Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 994 of 1175 FirstFirst ... 494 894 944 984 992 993 994 995 996 1004 1044 1094 ... LastLast
Results 19,861 to 19,880 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19861 SP
    Junior Member BADE's Avatar
    Mi-am cumparat de curand un Ps3 cu hdd 500gb si nu reusesc sa joc Wolfenstein cu controler-ul original....ma uit numai in "craci" ...as vrea sa cumpar si Battlefield 3 si vreau sa stiu daca pot juca aceste 2 shootere cu tastatura si mouse-ul pe usb de la pc....... se poate juca ? Multumesc anticipat pentru ajutor.......

  2. #19862 SP
    Member Florix09's Avatar
    Ce rost mai are consola daca joci cu tastatura si mouse ul ? .....

  3. #19863 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by BADE View Post
    Mi-am cumparat de curand un Ps3 cu hdd 500gb si nu reusesc sa joc Wolfenstein cu controler-ul original....ma uit numai in "craci" ...as vrea sa cumpar si Battlefield 3 si vreau sa stiu daca pot juca aceste 2 shootere cu tastatura si mouse-ul pe usb de la pc....... se poate juca ? Multumesc anticipat pentru ajutor.......
    Insista cu controllerul si dupa o scurta perioada de acomodare iti garantez eu si multi altii de pe aici ca o sa-ti placa. Toti am trecut prin asta.

  4. #19864 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu trebuie sa treci prin asta, ci sa treci peste asta
    niciodata n-o sa poti controla un shooter cu ds3-ul cum o faci un mouse, insa exista un compromis cu care te poti obisnui.

  5. #19865 SP
    Junior Member marius_bogdan's Avatar
    Am si eu un controller de ps3 wireless de la big ben. Nu am la el receiver. Stiti unde as putea gasi sau daca vreo sansa sa merga unul de pe la tastaturi, mouse-uri etc.?

  6. #19866 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Deci, problema e legislatia romaneasca, nu ca romanasii sunt falsificatori de carduri. Ei mai spun ca este ilegala crearea de conturi false.

  7. #19867 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu conturi false, ci conturi cu date false. Pai asta se stie si scrie clar in TOS.
    Dar la fel de adevarat este ca ei stiu ca cei din tarile fara store au conturi cu date false pentru a putea utiliza jocurile cu Online Pass...

  8. #19868 SP
    Junior Member iulihenry14's Avatar
    Am si eu o intrebare:

    Am inteles ca COD Black Ops zona 1 nu are cod pentru online. Se poate juca online fara cod sau imi trebuie zona 2?

    Multumesc.

  9. #19869 SP
    Member Florix09's Avatar
    Domnlee' ai inteles gresit '' ca Cod e cu cod'' lol. nu m am putut abtine.
    Nu este niciun un joc din seria COD care sa contina online pass.
    Joaca in pace, fii fericit !

  10. #19870 SP
    Junior Member iulihenry14's Avatar
    Mersi de raspuns.

  11. #19871 SP
    Junior Member BADE's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu, doar carduri valorice acceptă. Userul iPaul are cele mai bune preţuri
    Deci in concluzie sa inteleg ca merge perfect cu tastatura si mouse.....

    ---------- Post added 29-05-2013 at 10:07 PM ----------

    Quote Originally Posted by BADE View Post
    Mi-am cumparat de curand un Ps3 cu hdd 500gb si nu reusesc sa joc Wolfenstein cu controler-ul original....ma uit numai in "craci" ...as vrea sa cumpar si Battlefield 3 si vreau sa stiu daca pot juca aceste 2 shootere cu tastatura si mouse-ul pe usb de la pc....... se poate juca ? Multumesc anticipat pentru ajutor.......
    Deci in concluzie sa inteleg ca merge perfect cu tastatura si mouse.....

  12. #19872 SP
    Member Florix09's Avatar
    Ma BADE' ce tot zici acolo'sa ? Ce treaba ai cu Dant3... el a raspuns la o intrebare adresata de alt user. nu la intrebarea ta..
    La intrb ta. am raspuns eu, Venom si adibose... sau nu vezi ?
    Iti mai spun.. again.. incearca sa te obisnuiesti cu controllerul ala .ca ai sa vezi ca ai sa uiti de tastatura si de mouse.. dar daca tu chiar doresti mouse. poftim.. dar fara tastatura ca nu prea se poate sa joci din tastatura pe ps3 din cate stiu eu. FragFX Fish pt Split PS3- Controller Piranha Mouse hpc399 si

  13. #19873 SP
    Member excess's Avatar
    Codul online la GOW Ascension si NFS Most Wanted 2012 e doar pt a juca online sau se poate descarca ceva care schimba jocul in single player?Gen ...masini..harti ... ceva de genu'! Si cat e valabil codul?

  14. #19874 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    De cateva zile PS3-ul a inceput sa scoata un sunet (un barait) destul de deranjant. Ceea ce mi se pare interesant e ca atunci cand sunt in joc nu mai face, numai cand sunt in XMB. De la ce poate fi ?

  15. #19875 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Depinde ce versiune cumperi la Ascension, la cea normala es doar pentru Multiplayer iar la Special Edition mai primesti un cod pentru o tema dinamica, avatare, diferite costume si pentru soundtrack.

  16. #19876 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    salut. stie cineva daca sunt probleme cu conectarea la serverele MW3 de PS3?
    vad ca serverle ar fi ok (Status)
    imi spune ca nu se poate conecta la server.

  17. #19877 SP
    Member excess's Avatar
    O am pe cea normala la Ascension ....iar la Most Wanted e Limited Edition!

  18. #19878 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    O am pe cea normala la Ascension ....iar la Most Wanted e Limited Edition!
    NFS Limited Edition include 4 ore de Double Speed Points si acces la masinile Porsche 911 Carrera S si Maserati GranTurismo MC Stradale.

  19. #19879 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

  20. #19880 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    darkpaul , cred ca pacanitu ala , e de la force feedback , pentru ca si G27-le face niste zgomote.
    Si daca calci acceleratia la maxim si lasi de volan , se invarte singur , exact acelasi lucru si cand intri intr-un parapet sau te lovesti de alta masina.

    ---------- Post added 02-06-2013 at 02:45 PM ----------

    Da , al meu face si mai si , e de la FFB ( pentru ca in carcasa are doua motorase ce se invart cel putin la G27 ).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts