRXF
    4K6LTFF
    44KLRP3
    AL7BFB9R
    JKLTNLFF
    3VJNJFCV
    5YUVX
    6LRCWXK [unlocks chips for a year]
    A9LJ6BMY
    3WP3CPXE
    BYXRPAKP
    7LR4XKJ
    4JCN3VYE

    mai multe

  12. #11232 SP
    Senior Member mark's Avatar
    E blestemat si de aia. S-a jucat un preten sau cineva pe el si n-a castigat la un joc, l-a scuipat si acum tre sa-l aduci inapoi pe nea caisa sa-si ia scuipiliciu inapoi. Se mai intampla...

  13. #11233 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Ai incercat sa-l resetezi? E un buton foarte mic in spatele controllerului.

  14. #11234 SP
    Member paulone's Avatar
    Ma framanta o chestie legata de playstation move, ma adresez celor care au. Mi-am cumparat camera web si vreau sa-mi iau si move-ul insa vreau sa intreb, in momentul in care te joci cu chestia aia trebuie sa fie lumina in camera sau nu conteaza? Adica daca in camera este semintuneric banuiesc ca acea camera web nu mai are cum sa "vada" bine....sau nu conteaza?

  15. #11235 SP
    Member bartonn's Avatar
    "Your PlayStation Move Heroes Static Theme can be redeemed via in-game console or online.
    Redemtion Code:
    EF33-FLNLFB95."


    And inFamous 2 Power Enhancement redeem cod :
    7EG8-JGNB-9HAB
    MLGA-6LNA-T92N

    inFamous 2 Facebook Game Experience :
    Y531ZRYZK89Q


    Enjoy
    Attached Images Attached Images cod1.jpg cod2.jpg cod3.jpg

  16. #11236 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Stiu de la un prieten cu kinekt ca daca nu ai lumina in camera in general nu va merge ok.

  17. #11237 SP
    Member viezure's Avatar
    Omul intreaba de move. Si cu move merge sa joci si pe bezna, pentru ca bilele alea sunt luminate si se vad oricum.

  18. #11238 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Ma framanta o chestie legata de playstation move, ma adresez celor care au. Mi-am cumparat camera web si vreau sa-mi iau si move-ul insa vreau sa intreb, in momentul in care te joci cu chestia aia trebuie sa fie lumina in camera sau nu conteaza? Adica daca in camera este semintuneric banuiesc ca acea camera web nu mai are cum sa "vada" bine....sau nu conteaza?
    Nu conteaza lumina. Merge si pe intuneric. A fost pus un filmulet, pe undeva pe aici dar nu il gasesc,
    in care se arata cum se comporta Move-ul in diferite conditii de luminozitate a camerei.

    Quote Originally Posted by mark View Post
    Stiu de la un prieten cu kinekt ca daca nu ai lumina in camera in general nu va merge ok.
    Alta tehnologie. Alte cerinte.

  19. #11239 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Ma framanta o chestie legata de playstation move, ma adresez celor care au. Mi-am cumparat camera web si vreau sa-mi iau si move-ul insa vreau sa intreb, in momentul in care te joci cu chestia aia trebuie sa fie lumina in camera sau nu conteaza? Adica daca in camera este semintuneric banuiesc ca acea camera web nu mai are cum sa "vada" bine....sau nu conteaza?
    Eu am probleme cu move-ul cand in camera este lumina puternica de la soare, chiar imi cere sa trag draperiile
    Am incercat totusi sa joc cu acea lumina puternica venita de la soare si nu se comporta bine, dadea multe rateuri, in consecinta, nu se poate juca.

  20. #11240 SP
    Member paulone's Avatar
    Ok, multumesc pt.raspunsuri. Freezy dar sa inteleg ca la anumite jocuri imi vor trebui 2 move-uri, ma refer la jocurile gen box, etc.ca asa nu vad cum simulezi cu unul doar....Pfoa, 400 lei ma costa "distractia"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts