Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 1175 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 575 1075 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1481 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    eu aveam aceeasi pb doar din cauza ca aveam in slotul usb de la controller un stick bluetooth care imi conecta controllerul wireless (nu era sony made-original )...

  2. #1482 SP
    Junior Member szlaeyer's Avatar
    Da, dar eu n-am nimic conectat la PS3. Pur si simplu controllerul se conecteaza de fiecare data pe "canalul" 2, cum s-ar zice.

  3. #1483 SP
    Member MisterJuice's Avatar

  4. #1484 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by Rockstar View Post
    arata foarte nice! sa speram ca o sa apara un demo in curand.

  5. #1485 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Salut Mi-am dat comanda de FragFX v2. Sunt curios daca mai are cineva asta ceva si daca da, cum se comporta in jocurile care suporta. Mersi.

  6. #1486 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by lordsince View Post
    Salut Mi-am dat comanda de FragFX v2. Sunt curios daca mai are cineva asta ceva si daca da, cum se comporta in jocurile care suporta. Mersi.
    Pe forum din cate stiu nu are nimeni...chestie de aia. Nu inteleg de ce ai mai trecut la consola daca ti-ai luat asa ceva .

  7. #1487 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Pe forum din cate stiu nu are nimeni...chestie de aia. Nu inteleg de ce ai mai trecut la consola daca ti-ai luat asa ceva .
    Oricum majoritatea jocurilor merg ca naiba cu frag-fx.Jocurile sunt gandite pentru controler.

  8. #1488 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Se merita cumparat FragFx v.2 pentru PS3?

  9. #1489 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu se merita

  10. #1490 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Eu am FragFx v.1 dar s-a stricat.
    Astept v.2. lordsince, de unde ti-ai comandat v.2?
    Eu am incercat de pe splitfish.de dar imi da eroare saitul cand trebuie sa fac pasul trei spre a finaliza comanda.

  11. #1491 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Poti sa imi dai mai multe detalii te rog. De ce nu se merita?

  12. #1492 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    care este cea mai buna metoda sa joci pe ps3 cu keyboard si mouse...
    am trecut de curand de la pc, nu am mai avut pana acum console si imi este infernal de greu sa joc shootere cu joystickul
    am inteles ca ar fi asa ceva:Keyboard/Mouse Adapter For PS3

    a verificat careva? se merita? se simte o diferenta fata de pc? exista ceva mai bun?
    Mersi

  13. #1493 SP
    is the man! trickz's Avatar
    cea mai buna metoda ar fi sa folosesti controllerul pana il inveti jocurile sunt facute pentru controller si vei avea o senzatie de control prost, indiferent ce solutie externa alegi.

  14. #1494 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    As vrea sa stiu daca imi merge PS3-ul pe acest monitor: ITP.net {Product Reviews: Philips 190X6}
    Am inteles ca trebuie HDCP la el, dar nu am gasit specs complete pentru monitor!

  15. #1495 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    te sfatuiesc sa te orientezi la un hd man. sincer merita cu varf si indesat (acum depinde si de bugetul tau...dar 19 e small si la ce pret am vazut acolo e f scump)

    asta am eu: http://www.emag.ro/monitoare_lcd/mon...-p9H.Y3WLA.TBE

    te ajut cu un cupon de 3% reducere la ei (il am de la achiz mea)

  16. #1496 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu am monitorul ala de cativa ani! Nu cred ca imi cumpar altul prea curand si vroiam sa stiu daca am vreo solutie salvatoare pentru ca vreau sa ma joc si eu nu voi seara un Killzone 2 si nu pot pentru ca sunt parintii in sufragerie.

  17. #1497 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    o sa mai sap dar pana acum nu reiese ca ar avea man

  18. #1498 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    ok..am inteles ...sa ma obisnuiesc cu controllerul
    dar totusi o solutie de keyboard+mouse?

  19. #1499 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu-ti ia mult pana te obisnuiesti. N-are sens sa mai dai bani pe tastatura si mouse. Mai bine pastreaza-i pentru un joc/accesoriu.

  20. #1500 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Fratilor am o intrebare.
    Ieri am jucat Fifa 09 cu felixx si ne-am intalnit pe canalul SUA (nush dc conteazA), am bagat si headset bluetooth si avea LAG IMENS.
    Am iesit, ne-am intalnit pe Europe (din nou, nush cat de mult conteaza, eu stiam ca e peer-to-peer), am inchis headset-urile si a mers PERFECT.

    Atat de mult lag creaza bluetooth-ul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 1175 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 575 1075 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts