Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 814 of 1175 FirstFirst ... 314 714 764 804 812 813 814 815 816 824 864 914 ... LastLast
Results 16,261 to 16,280 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16261 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ori s-au "deteriorat datele" ori e flash-ul de vina. Incearca sa mai downloadezi update-ul odata si sa il pui pe flash. Daca nici asa nu merge, incearca un memory stick.

  2. #16262 SP
    Member faxiu's Avatar
    daca esti cumva la un FW sub 3.56 v2 o poti rezolva doar cu email la Sony aia din state (sau Donely cu un sfat). In care le expui problema si cand a aparut si codul de eroare. In functie de categoria in care te incadrezi iti rezolva imediat sau varianta doi, iti iei ban pe consola. Sau poate chiar e dus stickul... Incearca altul daca poti.

  3. #16263 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @krOOm incearca si alte flash-uri, poate chiar ai probleme cu ala, desi inclin sa cred ca nu flashul ar fi problema...pe net circula mai multe "tutoriale" si fixuri...cred ca trebuie sa le iei la puricat

  4. #16264 SP
    Member Mishy's Avatar
    Conteaza ce cablu HDMi imi cumpar?Am vazut de vanzare de la 30 de lei pana la 100 de lei.Este vreo diferenta intre ele?

  5. #16265 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Nu prea, cred ca e ok sa iti iei si de 30-40 lei.

  6. #16266 SP
    Member krOOm's Avatar
    @adibose multumesc de info.revin dupa ce incerc cu alt stick.

  7. #16267 SP
    Member showman's Avatar
    krOOm
    Am formatat flash-ul si tot imi da eroarea respectiva!
    La fel am patit si eu apar niste fisiere 03425443 samd
    Intr un final mi sa conectat prin cablu si descarcat intr un minut

  8. #16268 SP
    Junior Member iacobrazvan15's Avatar
    daca nu deranjez, sunt mai novice in ps3 , intrebarea? am cumparat un ps3 PHAT cu hdd de 320 in el deja instalat(functioneaza ok) , DAR pt. mine de curiozitate CUM POT AFLA ce a fost la origine(40 sau 80gb)(de 60 nu este sigur). Multumesc anticipat de RASPUNS!

  9. #16269 SP
    Junior Member Reborne09's Avatar
    salutare,are cineva idee cand apare modare la 3.72?

  10. #16270 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar
    Quote Originally Posted by Reborne09 View Post
    salutare,are cineva idee cand apare modare la 3.72?
    Reborne09,acest forum nu incurajeaza pirateria.Probabil nu iti va raspunde nimeni.O seara placuta!

  11. #16271 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by iacobrazvan15 View Post
    daca nu deranjez, sunt mai novice in ps3 , intrebarea? am cumparat un ps3 PHAT cu hdd de 320 in el deja instalat(functioneaza ok) , DAR pt. mine de curiozitate CUM POT AFLA ce a fost la origine(40 sau 80gb)(de 60 nu este sigur). Multumesc anticipat de RASPUNS!
    Are pe spate o eticheta unde este serialul. Acesta contine o insiruire de litere la final...
    Citesti ce e acolo si cauti in tabelul din link
    http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3
    Jos la "Model comparison"

  12. #16272 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Quote Originally Posted by Reborne09 View Post
    salutare,are cineva idee cand apare modare la 3.72?
    Niciodata (pe bune). Mai bine faci update la oficial 4.10 si te uiti pe la aria de vanzari pe forum, nu sunt scumpe

  13. #16273 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Mi-am cumparat ieri un monitor cu iesire VGA si as vrea sa il connectez la un sistem 5.1 si un PS3.Aveti idee cam cea mai ieftina metoda si de unde as putea sa cumpar un adaptor sau o chestie de genu?

  14. #16274 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    exista adaptor HDMI-VGA, se gaseste si prin diferite hypermarket-uri...alta varianta nu prea ai.

  15. #16275 SP
    Member haimi708's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    exista adaptor HDMI-VGA, se gaseste si prin diferite hypermarket-uri...alta varianta nu prea ai.
    Nu va face nimic cu un adaptor HDMI-VGA (se va vedea oribil, asta in cazul in care va merge - nu pe toate monitoarele merg). HDMI (si DVI) scoate semnal digital (1 si 0) pe cand pe VGA se ruleza semnal analogic (de la 0-10). Ii trebuie un convertor digital-analogic ca sa vada bine (costuri undeva la cca. 300 ron).

    Cea mai ieftina solutie e sa-si ia un cablu VGA special pt PS3 (cu mentiunea ca nu la toate monitoarele se poate pune PS3-ul pe cablu VGA - depinde de tipul monitorului - trebuie cautat pe net tipul monitorului si vazut detalii tehnice) .

    Uite aici ar fi ceva (cu mentiunea ca nu cred ca se pot obtine rezolutiile care sunt date acolo) :

    http://www.modchip-land.com/produse/...station-3.html

  16. #16276 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Eu as vrea sa il fac sa am sunet si sa se vada,nu vreau musai sa fie Full HD pt ca oricum am facut trecerea acum de la un CRT la LCD deci oricum o sa se vada mai bine.Am gasit aici un filmulet,credeti ca ajuta?


    ---------- Post added 11-02-2012 at 01:24 PM ----------

    Acesta este monitorul:
    Monitor LCD LG 21.5", Wide, Full HD, Negru Lucios, W2240S-PN W2240S-PN - eMAG.ro

  17. #16277 SP
    Member haimi708's Avatar
    [QUOTE=Pastilutza;774875]Eu as vrea sa il fac sa am sunet si sa se vada,nu vreau musai sa fie Full HD pt ca oricum am facut trecerea acum de la un CRT la LCD deci oricum o sa se vada mai bine.Am gasit aici un filmulet,credeti ca ajuta?

    Se pare ca tu nu vrei sa intelegi ce ti-am spus, o tii pe a ta ... batman, batman. Mufele respective sunt bune, dar e posibil sa nu-ti mearga deloc sa ai imagine (depinde de monitor) sau daca merge se va vedea prost (se poate chiar si mai prost decat pe CRT).

  18. #16278 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Inteleg,doar ca incerc sa fac sa nu imi para rau ca am dat banii aiurea

  19. #16279 SP
    Member haimi708's Avatar
    Pai tocmai asta incerc si eu sa-ti spun ... verifica mai intai datele monitorului tau (cauta pe net, cauta pe forumuri - cu siguranta a pus cineva PS3 pe el; sapa nitel ... ) .

  20. #16280 SP
    Member haimi708's Avatar
    Fa cum vrei, vad ca imi pierd timpul degeaba (sa stii ca netul nu inseamna doar youtube ... ) .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts