Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 884 of 1175 FirstFirst ... 384 784 834 874 882 883 884 885 886 894 934 984 ... LastLast
Results 17,661 to 17,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17661 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by maldi View Post
    nu am
    vezi la Donely

  2. #17662 SP
    Member Dromoter's Avatar

  3. #17663 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ca de obicei este un produs scumpicel...este SONY deci ar trebui sa sune bine. la 130$ nu ar fi mult insa cred ca aici vei plati mult mai mult...
    ce alternative ai? mai sunt cei de la Turtle, Razer, Tritton insa nu stiu care sunt compatibile sau mai usor compatibile cu PS3-ul...

  4. #17664 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ca de obicei este un produs scumpicel...este SONY deci ar trebui sa sune bine. la 130$ nu ar fi mult insa cred ca aici vei plati mult mai mult...
    ce alternative ai? mai sunt cei de la Turtle, Razer, Tritton insa nu stiu care sunt compatibile sau mai usor compatibile cu PS3-ul...
    Mda , asta e o problema cu compatibilitatea , din ce am vazut sunt destul de putine compatibile cu PS3-ul care sa aibe 7.1 virtual sound system in ele iar cele care exista sunt cam la acelasi pret sau chiar mai scumpe decat cele de la SONY . Mizez pe faptul ca sunt proaspat iesite pe piata si ca au ceva in plus fata de cele existente .

  5. #17665 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu neaparat ceva in plus fiindca tehnologia PS3-ul in materie de conectivitate headset este neshcimbata de ani de zile, insa poti fi sigur ca sunt 100% compatibile.
    Eu am rezolvat problema cu 100$ si un set de Sennheiser RS 120 conectat la TV. Pe mine unul nu ma incanta tehnologiile astea cu 5.1, 7.1 din casti. e fasss virtual. Iar partea de chat cu o cascuta BT simpla de la Nokia.

  6. #17666 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Am auzit numai lucruri bune despre Sennheiser , de altfel un prieten are o pereche si cand le pui pe urechi sunt neasteptat de bine izolate fonic . Nu auzi absolut nici un sunet din background . ^^ Singurul motiv pentru care mi-as lua castile astea noi SONY ar fi faptul ca sunt usable si cu ipod-ul / TV-ul / mobilu / PC-ul (avand si o iesire de jack in ele) . Macar rezolv mai multe probleme dintr-o lovitura .

  7. #17667 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Am reusit in cele din urma sa il pun pe 1080p prin schimbarea cablului HDMI dar asta nu a rezolvat in intregime problema... Acuma am o imagine cu rezolutie buna dar bate spre o tenta de verde. Aveti idee cum pot rezolva si problema aceasta?

  8. #17668 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    incearca un alt cablu HDMI, deviatiile de culori de obicei apar din pricina cablurilor ori conexiunilor.

  9. #17669 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Am reusit in cele din urma sa il pun pe 1080p prin schimbarea cablului HDMI dar asta nu a rezolvat in intregime problema... Acuma am o imagine cu rezolutie buna dar bate spre o tenta de verde. Aveti idee cum pot rezolva si problema aceasta?
    Da un factory reset la TV. Nu e de la consola. Ma gandesc ca e o eroare a TV-ului din pricina pozelor vizionate prin aparatul foto. Incearca toate mufele HDMI de la tv, precis ai mai multe. Nu are voie nici o tenta de verde, e absurd.

  10. #17670 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Am dat factory reset de vreo 3 ori pana acuma, iar singura metoda prin care isi revine este HDMI calibration dar imi da Failure cand incerc sa o setez.

  11. #17671 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    service atunci

  12. #17672 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Sunt mai optimist totusi si mai astept o ultima speranta intr-un nou cablu hdmi pentru ca unul numai functioneaza la nimic iar celalalt este destul de vechi si de uzat asa ca nu imi ramane decat sa ma rog ca va functiona cu un nou cablu.

  13. #17673 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    pai nu mai sta sa te stresezi aiuea, da fuga si ia un cablu HDMI bun. Recomand Panasonic.

  14. #17674 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Ma gandesc sa il iau pe cel de la sony (modelul ps3), eu zic ca e un model de incredere si nu ma intereseaza pretul, platesc si 150ron numai sa functioneze. Personal m-am saturat de atata hama

  15. #17675 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Hama alea mananca c....Si Sony sunt bune, eu folosesc doar Panasonic de vreo 4 ani si sunt super multumit. Unul de 2 m e cam 200 de ron din cate tin minte.

  16. #17676 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    http://www.altex.ro/cablu-hdmi-ps3-sony ma gandeam la varianta asta.

  17. #17677 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Probleme si solutii Playstation 3

    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Ma gandesc sa il iau pe cel de la sony (modelul ps3), eu zic ca e un model de incredere si nu ma intereseaza pretul, platesc si 150ron numai sa functioneze. Personal m-am saturat de atata hama
    �ţi recomand

    http://m.thehut.com/games/games-acce.../10282681.html

  18. #17678 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Dupa o serie lunga de cautari peste cautari si de schimbari de cabluri HDMI am reusit !!!! Se pare ca pentru a face calibrarea HDMI din factory settings televizoarele samsung au nevoie de o imagine speciala.

    In orice caz va multimesc!

  19. #17679 SP
    Junior Member BruceWayne's Avatar
    cum iti poti moda singur ps3-ul?

  20. #17680 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by BruceWayne View Post
    cum iti poti moda singur ps3-ul?
    Aici nu vorbim de modare, in mod normal jocurile sunt cumparate de consumatori.

    Si nu te ajutam, chiar daca esti Batman.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts