Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 774 of 1175 FirstFirst ... 274 674 724 764 772 773 774 775 776 784 824 874 ... LastLast
Results 15,461 to 15,480 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15461 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Din cate am auzit sunt tzepari.Iti recomand sa te uiti pe la emag ca tot s-au ieftinit

  2. #15462 SP
    Senior Member tray's Avatar
    All the latest news, information, and file downloads from the Sony Playstation/PsOne,PS3/PS2/PSP/PS VITA Scenes! - UPDATE: one - Release v0.1
    Deci pe un firmware mai vechi cum e 3.55 se poate juca ORICE joc de ps1, pacat ca Sony limiteaza totul

  3. #15463 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Scuzati pentru intrebarile de noob...

    Aceste casti au microfon? are cineva asa ceva? sunteti multumiti? sunt comode?

    Casti Wireless Sony pentru PlayStation 3 SO-9702023 - eMAG.ro Thanks anticipat

  4. #15464 SP
    Member jon209's Avatar
    La mai multe jocuri am observat la sunt momente cand discul se invarte foarte repede si se aude un zgomot zic eu destul de puternic un prieten de al meu a zis ca e normal el are versiunea Phat si totusi la el nu se aude asa tare ca la Slim

  5. #15465 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Scuzati pentru intrebarile de noob...

    Aceste casti au microfon? are cineva asa ceva? sunteti multumiti? sunt comode?

    Casti Wireless Sony pentru PlayStation 3 SO-9702023 - eMAG.ro Thanks anticipat
    Are si microfon. Am eu. Sunt multumit. Daca esti comod cu o casca nokia ... sunt.
    Este un headset care poate fi folosit si la telefon...

  6. #15466 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    La mai multe jocuri am observat la sunt momente cand discul se invarte foarte repede si se aude un zgomot zic eu destul de puternic un prieten de al meu a zis ca e normal el are versiunea Phat si totusi la el nu se aude asa tare ca la Slim
    Si eu am versiunea phat ... si uneori se aud niste sunete la disc... dar sunt normale ... nu iti fa griji ... eu am consola de aproape 4 ani si nu mi-a facut nici o problema in afara de freezeuri cand mai stateam 9-10 ore pe jocuri sau cand navigam pe net..
    S-ar mai putea ca din cauza dilatarii (si contractarii) sa scoata aceste sunete cateodata... *poc* *poc* dar nu e de la cd-ul din consola...Stai calm.. nu e nimic

  7. #15467 SP
    Member jon209's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Si eu am versiunea phat ... si uneori se aud niste sunete la disc... dar sunt normale ... nu iti fa griji ... eu am consola de aproape 4 ani si nu mi-a facut nici o problema in afara de freezeuri cand mai stateam 9-10 ore pe jocuri sau cand navigam pe net..
    S-ar mai putea ca din cauza dilatarii (si contractarii) sa scoata aceste sunete cateodata... *poc* *poc* dar nu e de la cd-ul din consola...Stai calm.. nu e nimic
    ---------------------------------------------------
    Ms mult m-am linistit

  8. #15468 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Vreau sa iau un joc cu masini/atv/buggy pentru PS3 care sa fie offroad si sa aiba split-screen, care-l recomandati a fi cel mai bun?

  9. #15469 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    DiRT 2, DiRT 3, PURE, FUEL, MX vs ATV Reflex, cred ca toate au split-screen, dar nu sunt sigur.

  10. #15470 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Motorstorm.

  11. #15471 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Vreau sa iau unul care sa fie addictive, asa stiu si eu mai multe cu masini in genul asta dar nu stiu cat de bune sunt.

  12. #15472 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Motorstorm

  13. #15473 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    Eu inca si acum mai fac niste ture de DiRT 2, si MX vs ATV, imi plac foarte mult, DiRT 3 nu e prea promitator... dar merge si el

  14. #15474 SP
    Member awaytokill's Avatar
    motorstorm pacific rift ala are cu offroad si split in 4 si e foarte tare

  15. #15475 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut as avea si eu o intrebare... am avut in controller spart l1,l2 am gasit pe cineva pe okazii sa mil faca sa schimbe carcasa si restu ... aseara am primit controller da nu se aprinde apas pe buton special si nimic de incarcat vad ca incarca adica se arpind butoanele alea rosi... stie cineva ce ar putea sa aiba?? mai nou am depistat ca incarca 1-2-3min si se opreste trebuie sai scot mufa si sa o bag iar sa mearga inca 2-3min si tot asa

  16. #15476 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Probabil trebuie sa il inregistrezi cumva in consola ... poate de aia nu merge ...

  17. #15477 SP
    Senior Member nina's Avatar
    inafara de volanele care se afla pe lista oficiala a jocului F1 2011,care mai sunt compatibile 100% cu jocul?
    la volanul meu nu imi deblocheza acel force feedback si sensivity la options,pot conduce din volan,sa folosesc pedalele doar ca conduc rau si nu pot umbla la sensibilitate

    logitech momo este compatibil?
    as vrea sa scrie cei care au jocul F1 2011 si care nu au volan din lista oficiala


    am citit postarile de la lista oficiala si se pare ca unii cu volane din lista aia nu le deblocheaza advanced settings,ce joc de ......

    cu ce volan iti deblocheaza si advanced settings la ps3?

  18. #15478 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    sfatul meu este sa faci cumva sa cureti consola , daca mai are garantie dute la garatie si chiar daca va fi contra cost este foarte indicat sa-i faci o curatare , eu saptamana trecuta mi-am facut consola bucati , am curatat`o de praf , am pus pasta noua , am uns ventilatorul si acum se aude ca atunci cand era noua , mai am garantie 2-3 luni dar asta nu ma impiedicat sa o desfac , eu nu as sta linistit doar ptr ca am garantie , se poate intampla sa se defecteze dupa ce iese din garantie si atunci ce ai sa faci?

    p.s. toti trebuie sa intelegem ceva , o componenta electronica indiferent de natura ei , cu cat este mai rece in timpul functionarii cu atat are viata mai lunga.
    Sal , unde gasesc si eu un service sau pe cineva in Constanta care se pricepe sa imi curete si mie consola.Am un phat de vreo 3 ani , merge inca bine dar o pasta noua , un uns la ventilatoare nu i ar strica.

  19. #15479 SP
    Junior Member fallenangel's Avatar
    am primit deja raspuns ...

  20. #15480 SP
    Member Xristina's Avatar
    Am si eu cateva intrebari.

    1) Exista vreun site care contorizeaza cati useri sunt intr-un anumit joc, ceva in genul Steam stats.

    2) PSN Portable Id se poate genera si din meniul consolei sau trebuie neaparat siteul PSN?

    3) Cum sta treaba cu activarea online a jocului? Am vazut ca pe BF3 trebuie activat de pe un cont UK. Contul de UK este acelasi cu cel pe care l-am creat de pe consola?

    Multumesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts