Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1021 of 1175 FirstFirst ... 21 521 921 971 1011 1019 1020 1021 1022 1023 1031 1071 1121 ... LastLast
Results 20,401 to 20,420 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20401 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    iar SH il gasesti si la 20-30 de ron

  2. #20402 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    iar SH il gasesti si la 20-30 de ron
    Vorbim despre acelasi joc?

    https://store.sonyentertainmentnetwo...000000000GRID2

  3. #20403 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    scuze man, l-am confundat cu altul mereu il confund cu dirt 2 ignora postul meu .

    daca il iei digital ai avantajul ca nu mai citeste de pe disc consola si se incarca putin mai repede, protejezi blocul optic si nici nu se incalzeste prea mult, daca il iei format fizic poti sa-l revinzi si sa-ti recuperezi o parte din bani

  4. #20404 SP
    Member tdkftw's Avatar
    De revandut sigur nu o fac pt ca le pastrez la colectie , avantaj pt cel de la altex acum am vazut ar fii ca vine cu 2 DLC-uri dar nu e mare lucru. Probabil ca o sa il cumpar digital. Multumesc baieti.

  5. #20405 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Astazi mi-am bagat nasul prin setarile televizorului (Samsung EH6030) si am vazut o gramada de optiuni pentru imbunatatirea cadrelor. Cea mai importanta setarea care am descoperito fiind Motion Plus.
    Doresc ca posesorii sau cunoscatorii sa spuna care dintre optiuni (Clear,Standar,Smooth sau setari persoanle Custom) le recomandati pt gaming.

  6. #20406 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu folosesc tot la un Samsung modul numit Mod Joc. Mi se pare ok, cred ca pentru asta a fost gandit.

  7. #20407 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Eu folosesc tot la un Samsung modul numit Mod Joc. Mi se pare ok, cred ca pentru asta a fost gandit.
    Pe jocul mod e oribil. In primul rand scade din grafica si e auto-dimming urias, e imposibil sa joci jocuri mai intunecate gen Metro.

  8. #20408 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si atunci ce recomanzi ? Chiar nu prea m-au interesat aspecte legate de setarile TV-ului, as fi interesat sa vad si alte pareri.

    LE: Tind sa cred ca ai dreptate. Stiu ca jucam Uncharted 3, si in unele locuri mai intunecate ma cam chioram in TV ca sa vad ceva.

  9. #20409 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Revenind la problema mea (system files corrupted require format) cand reactivez userii de us si uk serviciile le mai pot reactiva? Gen gow ascension season pass care era serviciu nu dlc. Sper sa stie ca le-am activat ca nu mai am de unde sa le dau redeem...

  10. #20410 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Si atunci ce recomanzi ? Chiar nu prea m-au interesat aspecte legate de setarile TV-ului, as fi interesat sa vad si alte pareri.

    LE: Tind sa cred ca ai dreptate. Stiu ca jucam Uncharted 3, si in unele locuri mai intunecate ma cam chioram in TV ca sa vad ceva.
    Si eu mai astept pareri.Mod Joc scade grafica foarte rau la mine la TV.
    Functia asta de dimming cica e folositoare la toate televizoarele noi, dar la Uncharted 3 e boboc, joaca-te jocuri horror/stealth ca iti transforma tv-ul intr-o lumanare.
    PS: Ca sa rezolvi problema cu intunecarea numai pe mod Film nu apare.

  11. #20411 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Hmm... Am si eu o intrebare, la voi se aude ciudat dvd-rom-ul ps 3 cand citeste jocurile? Pe mine ma scoate din sarite.

  12. #20412 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu-ti bate joc de el, nu e dvd rom!

  13. #20413 SP
    Member tdkftw's Avatar
    I-am zis dvd-rom pt ca asa caraie precum dvd-rom-ul

  14. #20414 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Buna as avea si eu o intrebare.
    Daca eu am un Ps3 Super Slim de 12gb si vreau sa joc ceva de gen In Famous 2 care are 14gb dar am dvd original pot?
    Sau trebuie copiat tot pe hardul consolei?

  15. #20415 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Merge sa joci daca e pe disc. Jocul nu se copiaza pe hardul consolei.

  16. #20416 SP
    Junior Member grzvlad's Avatar
    Salut, vreau sa cumpar un PS3, dar nu reusesc sa ma hotarasc intre superslim si slim.Din ce vad super slim cu hdd mai mare de 12 gb se gaseste doar cu un joc un pachet, pachet doar cu ps-ul nu am gasit nicaieri.Deasemenea am vazut ca la flanco au ps3 slim cu hdd 320 gb la 700 de lei.Am citit cam tot topicul dar nu m-am lamurit complet, daca iau SS pot adauga orice hdd. de laptop nu trebuie sa tin cont de nicio specificatie?
    Va multumesc!
    Imi cer scuze ca am postat intrebarea si intr-un alt topic, dar acesta fiind sticky, sper sa primesc un raspuns cat mai repede.

  17. #20417 SP
    Junior Member surdu's Avatar
    Parerea mea e sa l iei pe cel mai convenabil la pret...fara sa umbli tu in el sa schimbi hdd etc!!

  18. #20418 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ia ce gasesti mai bun la pret, daca te intereseaza HDDul atunci poti cauta o varianta cu HDD...daca nu, poti pune un HDD in PS3 oricand!

  19. #20419 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Revenind la problema mea (system files corrupted require format) cand reactivez userii de us si uk serviciile le mai pot reactiva? Gen gow ascension season pass care era serviciu nu dlc. Sper sa stie ca le-am activat ca nu mai am de unde sa le dau redeem...
    Pentru a verifica serviciile vezi in Account Management->Transaction Management->Services List
    Daca nu are la baza un fisier, serviciul ramane activ pe contul respectiv(ex: PlayStation PLUS)
    Daca are la baza un fisier(ex: FIFA Online Pass), trebuie descarcat fisierul respectiv pe consola.

  20. #20420 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Quote Originally Posted by tdkftw View Post
    Hmm... Am si eu o intrebare, la voi se aude ciudat dvd-rom-ul ps 3 cand citeste jocurile? Pe mine ma scoate din sarite.
    Da si la mine se aud sunete ciudate cand citeste discul ....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts