Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 576 of 1175 FirstFirst ... 76 476 526 566 574 575 576 577 578 586 626 676 1076 ... LastLast
Results 11,501 to 11,520 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11501 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cum poti sa nu "iubesti" LG-ul ?!?

  2. #11502 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cum poti sa nu "iubesti" LG-ul ?!?
    Inca odata, in articol se precizeaza clar ca Sony le-a cautat mai intai celor de la LG nod in papura si asa a izbucnit God Wars 4 . Nu-i plang eu oricum pe nici unii, avand in vedere pe ce bani stau si cum isi trateaza clientii (cel putin Sony, cu care am avut numai experiente ... "placute")

  3. #11503 SP
    Junior Member discus240's Avatar
    problema ps3 nu m-a intra cd-ul inauntru ce are s-au unde sa-l repar

  4. #11504 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by discus240 View Post
    problema ps3 nu m-a intra cd-ul inauntru ce are s-au unde sa-l repar
    Scoate-l pe cel existent deja

    Vezi ca se termina pauza si trebuie sa fii atent la lectii, lasa jocurile.

  5. #11505 SP
    Member Imperatore's Avatar
    probabil prin plata unor daune o sa se rezolve eventual. imi e greu sa cred ca Sony lasa asa Ps3-ul

  6. #11506 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Sau mult mai simplu, te duci la magazin ( altex, media galaxy, diverta..etc) acolo o sa gasesti niste cutiute pe care scrie ps3 cu imagini frumoase pe coperta. Iei una sau mai multe cutitute de alea te duci la casa unde e o tanti draguta scoti portofelu, din portofel scoti cu grija banii/card ii dai lu tanti. Ea iti da cutiuta si ai scapat, e simplu daca nu cauta pe google

  7. #11507 SP
    Junior Member discus240's Avatar
    i-mi pare rau daca esti mistocar.....eu borbesc serios ...cd-ul nu intra in consola

  8. #11508 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by discus240 View Post
    i-mi pare rau daca esti mistocar.....eu borbesc serios ...cd-ul nu intra in consola
    Si mie imi pare rau ca nu prea treci pe la scoala, nu de alta dar daca ai "borbi" calumea poate te-ar lua lumea in serios.

  9. #11509 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    da s-i colegii borbeau serios...esti sigur ca nu a-i demon soulz i-n consola?

  10. #11510 SP
    Junior Member boghy1995's Avatar
    Un nou trailer pentru inFAMOUS 2

    Dupa cum puteti vedea si in acest video poti alege intre foc sau ghiata + o noua infatisare a lui Cole (o cicatrice adaugata pe fata).

  11. #11511 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Si mie imi pare rau ca nu prea treci pe la scoala, nu de alta dar daca ai "borbi" calumea poate te-ar lua lumea in serios.

    scuze dar ))))))))))))))) mondial .

    n-u ma-m putu-t abtine

  12. #11512 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    vezi ca este thread dedicat infamous 2 iar unele clipuri care le-ai pus aici au mai fost postate anterior
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...-a/index6.html

  13. #11513 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by discus240 View Post
    i-mi pare rau daca esti mistocar.....eu borbesc serios ...cd-ul nu intra in consola

    dam-i add pe palumbo89 si borbim acolo sa facem ceva sati fi-e bine si tie.

  14. #11514 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Stiti sunetul cel care se aude la incarcarea jocurilor la ps3 320 , la mine se intampla la toate Jocurilor si la modern warfare 2 si la medal of honor si la RDR etc.
    E ceva de care sa ma tem si s o trimit la garantie sau nu are nimic ?

  15. #11515 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am si eu problema asta, imi face asa din prima zi, si nu cred ca am intalnit la vreun joc sa nu faca zgomotul asta macar un pic.

  16. #11516 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Si pe langa zgomotul asta de la incarcarea jocului mai si pocneste plasticul .
    Chiar nu ne place..

  17. #11517 SP
    Member freezy's Avatar
    Pocneste de la schimbarea de temperatura a consolei, cald-rece.
    In schimb de acel zgomot de care spui ca se aude nu stiu ce sa zic, eu am slim 250 gb si nu face zgomot.

  18. #11518 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nu prea am inteles ce ai vrut sa spui, face zgomotul acela tot timpul sau doar la inceput cand bagi discul ? Daca e doar la inceput si se mai aude din cand in cand, e normal, pentru ca isi ia date de pe disc. Daca face tot timpul ... nu stiu ce sa spun.
    Pocnitul, cum a spus si freezy, se aude pentru ca se schimba temperatura plasticului ( deci se dilata/contracta) .

  19. #11519 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Tocmai ce am trecut de la un lcd de 64 cm la unu de 82 si vroiam sa va intreb, trebuie sa fac ceva setari la ps3? Ca mi se pare ca se vede mai prost la fifa 11

  20. #11520 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    asta pentru ca la un tv lcd nu conteaza numai diagonala.
    trebuia sa te interesezi inainte de a face achizitia pentru ca sunt multi alti factori ce influenteaza calitatea imaginii.

    dimensiunea punctului, calitatea panelului, diferitele tehnologii folosite, existenta unui mod "game"... etc...
    deci da, e posibil sa vezi o imagine mult mai proasta pe noul tau tv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts