Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 609 of 1175 FirstFirst ... 109 509 559 599 607 608 609 610 611 619 659 709 1109 ... LastLast
Results 12,161 to 12,180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12161 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu stiu daca esti screw sau nu. imi pare rau, dar chiar nu am cum sa te ajut. daca vrei incearca sa-i contactezi pe cei de la Sony, insa ti-as recomanda sa cumperi carduri pre-paid Sony. le poti gasi si la http://www.consolegames.ro/forum/f41.../index230.html

  2. #12162 SP
    Member BatsBike's Avatar
    sau,eventual,sa nu'l confunzi cu id'ul de messenger ... trebuie scris exact,cu litere mari,mici,cu cifre sau ... sa'ti dea ei add ...

  3. #12163 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar

    Cool

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    man ai incercat sa cureti lentila? dupa ce o cureti, vezi daca iti merg jocurile. BTW incearca si tu sa scrii in romana
    Leam curatat mai demult cu solutie speciala pt asa ceva si tot nu merge . Si de ce imi spuneti sa vorbesc in romana ? Doar nu scriu in engleza .

  4. #12164 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Se refera la gramatica....LOL
    Leam

  5. #12165 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    Se refera la gramatica....LOL
    Nu inteleg ceva , ce-i cu regula asta ? Pe alte forumuri mai mari decat asta poti sa scrii cum vrei numai sa inteleaga lumea si sa nu injuri . La regula asta trebuia sa pui si fara prescurtari de gen LOL

  6. #12166 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    Salut



    Am si cateva intrebari referitoare la ps3 60 gb.Se merita sa cumpar consola?Am vazut cateva videoclipuri pe net care m-au bagat in ceata : ba ca este buna ba ca nu este.....Nu stiu ce sa mai fac.AS vrea sa o iau sa joc jocuri rpg gen GOW.Se poate juca orice joc pe ea de ps3 si am inteles si de ps2?Si poate fi modata?


    Si inca ceva.Am inteles ca in afara ca este mai grea decat celelalte console ps3 se incalzeste foarte repede.Este adevarat?Si trebuie neaparat sa ai plasma sau merg si pe televizoare normale?

  7. #12167 SP
    Member freezy's Avatar
    Nu este o regula man, numai ca scriind corect gramatical te respecti pe tine in primul rand iar apoi pe noi, cei care iti citim posturile.

  8. #12168 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    nu se poate moda

  9. #12169 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Adevarat ca se incalzeste mai tare dar daca o aerisesti bine nu se intampla nimic,iar in legatura cu faptuc ca merge numai pe lcd este o porcarie.Merce pe orice fel de televizor numai ca ,calitatea nu este asa de buna.

  10. #12170 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Iar prescurtarile nu sunt interzise,dar le scrii in asa fel incat sa le inteleaga lumea

  11. #12171 SP
    Junior Member cocojambo's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    probabil ca id pe care ti l-au dat nu este scris corect sau nu-l scrii tu corect.
    sunt foarte sigur ca mi-au dat id-ul corect, dar dintr-un motiv anume nu pot sa-i adaug.
    am citit ca si altii au aceasta problema, ma gandesc ca o fi ceva generalizat, in perioada asta
    este posibil sa fie vreo problema cu PSN-ul?

  12. #12172 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Sal.
    Cine stie daca GTA IV CE , zona 3 are cumva suport in limba engleza ?
    Thx.

  13. #12173 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by catamaryo View Post
    Salut



    Am si cateva intrebari referitoare la ps3 60 gb.Se merita sa cumpar consola?Am vazut cateva videoclipuri pe net care m-au bagat in ceata : ba ca este buna ba ca nu este.....Nu stiu ce sa mai fac.AS vrea sa o iau sa joc jocuri rpg gen GOW.Se poate juca orice joc pe ea de ps3 si am inteles si de ps2?Si poate fi modata?


    Si inca ceva.Am inteles ca in afara ca este mai grea decat celelalte console ps3 se incalzeste foarte repede.Este adevarat?Si trebuie neaparat sa ai plasma sau merg si pe televizoare normale?
    Merita... si nu prea. Este o consola veche (nu se mai produc de ceva timp), deci nu are garantie si a fost folosita (mai mult sau mai putin). Are marele avantaj ca poti juca jocuri de PS2. Modarea depinde de firmware-ul pe care-l are consola. Eu am avut un PS3 Fat (versiunea de 40GB) si pot spune ca se incalzea ceva mai putin decat Slim-ul unui prieten, poate o fi fost o exceptie (consola mea sau consola lui). Consola poate fi conectata la orice tip de televizor.

    Quote Originally Posted by braingrinder View Post
    Sal.
    Cine stie daca GTA IV CE , zona 3 are cumva suport in limba engleza ?
    Thx.
    Toate jocurile zona 3 pe care le am sunt in engleza (au caractere in chineza pe coperta spate). Banuiesc ca este valabil si pentru GTA IV CE.

  14. #12174 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Mi'am luat de vreo 2 saptamani GTA IV CE.

    Bun,am facut din nou jocurile si am intrat in Multiplayer.
    Contul meu de PSN e de RO. In afara de "Free Game",in orice alta optiune intru in Multiplayer,ma deconecteaza.
    Frate'mio are cont de UK si n'are nicio problema,poate accesa orice: Deathmatch,GTA,GTA Race...tot.


    Contul de RO e problema la mine?

  15. #12175 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu are nicio legatura. Eu am jucat ore intregi acum un an de pe cont de RO si in Death Match si in Race si mai multe.

  16. #12176 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Si atunci?

    Singurul avantaj al contului de UK e accesul la Store?

  17. #12177 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Cam da.

  18. #12178 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Ok , m-ati lamurit cu gramatica si regulile . Dar zicetimi solutia la problema mea . Dar gratis

  19. #12179 SP
    Junior Member sufarSTARcmc's Avatar
    Salut,
    Vreau sa ma uit la filme cu ajutorul ps3-ului, prin media server. Conexiunea merge bine, doar ca nu apare subtitrarea. Filmul este .mkv. Am umblat prin setari limba la PS3 si nu am reusit sa rezolv problema. Pot folosi media server la un film .mkv si sa ii vad si subtitrarea? si daca da cum?
    Si inca ceva: tot legat de filme prin media server, imi pun de exemplu un serial .avi audio in japoneza si subtitrarea in engleza, si el mi-l converteste in audio english. vreau sa ramana cu audio in japoneza, este oribila dublarea.
    Daca exista si alte metode mai bune decat ceea ce am incercat eu pentru filme/muzica/poze pe ps3 va rog sa ma ajutati.
    Sorry daca exista un raspuns pe forum, am cautat si nu am gasit.
    Mersi

  20. #12180 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Arunc-o.Nush chiar nu stiu.Faza cu ''la un prieten merge dar la mn nu" m-a bagat in ceata,mai mult decat eram....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts