Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 961 of 1175 FirstFirst ... 461 861 911 951 959 960 961 962 963 971 1011 1061 ... LastLast
Results 19,201 to 19,220 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19201 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cam asta este primul pas, sa te axezi pe ceva cu intrare optica. Acum ramane de vazut ce optiuni ai in acel buget.

  2. #19202 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  3. #19203 SP

  4. #19204 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ala nu cred ca are intrare optica. (vezi ca e mai ieftin aici Soundbar AKAI ASB-3204 | ALTEX)
    Scrie acolo USB si Bluetooth... nu stiu cum se conecteaza.

  5. #19205 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  6. #19206 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cel de la evo nu merge conectat la ps3 sau nu stiu eu

  7. #19207 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Pot sa il leg la PS3!?? La banii aia e binevenit mai ales ca am un buget limitat
    Nu-l poti lega direct la PS3. Se leaga prin 3 jackuri.

  8. #19208 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Recunosc ca nu am fost atent la ce fel de conexiuni are dar raman la parerea ca e un sistem foarte reusit la banii aia.

  9. #19209 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Este foarte bun pentru PC. Il am si eu...

  10. #19210 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Sau niste casti bune ?!!

  11. #19211 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Pot sa il leg la PS3!?? La banii aia e binevenit mai ales ca am un buget limitat
    Il poti conecta la Tv

  12. #19212 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu recomand conectarea la tv, se aude rău, pt ps3 la banii aia nu prea vad o soluţie

  13. #19213 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Sau niste casti bune ?!!
    Sennheiser U320 ..poate gasesti sh pe ebay sau amazon.
    Sony Pulse (parca asa se numesc).
    Din cele 2 clar Sennheiser.

    ---------- Post added 21-03-2013 at 06:28 PM ----------

    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Pot sa il leg la PS3!?? La banii aia e binevenit mai ales ca am un buget limitat
    Pana la urma daca vrei sistemul asta il poti conecta la ps3 prin cablu component (cel din pachetul ps3-ului) si un adaptor RCA-Jack, 3Jack-uri (nu stiu exact cum are conectica sistemul)

  14. #19214 SP
    Junior Member Dragosuk's Avatar
    Stie careva cum pot face un campionat online (tur-retur) cu prietenii mei fiecare avand echipa lui?!. Ma refer la fifa 2013

  15. #19215 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Astazi aveam PS3-ul aprins, nu eram in niciun joc, si la un moment dat am avut o pana de curent. Dupa ce acesta a revenit, am reaprins consola, mi-a spus ca se va restarta si va verifica integritatea fisierelor, totul a mers foarte repede, n-am intampinat nicio problema. Intrebarea este: acest gen de situatie aparuta destul de rar poate afecta consola din punct de vedere hardware & software ?

  16. #19216 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Astazi aveam PS3-ul aprins, nu eram in niciun joc, si la un moment dat am avut o pana de curent. Dupa ce acesta a revenit, am reaprins consola, mi-a spus ca se va restarta si va verifica integritatea fisierelor, totul a mers foarte repede, n-am intampinat nicio problema. Intrebarea este: acest gen de situatie aparuta destul de rar poate afecta consola din punct de vedere hardware & software ?
    Nu. E ca si cum ai scoate din priza PS3. Totusi e bine sa feresti consola de aceste chestii.

  17. #19217 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Incerc (pe timpul noptii sau cand sunt plecat mai mult, apas intrerupatorul de la priza), dar cand se intampla "nefacuta" spontan, nu prea ai ce face, decat daca detii vreun ups

  18. #19218 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    http://www.ign.com/articles/2013/03/...d-ps2-classics

    Intotdeauna o stire de genul acesta este departe de a se indeplini dar ar fi frumos sa avem trofee la jocuri precum FFVII , GTA:SA etc.

  19. #19219 SP
    Member MSlv's Avatar
    daca nu gasesti nimic cu intrare pe optic nu te mai complica si ia ceva 2.1 de calitate.

    la pretul asta cred ca poti sa iei si acel logitec pana la urma si faci din el un sistem stereo cu doua boxe pe stanga si doua pe dreapta plus una centrala la deruta plus SW.

    Se conecteaza prin 3 jack-uri, stanga+dreapta-spate, stanga+dreapta-fata, SW+centru. Vine la pachet cu o chestiuta de plastic, un adaptor pentru semnal stereo, dar nu am folosit-o si nu stiu daca combina cumva canalele stanga-dreapta pentru iesirea SW+central. Logic asa ar trebui...

  20. #19220 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post

    FUGI de AKAI!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts