Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1000 of 1175 FirstFirst ... 500 900 950 990 998 999 1000 1001 1002 1010 1050 1100 ... LastLast
Results 19,981 to 20,000 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19981 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    nu merge daca ai mai avut ps plus inainte
    Serios? Daca asa e, ar fi putut sa mentioneze si ei asta pe undeva. Unde ai citit?

  2. #19982 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PS Plus 30 days Trial

    Vezi Terms and Conditions

  3. #19983 SP
    Member enemigo's Avatar
    cand nu merge ceva, primul lucru da un search pe google

  4. #19984 SP
    Member excess's Avatar
    spuneti-mi si mie ce "fight-ere" mai stiti!! Si care vi se pare mai frumos dintre versiunile de mortal kombat (Komplet Edition ,vs DC univers), Tekken (tekken 6, Tekken Tag Tournament 2)? Ma intereseaza grafica mai buna si mai multe caractere ca vreau sa joc cu cineva!

  5. #19985 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS Plus 30 days Trial

    Vezi Terms and Conditions
    Mersi frumos! N-am mai avut Plus, dar am mai avut un trial. Raman la parerea mea, trebuia sa spuna asta cand mi-au trimis emailul cu oferta asta

  6. #19986 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Daca preferi 3D si multe miscari si o tona de jucatori mergi pe Tekken Tag Tournament 2 (59 de caractere) daca preferi grafica mai cartoonish mergi pe Street Fighter x Tekken (55 de caractere dc. il joci pe PS3 sau Vita, 50 pe xbox).

    La fel de fun, dar as a 3rd option vei gasi si Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (50 de caractere).

    Din ce-ai spus tu, poti merge pe MK Komplete sau cel mai proaspat: Injustice.

  7. #19987 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  8. #19988 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Si DOA 5 merge, mai ales ca a fost si mocca pe PS Plus dar are mult mai putine caractere (24 dc. nu ma insel - cu tot cu cei unlocked)...correct me if i'm wrong.

  9. #19989 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  10. #19990 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Dap...24 sunt putini in comparatie cu ce am propus eu, dar oricum compenseaza prin Bust si costumatia minimalista )

    Doamne...ma uitam pe lista de la MK: A si acum il mai joc pe PS3 phat-ul meu....nu stiu cum au reusit sa ingramadeasca atatia. One MK to rule them all )

  11. #19991 SP
    Member excess's Avatar
    multumesc de raspunsuri! Ma rezum la MK Komplet si Tekken tag Tournament 2!

  12. #19992 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    banuiesc ca acest cod de 30 zile e ca si restul? adica iti trebuie un card bancar?

  13. #19993 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Deci daca am avut doar trial, merge?

    ---------- Post added 13-06-2013 at 02:53 PM ----------

    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    banuiesc ca acest cod de 30 zile e ca si restul? adica iti trebuie un card bancar?
    Nu ai nevoie de card bancar. Intri din consola la PS Store si dai "redeem code", bagi codul acolo si voila!

  14. #19994 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    sunt curios..cati mai sunt care nu-si cumpara next gen consoles?..eu unul nu am bani de asa ceva cel putin 5 ani de acum incolo...si tare imi e ca dupa luna noiembrie friendlist-ul meu din PS3 va fi pustiu..voi ce parere aveti?..moare ps3 sau nu? Si am mai auzit "stai mai linistit ca nu moare, ps2 a murit deabia acum ceva timp" dar lasati-ma sa va reamintesc ca dupa anul 2007 singurele jocuri de ps2 care au mai iesit au fost sporturile EA.

  15. #19995 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu mai raman pe PS3 cel putin pana la sfarsitul lui 2015... apoi mai vad.
    Sunt convins ca voi avea cu cine sa joc... Cat se poate reduce lista aia? Acum este plina; mai sunt doar 8 locuri libere. Era timpul sa se mai rareasca

  16. #19996 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ce parere aveti oare vor mai scade preturile la ps3 dupa lansarea consolelero nextgen?

  17. #19997 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai nu cred sau foarte putin, MS a anuntat un nou model X360 si are acelasi pret

  18. #19998 SP
    Member excess's Avatar
    +1, nici eu nu am bani sa cumpar noua consola! Dar e tentat s-o vand pe asta( prima mea consola care o am de aproape o luna) si sa strang bani pt PS4! Cred ca mi-e asa usor s-o dau ca inca nu stiu eu ce se poate face pe consola ma refer la online!

  19. #19999 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    sunt curios..cati mai sunt care nu-si cumpara next gen consoles?..eu unul nu am bani de asa ceva cel putin 5 ani de acum incolo...si tare imi e ca dupa luna noiembrie friendlist-ul meu din PS3 va fi pustiu..voi ce parere aveti?..moare ps3 sau nu? Si am mai auzit "stai mai linistit ca nu moare, ps2 a murit deabia acum ceva timp" dar lasati-ma sa va reamintesc ca dupa anul 2007 singurele jocuri de ps2 care au mai iesit au fost sporturile EA.
    Nici eu nu imi iau PS4 prea curand, de abia mi-am luat PS3-ul Oricum sunt o gramada de titluri bune pe PS3 si inca mai apar. Sa nu mai amintesc de faptul ca pretul consolei va scadea in continuare si asa se va intampla si cu jocurile.
    In legatura cu PS2-ul, au mai aparut si alte jocuri dupa 2007 in afara de sporturile EA

  20. #20000 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu are cum sa "moară" PS3-ul in următorii 3-4 ani, poate de la ylod

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts