Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 1175 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 580 1080 ... LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1581 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    stiti ceva exclusivitati pentru ps3 in 2009 ???

    imi dati si mie un link ceva

  2. #1582 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    stiti ceva exclusivitati pentru ps3 in 2009 ???

    imi dati si mie un link ceva
    Infamous, GT5, KZ2, Uncharted 2, Heavy Rain, White Knight Chronicles, Demon's Souls, Yakuza 3, Under Siege. God of War 3, MAG, Ratchet&Clank, Quantum Theory, Mars, Atelier Rorona, la aceste jocuri nu sunt cunoscute date foarte exacte de lansare.

  3. #1583 SP
    Junior Member sony94's Avatar

    help me pls..

    eu am tot cautat pe google niste adrese de Uk dar nu am gasit ...pls zicet-mi si mie o adresa pt ca vreau sa imi fac un cont pe PSN....ms moolt

  4. #1584 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite, poti sa iei de o adresa de aici Hotel in London - Business Directory - 192.com , sper ca te va ajuta.

  5. #1585 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    cand cauti o adresa dintr-o tzara baga si tu de exemplu coca-cola UK si imediat afli date de contact si te-ai facut cu o adresa. sau cauta company uk sau address uk, orice adresa e buna.

  6. #1586 SP
    Member andreips3's Avatar
    Off Topic: La primul cont Us am trecut adresa de fanmail a lui Sylvester Stallone. lol
    Sly rules

  7. #1587 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    mai sunt 2 jocuri japoneze, unu cu samurai/ninja ninja gaiden copy pare, si celalt imi scapa momentan.

  8. #1588 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Ce an va fi pt consola noastra

  9. #1589 SP
    Junior Member vibeo's Avatar
    Ieri baiatul s-a jucat pe Heavenly Sword. Cum la anumite scene butonul x este foarte solicitat acesta s-a blocat . Consola a fost cuparat anul trecut in decembrie. Pentru asemenea defectiuni se acorda garantie?

  10. #1590 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by vibeo View Post
    Ieri baiatul s-a jucat pe Heavenly Sword. Cum la anumite scene butonul x este foarte solicitat acesta s-a blocat . Consola a fost cuparat anul trecut in decembrie. Pentru asemenea defectiuni se acorda garantie?
    Daca ti s-a blocat de pe controller il poti desface,nu ai de ce sa te duci la garantie pentru controller

  11. #1591 SP
    Junior Member vibeo's Avatar
    L-am desfacut, iar butonul "si-a revenit" oarecum, dar tot naspa merge (ai senzatia ca merge acatat). Maine ma duc la Domo sa-l schimbe, astfel le dau cu el in cap. In comparatie, orice tastatura mediocra rezista la pumni mult mai eroic, desi cotrollerul nu a fost bruscat deloc.

  12. #1592 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    credeti ca e ok sa bag asta in ps3 http://tinyurl.com/cehq7u ? stiti ceva de el, exista un model recomandat ?

  13. #1593 SP
    Member Solozaur's Avatar
    e normal sa se mai blocheze ps-ul?
    acum 10 min s-a blocat in timpul unu meci de killzone2 pe public, pur si simplu s-a blocat imaginea si sunetu facea loop la ultimele secunde

    tin se mentionez ca ps-ul rula de 30 min maxim, dupa 24h de pauza

  14. #1594 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    linkul duce direct la wd. daca este un hhd de 2.5" cu 5400 RPM este ok. eu personal am bagat anul trecut un WD1600BEVS (scorpio cu 8mb buffer) in el. acum cred ca m-ar satisface minim 500 gb (mai am 5gb liber dammit)

  15. #1595 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    e normal sa se mai blocheze ps-ul?
    acum 10 min s-a blocat in timpul unu meci de killzone2 pe public, pur si simplu s-a blocat imaginea si sunetu facea loop la ultimele secunde

    tin se mentionez ca ps-ul rula de 30 min maxim, dupa 24h de pauza
    Se mai intampla. Mie mi s-a intamplat in Assassins Creed si in cateva jocuri in timp ce jucam online. E posibil sa fi cazut serverul

  16. #1596 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si eu am avut o problema asemanatoare aseara. ma jucam fifa online, si in timp ce cautam in lobby un meci, imi aparea loadingul si s-a blocat. adica nu puteam face nimic, doar sa apas pe butonul home si sa ies din joc. nu mi s-a mai intamplat niciodata, insa ieri mi s-a intamplat de 2 ori .

  17. #1597 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    pai este WD Scorpio de 320, are buffer 16 mb, daca tie ti-a mers bine al tau atunci e practic acelasi lucru .. si eu ma gandesc la 500gb dar cred ca 320 o sa fie suficient pt moment

  18. #1598 SP
    Member Solozaur's Avatar
    la mine nu mai mergea nimic, a trebuit sa inchid ps-ul de la butonul din spate

  19. #1599 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    la mine nu mai mergea nimic, a trebuit sa inchid ps-ul de la butonul din spate
    verifica sa nu ai fluctuatii de tensiune. eu am avut problema asta si am rezolvat-o cu un ups. este mai safe si pentru firmware update.

  20. #1600 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    eu am 250 gb de 5400 rpm in mod normal nu am prboeme dar nu ma incanta chiar as lua ceva mult mai bun

    in nur de 250 -320 mi-ar ajunge dar as vrea buffer de 16 mb preturi ce stiti cum variaza ???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 1175 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 580 1080 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: 31-05-2024, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts