Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 716 of 1175 FirstFirst ... 216 616 666 706 714 715 716 717 718 726 766 816 ... LastLast
Results 14,301 to 14,320 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14301 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci sunetul e in urma sau inaintea imaginii? Sau se aude prost? Nu prea vad de ce sa fie de la HDD.

  2. #14302 SP
    Member viezure's Avatar
    Decat sa investesti in hard pt asta, mai bine o vinzi, mai pui 500 ron (700-200) si iei ceva nou nout, slim, mumos :3

  3. #14303 SP
    Member PumaS's Avatar
    pai sunetul se decaleaza numai la explozii . Cand explodeaza o masina se face liniste deodata si la 2 secunde se aude explozia si cand vin monstrii mari care "urla" la fel ii omor si abea apoi se aud ca si cum ar veni .

    ---------- Post added 13-06-2011 at 12:45 AM ----------

    Am sters dead nation . L-am recopiat de pe psn a mers download-ul fara probleme acum cand incerc sa il instalez merge bine pana la 47-48 % apoi freeze ps3 . Chiar nu inteleg daca este problema ca este SATA 2 sau o fi HDD-ul cu BAD-uri , deja e prea stresant de 2 h ma chinui sa instalez un joc . Am reusit sa syncronizez trofeele dar nu merge sa instalez . Este chiar frustant , are cineva o idee ? Ce as putea sa fac ?

  4. #14304 SP
    Member Mavone's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ok, de asta m-am prins si eu. stiu si eu ca romania nu are PSN, voi cum ati reusit sa schimbati parola la contul de ro?
    Am găsit rezolvarea postată pe un alt forum de pe la noi și „a treia oară” a funcționat. (primele două dăți c�nd am �ncercat primeam aceeași eroare cu „server maintenance” dar vreo 30-45 de minute mai t�rziu am reușit să �l schimb.

    am gasit solutia si confirm ca merge

    cu tokenul primit pe mail, atasati-l la urmtorul link:

    https://account.qriocity.com/reg/acc....action?token=

    e linkul de pw reset de la Qriocity

    ps: tokenul sa fie fresh

  5. #14305 SP
    Member BatsBike's Avatar
    merita sa treci la una SLIM,precum vei constata inclusiv fun'ul cu MOVE ...

  6. #14306 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #14307 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Daca am 2 conturi PSN, si sa zicem ca am facut cateva trofee la cateva jocuri. Pot sa dau sync la trofee la ambele conturi?

  8. #14308 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salut baieti.Caut un volan ps3 dar nu prea gasesc decat dalea de care nu am nevoie.Ce imi recomandati pana-n 300 lei?

  9. #14309 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ce buffer are hdd-ul?S-ar putea sa trebuiasca sa faci inca o data back-up si daca iti face tot asa returneaza hdd-ul si ia unul mai bun.In seagate nu prea trebuie sa ai incredere desi ti-am recomandat un Western digital...

  10. #14310 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by Mavone View Post
    Am găsit rezolvarea postată pe un alt forum de pe la noi și „a treia oară” a funcționat. (primele două dăți c�nd am �ncercat primeam aceeași eroare cu „server maintenance” dar vreo 30-45 de minute mai t�rziu am reușit să �l schimb.
    You have succesfully changed your password.

    Esti mare barosan, a mers

  11. #14311 SP
    Member PumaS's Avatar
    Datele HDD ului : HDD SATA 2.5 320GB 5400RPM 8MB MOMENTUS ST9320325AS SEAGATE

    Capacitate (GB) : 320
    Viteza de rotatie (rpm): 5400
    Interfata: SATA 2
    Buffer (MB) : 8
    Rata de transfer SATA (MB/s):300

    ---------- Post added 13-06-2011 at 01:13 PM ----------

    Am vorbit cu cei de la EMAG si ma voi duce astazi sa fac returi + diferenta sa il cumpar pe acesta . Din pacate ei nu au SATA doar SATA 2 si IDE .

    Sper sa nu mai am probleme

    Hard Disk Laptop Western Digital Scorpio Blue WD5000BPVT 500GB, 5400rpm, 8 MB, SATA 2 WD5000BPVT


    HDD original era un Fujitsu de 40 GB SATA 5400 RPM 8 MB Buffer (mergea struna ) fata de Seagate .

    Revin cu detalii dupa ce o sa instalez WD-ul daca nu apar probleme la retur .

    ---------- Post added 13-06-2011 at 07:32 PM ----------

    Am rezolvat cu HDD-ul acum ii dau restoring sa vedem cum functioneaza am cumparat acest HDD :

    Hard Disk Laptop Western Digital Scorpio Blue WD5000BPVT 500GB, 5400rpm, 8 MB, SATA 2 WD5000BPVT

  12. #14312 SP
    Junior Member FallenSage's Avatar
    Salut. Imi poate da cineva un cont psn uk cu care pot sa iau si eu jocurile de la welcome back va rog ? Sau doar imprumut daca merg downlaodate si jucate fara contul de pe care au fost luate. Nu stiu ce as putea sa va ofer in schimb, poate un cod pentru discount pe thehut sau niste banuti.

  13. #14313 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Dacă am un controller de PS2 și vreau să �l folosesc la PS3, pot să �l conectez prin așa ceva? PS2 to Sony PS3 USB Game Controller Converter Adapter: Amazon.co.uk: Electronics

  14. #14314 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mavone View Post
    Am găsit rezolvarea postată pe un alt forum de pe la noi și „a treia oară” a funcționat. (primele două dăți c�nd am �ncercat primeam aceeași eroare cu „server maintenance” dar vreo 30-45 de minute mai t�rziu am reușit să �l schimb.
    a mers si la mine ,tnx

  15. #14315 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Salut. Care vi se pare ca are grafica mai buna PS3 SAU XBOX 360 vreau pararea voastra pt. ca vreau sa imi achizitionez o consola .

  16. #14316 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by afganistanu View Post
    Salut. Care vi se pare ca are grafica mai buna PS3 SAU XBOX 360 vreau pararea voastra pt. ca vreau sa imi achizitionez o consola .
    Iti recomand sa faci vizite la prieteni care au aceste console sau la magazine unde sunt puse la proba si sa iti faci o parere proprie.

  17. #14317 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    1. Daca am 2 conturi PSN, si sa zicem ca am facut cateva trofee la cateva jocuri. Pot sa dau sync la trofee la ambele conturi?
    2. Daca am un monitor HD, si pe intrarea VGA am PC-ul si pe HDMI am PS3-ul, vor merge amandoua pe acelasi monitor?

  18. #14318 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    1. Poti sa dai sync da' fiecare trofeu ramane legat de contu' pe care l-ai facut. Nu se pun la comun trofeele.
    2. Pe rand de ce nu ar merge? Ai sigur un buton de input si alegi de acolo.

  19. #14319 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by FallenSage View Post
    Salut. Imi poate da cineva un cont psn uk...
    Pai cel mai simplu iti faci tu unul, ca este gratis si nu te costa nimic, dupa care descarci jocurile.

  20. #14320 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu merge sa le descarci decat de pe conturi facute inainte sa fie sony atacati.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts