Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 634 of 1175 FirstFirst ... 134 534 584 624 632 633 634 635 636 644 684 734 1134 ... LastLast
Results 12,661 to 12,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12661 SP
    Banned tacconi's Avatar
    razvane nu stie nimeni sigur.... crede-ma ... o sa vb pe 4 mai de ziua mea tot aici ca problema e mult mai complexa....

  2. #12662 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    razvane nu stie nimeni sigur.... crede-ma ... o sa vb pe 4 mai de ziua mea tot aici ca problema e mult mai complexa....

    Dar ai cumva cunostinte la Sony de sustii cu tarie afirmatia ta?

  3. #12663 SP
    Banned tacconi's Avatar
    a luat legatura cu mine RO-Mircea care eu cred ca e printre cei mai buni hackers de la noi si mi-a spus ca da pariu ca in momentul asta nimeni de la sony nu stie o data sigura.... dar nu are rost sa m-a contrazic cu voi... mai vorbim pe 4 de ziua mea.....

  4. #12664 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Profilul tău spune că ai 31 de ani. Eu unul mă �ndoiesc. Și termină cu prostiile astea, te faci de r�s.

  5. #12665 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Fantoma?

  6. #12666 SP
    Member showman's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    eu inteleg ca vrei sa se rezolve tot,dar nici asa negativist nu trebe sa fii. si oricum daca or anuntat pana in 4 Mai nu or zis la nimereala
    nu stiu ce sa cred.. la inceput au zis o zi,doua

  7. #12667 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    a luat legatura cu mine RO-Mircea care eu cred ca e printre cei mai buni hackers de la noi si mi-a spus ca da pariu ca in momentul asta nimeni de la sony nu stie o data sigura.... dar nu are rost sa m-a contrazic cu voi... mai vorbim pe 4 de ziua mea.....
    nu esti tu ala care a afirmat ca anonymous a fost prins de politie in State?
    ai niste surse omule ...

    ---------- Post added 29-04-2011 at 08:02 PM ----------

    sorry de dublu post dar tipul e genial


  8. #12668 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Am intrat odata pe un site "mare" care avea statistici in legatura cu cele mai jucate jocuri online .
    Stie cineva despre ce site este vb?

  9. #12669 SP
    Banned tacconi's Avatar
    dap... ok ... ne auzim pe 4.05.2011......

  10. #12670 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    a luat legatura cu mine RO-Mircea care eu cred ca e printre cei mai buni hackers de la noi si mi-a spus ca da pariu ca in momentul asta nimeni de la sony nu stie o data sigura.... dar nu are rost sa m-a contrazic cu voi... mai vorbim pe 4 de ziua mea.....

  11. #12671 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post


    ...

    sorry de dublu post dar tipul e genial

    YouTube - THE DEATHBLOW TO THE SONY PS3&PSN


    Genial...??? Tipul e un troll de zile mari.

    Acum cateva luni era "fondatorul" Trey Brotherhood si mai avea putin si isi declara dragostea eterna pentru Kevin Butler

  12. #12672 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    Genial...??? Tipul e un troll de zile mari.

    Acum cateva luni era "fondatorul" Trey Brotherhood si mai avea putin si isi declara dragostea eterna pentru Kevin Butler
    omule nul lua in serios... e doar amuzant...defapt in multe videouri in care se joaca black ops zice ca nu are nimic cu ps3-ul si sony doar ca de multe ori nu-si fac treaba cum ar trebui(de exemplu acuma ca nu ne-au anuntat sau sa ne dea ceva info mai devrme )

    take it easy

  13. #12673 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    sorry de dublu post dar tipul e genial
    Nu stiu ce ti se pare asa genial. Taranul ala este exemplul perfect de american cretin.

  14. #12674 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Nu stiu ce ti se pare asa genial. Taranul ala este exemplul perfect de american cretin.
    e amuzant..in fine ,nu luati totul asa in serios

  15. #12675 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Inca o aparenta victima:

    The latest international government body to begin investigating Sony's PlayStation Network attack is Australia's Privacy Commissioner, on the same day an Adelaide man lost over $2000 in fraudulent credit card charges this week.

    Rory Spreckley, from the South Australian capital, has lost over AUD$2000 this week after "carders" booked numerous domestic flights and hotel rooms to his card without his knowledge, authorisation or consent. He believes the timing of the payments makes the PSN hack responsible.

    Australia's Privacy Commissioner is responsible for the protection of citizen's personal information, and is currently investigating the PSN downtime "to make sure Sony has done everything it can to keep its customers safe".

    Security experts in Australia are calling for laws to be enacted aimed at forcing companies to disclose raids on customer's personal information a lot faster than Sony has this week.

    "A disclosure law that would require a company to contact and inform customers within one day or two days of the event occurring so that those customers can take action to cancel credit cards or change passwords or other private information and also to be aware that their information has actually been stolen," says Mark Gregory of the Royal Melbourne Institute of Technology.

  16. #12676 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sa fim seriosi. Ala e un cretin. Din 77 milioane de cazuri au fost 2-3 zvonuri aiurea ca s-ar fi luat banii de pe carduri. Hackerii respectivi precis au si inceput sa faca rezervari la camere de hotel din Australia sau unde naiba.... I se pare lui suspect "timingul"... Really? Poate-si face nevasta-sa de cap prin hoteluri cu cardu' lui si bou' da vina pe Sony.

  17. #12677 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Sa fim seriosi. Ala e un cretin. Din 77 milioane de cazuri au fost 2-3 zvonuri aiurea ca s-ar fi luat banii de pe carduri. Hackerii respectivi precis au si inceput sa faca rezervari la camere de hotel din Australia sau unde naiba.... I se pare lui suspect "timingul"... Really? Poate-si face nevasta-sa de cap prin hoteluri cu cardu' lui si bou' da vina pe Sony.
    Poate ca vor si hackerii sa isi ia un mic concediu in Australia ca au muncit prea mult. Ma amuza foarte tare cand se trezeste cate un ametit din asta. Furturi de conturi si din conturi se intampla zilnic, dar acum au si dobitocii o scuza.

  18. #12678 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Problema cu acest "stimabil" este ca prinde bine la public. Si cum majoritatea americanilor au o inteligenta indoielnica o vor lua a buna.

  19. #12679 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Calatorii cu avionul? Cazare la hotel? Cu un card furat? Denota ori prostie crasa, ori balls of steel, pentru ca in ambele cazuri esti prins in secunda doi.

  20. #12680 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa vina RonanN1, vedeti voi atunci

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts