Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 650 of 1175 FirstFirst ... 150 550 600 640 648 649 650 651 652 660 700 750 1150 ... LastLast
Results 12,981 to 13,000 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12981 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    intrebare random : ( am vazut ca cineva a postat un link de pe ebay cu Uncharted 2 Fortune Hunter Collector's Edition la un pret de 4000 lire )
    a apucat cineva de pe forum sa achizitioneze versiunea asta de uncharted 2?(stiu ca na-re legatura cu nimic insa doar vreau sa stiu )
    Versiunea aia nu a fost de vanzare,se putea castiga la editia din 2009 a PAX si au fost foarte putine "bucati",de aici si pretul piperat de pe ebay.Acum,sa dai atatia bani pe un plastic trebuie sa fi un colectionar adevarat...si un pic dus cu pluta

  2. #12982 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci tu ii dai Turn off Console si ramane aprinsa consola? De pe ecran dispare imaginea?

  3. #12983 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Daca intradevar ii durea in fund de clientii lor PS3-ul nu ar mai fii fost atat de rezistent si probabil ca ar fii crapat la fel de des ca Xbox-ul. Si in nici un caz nu ar fii fost vandut la un pret mai mic decat costul productiei timp de 5 ani. In timpul conferintei de presa au declarat ca stiau de problema de securitate a PSN-ului, lucru pe care nu cred ca multe companii l-ar face. Puteau la fel de bine sa taca din gura si sa nu pice de prosti.

    Man , sincer , chiar iti urmaresc posturile si sunt atent la ce ai de zis chiar daca nu sunt mereu de acord cu parerea ta .Acum iar ma vad nevoit sa te contrazic putin
    SONY nu este nici un fel de firma de bine-facere si daca ii intereseaza de clientii lor ii intereseaza pt ca SONY este o afacere si au nevoie de banii lor .
    Eu nu cred exista vre-o corporatie (multinationala d'asta ) pe care o da altruismul afara din casa .Toti exista doar pt a face bani ...si nu cred in legende urbane ca unii sunt mai buni decat altii ...ca EA sunt "mai de treaba " decat ACTIVISION de exemplu
    Diferenta asta intre anumite companii cred ca vine f mult din politica fiecareia , PR , etc etc ...

    " Si in nici un caz nu ar fii fost vandut la un pret mai mic decat costul productiei timp de 5 ani " WTF man ...trebuie sa fii cel putin naiv sa crezi ca SONY a vandut sub pretul de productie din dragoste fata de gameri .Nu aveau de ales . Eu gandesc ca mai putin inseamna oricum mai mult decat nimic (poate asa a gandit si SONY ) .Ca sa nu mai spun ca banii adevarati nu se fac din consola pe care ti-au vandut-o ci din toate softurile , jocurile, abonamentele si ce dracu mai platesti p'orma

  4. #12984 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Radem, glumim, dar eu daca nu am PSN pana imi vine Brink si Dirt 3 o sa fac urat

  5. #12985 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Daca intradevar ii durea in fund de clientii lor PS3-ul nu ar mai fii fost atat de rezistent si probabil ca ar fii crapat la fel de des ca Xbox-ul. Si in nici un caz nu ar fii fost vandut la un pret mai mic decat costul productiei timp de 5 ani. In timpul conferintei de presa au declarat ca stiau de problema de securitate a PSN-ului, lucru pe care nu cred ca multe companii l-ar face. Puteau la fel de bine sa taca din gura si sa nu pice de prosti.
    Nu stiu cum e cu fiabilitatea ps3-ului, stiu doar ca mi-a picat un xbox 360 dar si un ps3. Asa ca nu pot decat sa le urez tot binele din lume depanatorilor romani( sunt printre noi, se stiu ei) ca daca era dupa strainezi...
    Si daca au declarat ca stiau de problema de securitate a psn-ului si au reactionat ca politistii din filme, adica la finalul nenorocirii, pt mine au cazut de 2x mai prosti si nesimtiti.

  6. #12986 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Man , sincer , chiar iti urmaresc posturile si sunt atent la ce ai de zis chiar daca nu sunt mereu de acord cu parerea ta .Acum iar ma vad nevoit sa te contrazic putin
    SONY nu este nici un fel de firma de bine-facere si daca ii intereseaza de clientii lor ii intereseaza pt ca SONY este o afacere si au nevoie de banii lor .
    Eu nu cred exista vre-o corporatie (multinationala d'asta ) pe care o da altruismul afara din casa .Toti exista doar pt a face bani ...si nu cred in legende urbane ca unii sunt mai buni decat altii ...ca EA sunt "mai de treaba " decat ACTIVISION de exemplu
    Diferenta asta intre anumite companii cred ca vine f mult din politica fiecareia , PR , etc etc ...

    " Si in nici un caz nu ar fii fost vandut la un pret mai mic decat costul productiei timp de 5 ani " WTF man ...trebuie sa fii cel putin naiv sa crezi ca SONY a vandut sub pretul de productie din dragoste fata de gameri .Nu aveau de ales . Eu gandesc ca mai putin inseamna oricum mai mult decat nimic (poate asa a gandit si SONY ) .Ca sa nu mai spun ca banii adevarati nu se fac din consola pe care ti-au vandut-o ci din toate softurile , jocurile, abonamentele si ce dracu mai platesti p'orma
    Da, ai dreptate, si Sony urmareste sa obtina bani la fel ca toti ceilalti, dar cand ai mai vazut tu o companie sa declare "da, stiam de problema asta". Cand Apple a fost acuzata ca a scos pe piata un produs defect (Iphone 4 si celebra problema cu semnalul), Steve Jobbs a venit si i-a facut pe toti prosti si cretini pe fata. Nu am spus ca Sony nu vrea bani, ci doar ca stie sa isi respecte clientii.

    ---------- Post added 03-05-2011 at 07:46 PM ----------

    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Nu stiu cum e cu fiabilitatea ps3-ului, stiu doar ca mi-a picat un xbox 360 dar si un ps3. Asa ca nu pot decat sa le urez tot binele din lume depanatorilor romani( sunt printre noi, se stiu ei) ca daca era dupa strainezi...
    Si daca au declarat ca stiau de problema de securitate a psn-ului si au reactionat ca politistii din filme, adica la finalul nenorocirii, pt mine au cazut de 2x mai prosti si nesimtiti.
    Doar pentru ca stii de o problema nu inseamna ca stii si rezolvarea ei.

  7. #12987 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Sa mai distingem atmosfera. Comentariu gasit pe Youtube:

    "See what America can do when PSN is down?!?
    killing Osama Bin Laden".

  8. #12988 SP
    Member viezure's Avatar
    Pai cum crezi ca l-au gasit? Avea si osama user pe psn si s-a pomenit cu adresa furata

  9. #12989 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Sigur inchizi consola , sau schimbi / inchizi Tv ul ?
    Incearca sa inchizi consola prin butonul PS de la controller si incearca si cu butonul "Verde" .

  10. #12990 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Salut baieti.
    Intrebare:de ce dupa ce sting consola in modul stand by imi ramane ledul verde de wireless aprins si se aude un fel de zgomot foarte mic din consola(ca si cum ar functiona un ventilator ceva).
    Pana acum ceva timp nu ramanea ledul aprins si nu scotea niciun sunet.Acum trebuie sa-l sting din spate ca sa nu-l mai aud.
    LED verde = e activ Wi-Fi-ul, pentru funcția Remote Start, care este ON.
    Mergi la Settings -> Remote Play Settings (penultima) -> Remote Start = OFF.

  11. #12991 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Pai cum crezi ca l-au gasit? Avea si osama user pe psn si s-a pomenit cu adresa furata
    tare asta

  12. #12992 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Pai cum crezi ca l-au gasit? Avea si osama user pe psn si s-a pomenit cu adresa furata
    exact chestia asta am vazuto pe youtube in engleza pe vreo 10 video-uri...ori nu esti original ori este doar o coincidenta

  13. #12993 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Pioseniea si supunerea lor ma lasa rece ca doar reprezinta un gest disperat de a-si salva business-ul. Eu cred ca li se rupe in doua de gamerii dezamagiti.
    Crezi prost.Sa inteleg ca ai aprecia ca politicienii, guvernul sau altii din tara ta ar face o plecaciune in fata ta(sau a intregului popor) dupa ani intregi de zile in care au gresit cu multe? Am aprecia multi daca ar face asta.Dar nu o fac. Asa ca nu mai judeca o companie care sa zicem ca a fost supusa unor chestii nasolae fara voia ei.Si ar trebui sa apreciem cu totii acea plecaciune in semn de supunere pe care au facut-o seniorii Sony.Ai o consola pe care scrie Sony.E facuta de ei.Apreciaza asta.Traiesti intr-o tara de 3 bani.O sa-ti faca vre-o data Basescu, Boc, Udrea,Vadim, Becali sau alti "baieti destepti" vre-o plecaciune in fata ta in semn de scuza ca tu o duci rau? NU CRED. Sony a facut asta.

  14. #12994 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    OFF: observ ca domnul 4 MAI a fost banat pana la urma a deranjat pe cineva

  15. #12995 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    OFF: observ ca domnul 4 MAI a fost banat pana la urma a deranjat pe cineva
    Da, pe multi.

  16. #12996 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    LED verde = e activ Wi-Fi-ul, pentru funcția Remote Start, care este ON.
    Mergi la Settings -> Remote Play Settings (penultima) -> Remote Start = OFF.
    Multumesc mult.Da ii dadeam turn off console din joystick sau tineam apasat pe power pana facea bip.
    Am modelul Fat,dar rareori o inchid din spate,adica de tot.
    Am uitat de remote play.

    ---------- Post added 03-05-2011 at 11:10 PM ----------

    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Sigur inchizi consola , sau schimbi / inchizi Tv ul ?
    Incearca sa inchizi consola prin butonul PS de la controller si incearca si cu butonul "Verde" .
    Era vorba de ledul verde de jos,acela de langa HDD indicator care se aprinde pt wireles daca nu ai inteles.Oricum s-a rezolvat problema datorita lui L0g1x.

  17. #12997 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Poate va hackuieste si forumul a l-ati dat afara.Pe mine ma amuza cum revenea el de fiecare data sa ne anunte ca el stie mai bine.Se ambala mai mult ca noi,saracu.
    Haide sony odata cu psn ca devin nerabdator.

  18. #12998 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Deja simt ca inebunesc fara PSN,pentru mine PS3 fara online este "useless".Mi-e dor sa joc o Fifa,un BC2 sau un NFS online

  19. #12999 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    aveti idee pe unde pot gasi si eu o carcasa de Blu-ray(de joc-transparenta,nu de film-albastra) ptr PS3 ?

  20. #13000 SP
    Member BatsBike's Avatar
    daca ai carrefour sau real pe langa tine ... vei gasi la papetaria lor ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts