Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 567 of 1175 FirstFirst ... 67 467 517 557 565 566 567 568 569 577 617 667 1067 ... LastLast
Results 11,321 to 11,340 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11321 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    News: Warhawk director teases new Sony game - ComputerAndVideoGames.com
    Warhawk game director and LightBox Interactive president Dylan Jobe has hinted that the studio's soon to reveal its secret Sony project.

  2. #11322 SP
    Member paulone's Avatar
    Inca o intrebare pt.profesionistii in ale consolelor....vreau sa schimb masa actuala de lemn in care imi tin PS3-ul cu una de sticla, vreau acest lucru deoarece am observat ca atunci cand se invarte discul in consola(in special cele bluray) se aude un zumzait(nesuparator) dar care totusi in linistea noptii e oarecum sacaitor. Intrebarea mea este: prin sticla se mai transmite acel zumzait? Stiu ca mai exista o solutie cu un stativ pe perna de aer dar este mult mai costisitoare....Are cineva masa AV din sticla, este mai buna decat cea de lemn?

  3. #11323 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    M-am gandit ca poate stiti pe cineva de incredere . Au murit 5 copii ca am intrebat. JEEZ

  4. #11324 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Inca o intrebare pt.profesionistii in ale consolelor....vreau sa schimb masa actuala de lemn in care imi tin PS3-ul cu una de sticla, vreau acest lucru deoarece am observat ca atunci cand se invarte discul in consola(in special cele bluray) se aude un zumzait(nesuparator) dar care totusi in linistea noptii e oarecum sacaitor. Intrebarea mea este: prin sticla se mai transmite acel zumzait? Stiu ca mai exista o solutie cu un stativ pe perna de aer dar este mult mai costisitoare....Are cineva masa AV din sticla, este mai buna decat cea de lemn?
    Păi c�nd �ți trece tramvaiul prin fața casei, ce anume �ți vibrează mai tare: mobilierul din lemn sau geamurile? Nu că m-aș cosidera profesionist �n ale consolelor, dar n-ar fi mai simplu să pui un mouse-pad sub PS3 pentru a diminua "zumzăitul"?

  5. #11325 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    Păi c�nd �ți trece tramvaiul prin fața casei, ce anume �ți vibrează mai tare: mobilierul din lemn sau geamurile? Nu că m-aș cosidera profesionist �n ale consolelor, dar n-ar fi mai simplu să pui un mouse-pad sub PS3 pentru a diminua "zumzăitul"?
    Pai tocmai aici e buba, daca as sta intr-o zona galagioasa cu siguranta ca n-ar mai conta zumzaitul , problema este ca zona mea fiind de case(pe o strada mica) se aude orice de la o anumita ora. Ideea cu mouse pad-ul este totusi de luat in considerare, dar intrebarea mea ramane: este sticla mai buna decat lemnul pt.PS3? Intreb pe cine are masa de sticla, fiindca mica vibratie a consolei imi face impresia ca se propaga mai tare prin foaia de pal decat prin cea de sticla....Comparatia cu tramvaiul -ce vibreaza mai tare geamul sau mobila-nu este relevanta in acest caz.

  6. #11326 SP
    Member BatsBike's Avatar
    asta cu zgomotul scos&propagat de lemn o remarcasem de cand mi'am luat prima consola ... pe lemn,se propaga ... banuiesc,intuiesc,ca pe sticla ar fi la fel(mai ales,daca,sticla ar fi destul de groasa) ... pune'o,daca te deranjeaza acel zumzait,pe un fel de suport ca un scaunel dar care sa aiba mijlocul de sub consola decupat(ar ajuta mai mult la racire,chiar) ...

  7. #11327 SP
    Junior Member R9naldo's Avatar
    Am si eu o problema ... Am un ps3 slim cumparat recent si are 2 jocuri full cumparate de pe Network ! Eu am facut alt profil cu numele meu contu meu tot ... intrebarea mea este pot sa sterg profilu original sa zic asa de pe cel care s-au facut cumparaturile ? Nu faceam alt profil daca puteam sa schimb mailu si Psn dar nu ma lasa nu stiu de ce .....

  8. #11328 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Poti sa il stergi,dar daca il stergi nu iti mai merg jocurile downlodate de pe PSN,mai bine il lasi acolo,eu am vreo 14 xD

  9. #11329 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    +1 mousepad, pare cea mai ok solutie de amortizare a vibratiilor.

  10. #11330 SP
    Member LeGenD's Avatar
    obiecte din cauciuc mai bine spus...

  11. #11331 SP
    DCE
    Junior Member DCE's Avatar
    salutare tuturor,am de cateva zile o consola ps3 slim 320gb si am apucat sa imi fac cont pe romania ( ca romanul nu citeste nimic pe net sa vada ce si cum) si acum vreau sa sterg acel cont, ma poate ajuta cineva? multumesc frumos!

    P.S. daca vrea cineva sa imi dea si ales sugestii fara legatura cu intrebarea, ce ar tr sa mai fac ce ar fi bine sa fac le primesc cu drag.

    multumesc,

  12. #11332 SP
    Banned Venom's Avatar
    Intrii in recovery mode si-i dai Restore PS3 System. Dar ce ai cu contul ala de vrei sa-l stergi? Poti sa faci altul si gata.

  13. #11333 SP
    DCE
    Junior Member DCE's Avatar
    Ms. frumos pentru ajutor, am dat direct delete la user e ok? Nu aveam nimic special cu contul dar mi am facut altul pe uk si ma gandeam sa nu imi faca probleme.

  14. #11334 SP
    Banned Venom's Avatar
    E OK. Dar orice cetatean care detine un PS3 are un cont pe Romanaia (pe care se joaca, cu date reale), un cont pe USA si UK (download, PSN+, etc...) si optional Japonia, Hong-Kong, Australia, etc...! Conturile nu se musca intre ele.

  15. #11335 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by DCE View Post
    Ms. frumos pentru ajutor, am dat direct delete la user e ok? Nu aveam nimic special cu contul dar mi am facut altul pe uk si ma gandeam sa nu imi faca probleme.
    stai linistit, poti sa-ti faci n conturi. de fapt majoritatea avem 3-4 conturi. unul pe RO, USA, UK si respectiv JP.

  16. #11336 SP
    DCE
    Junior Member DCE's Avatar
    @Venom perci frumos
    @AndRewqp merci frumos

    daca ma mai puteti ajuta cu diverse lucrui (ce sa mai fac ce sa mai down.) primesc cu placere

  17. #11337 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    One person claims to have broken into the PlayStation Network, and what he has found is rather shocking. If his findings are accurate, your credit card information is being sent to Sony as an unencrypted text file, and Sony is watching every single thing you do with your system, keeping detailed records all the while.
    "Sony is the biggest spy ever... they collect so much data. All connected devices return values sent to Sony's servers," the hacker said. He claims that Sony knows what controllers you're using, what USB devices are plugged in, what sort of television you're using—everything.
    Report: PSN hacked, showing stunning lack of credit card security

    Holy mother of all

  18. #11338 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by DCE View Post
    daca ma mai puteti ajuta cu diverse lucrui (ce sa mai fac ce sa mai down.) primesc cu placere
    pai cu ce vrei sa te ajutam mai exact? iti recomand sa faci o lista cu intrebari si o sa-ti raspundem, normal daca avem informatiile necesare

  19. #11339 SP
    Member miami's Avatar
    Quote Originally Posted by DCE View Post
    @Venom perci frumos
    @AndRewqp merci frumos

    daca ma mai puteti ajuta cu diverse lucrui (ce sa mai fac ce sa mai down.) primesc cu placere
    poti sa intri pe PS Store si sa descarci demo'uri ... in felul asta iti faci si o idee in privinta urmatoarelor cumparaturi .

  20. #11340 SP
    Junior Member koLi's Avatar

    problema ps3

    Salut, am si eu o problema cu ps3-ul. In timp ce ma joc mi se stinge de unul singur si numai se aprinde beculetul rosu pentru cateva minute. Stie cineva ce o avea? Please help.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts