Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 1175 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 578 1078 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1541 SP
    Member psycho-07's Avatar
    iarasi nu vrea sa mi se conecteze cod4 online , si am dat la restarturi la ps3 de mi sa luat stiti cumva cum il fac sa mearga?

  2. #1542 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    iarasi nu vrea sa mi se conecteze cod4 online , si am dat la restarturi la ps3 de mi sa luat stiti cumva cum il fac sa mearga?
    Normal ca nu vrea sa se conecteze. E suparat pe tine datorita KZ2! Tradare, mon cher, tradare!!!

  3. #1543 SP
    Manager paul's Avatar
    Insomniac, the guys behind the ever popular Ratchet and Clank and Resistance franchises are teasing to have some big news ready to release tomorrow. A post on their Twitter account indicates "Preparing to reveal some news tomorrow about Insomniac...shhh!" Oh what could it be? DLC for Resistance, a new Ratchet and Clank game? Who knows...

  4. #1544 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu il tradez frate dar vreau sa joc si cod4 .

  5. #1545 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Insomniac, the guys behind the ever popular Ratchet and Clank and Resistance franchises are teasing to have some big news ready to release tomorrow. A post on their Twitter account indicates "Preparing to reveal some news tomorrow about Insomniac...shhh!" Oh what could it be? DLC for Resistance, a new Ratchet and Clank game? Who knows...
    Cred ca e vorba de un nou Ratchet&Clank sau cel putin asa sper

  6. #1546 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Am urmatoarea problema. am copiat demoul de la Resident Evil 5 si l-am instalat pe consola. dupa ce intru in joc, imi aleg stage-ul si apare cutscene-u ecranul devine negur cu loading. si sta asa vreo 5 minute. nu pot iesi din joc, apasand butonul home doar daca inchid consola. a mai patit cineva asa ceva? pot sa rezolv cumva problema asta? mentionez ca celalalte jocuri de pe BD merg perfect.

  7. #1547 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    EXACT aceeasi problema si aici! am asteptat 15 minute
    sa intre in joc si a intrat. a aparut cutsceneul si dupaia s-a blocat! nemaivorbind ca instalarea mi-a luat in jur de 30 de min. wtf? trebuie sa pun mai multi rami la ps3?

  8. #1548 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    o singura data mi s-a blocat la resident evil 5

    in schimb la oblivion mi se blocheaza zilnic,dar ma gandesc ca e din cauza jocului ca se stie ca ii plin de bug-uri.

  9. #1549 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Mda.... pai cred ca nu s-a instalat bine. Probabil v-ati grabit sa intrati in el imediat dupa ce s-a terminat setup-ul de instalare sau v-ati grabit sa il instalati imediat cum l-ati dat jos. Am patit si eu asa cand mi-am luat consola cu demo-ul de la Devil May Cry...
    Stergeti demoul, il trageti din nou si il reinstalati.

  10. #1550 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw
    Merita cumparate trigger-ele astea de PS3?Are cineva si e multumit?

    Quote Originally Posted by aallex View Post
    S unt foarte multumit de ele, inclusiv la fifa ma ajuta .
    Si eu am pus un set la un DS insa inca stau si acum mai am momente in care ma opresc si incerc sa inteleg care este diferenta este probabil am eu degetele lipicioase de nu-mi aluneca nici cu nici fara

  11. #1551 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Pana la urma mi-am comandat triggerele, la 23ron am zis ca merita incercate.
    Multumesc pt raspunsuri.

  12. #1552 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Am inteles ca se poate cumpara de PSN UK cu card American Express ? E adevarat ?

  13. #1553 SP
    Member psycho-07's Avatar
    deci nu stie nimeni cum pot sa fac cod4 sa imi mearga online? , ca vreau sa joc cod4 ca k2 ma plictiseste il joc mai mult cu japca

  14. #1554 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    deci nu stie nimeni cum pot sa fac cod4 sa imi mearga online? , ca vreau sa joc cod4 ca k2 ma plictiseste il joc mai mult cu japca
    Incearca sa stergi jocul de pe HDD si sa-l reinstalezi

  15. #1555 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am sters dar degeaba , am dat odata un restart la ps3 dar nu stiu cum am facut imi aparea mai multe optiun de a da restartj

  16. #1556 SP
    Member playgame's Avatar

  17. #1557 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Am inteles ca se poate cumpara de PSN UK cu card American Express ? E adevarat ?
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...z-cont-psn-uk/ si ai rezolvat

    ---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Pana la urma mi-am comandat triggerele, la 23ron am zis ca merita incercate.
    Multumesc pt raspunsuri.
    nu o sa regreti le am de cand au aparut si sunt f multumit de ele man

  18. #1558 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    or aparut noile portable id, intrati pe eu.playstation.com


    P.S cum pot sa mi'l pun la signature?

  19. #1559 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    P.S cum pot sa mi'l pun la signature?
    Din pacate, nu se pot pune poze la semnatura. Sa speram ca se vor implementa pe forum, asemenea GamerTag-urile de XBOX 360, cat mai repede.

  20. #1560 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca au third-party support nu ar trebui sa fie o problema!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 1175 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 578 1078 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts