Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1036 of 1175 FirstFirst ... 36 536 936 986 1026 1034 1035 1036 1037 1038 1046 1086 1136 ... LastLast
Results 20,701 to 20,720 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20701 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Poi daca nu mai e in garantie tu nu ai nici-o garantie ca o sa te tina.

  2. #20702 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Eu zic ca merita mai ales ca iti da 8 jocuri si ps move. Sunt mai slabe sansele sa se strice un slim totusi.

  3. #20703 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Da dar nu stiu motivul vanzari. E de pe ockazi nu are calificative accepta garantia de livrare si e din acelasi oras. Nu stiu ce sa zic parca totusi as opta pt unu de 12gb chel si cu garantie. Am gasit nou dar ofera doar un an garantie si asta nu inteleg cine stie ce butic o fi....

  4. #20704 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Daca nu e din acelasi oras cu tine si nu are nici un calificativ pozitiv e cam riscant.

  5. #20705 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    E din acelasi oras am sa mai caut dar nu mai stiu pe unde. Ceva idei?

  6. #20706 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Poi daca e din acelasi oras cu tine ai putea sa il intrebi daca nu accepta proba,daca acepta si tie ti se pare in regula il iei daca nu il lasi.

  7. #20707 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Iti dai seama ca numa in timp poti vedea bubele si nu poti sta nici pe capu la om 4ore sa te joci.
    Cam la ce ar trebui sa ma uit?

  8. #20708 SP
    Member florent's Avatar
    Daca are sigiliul intact atunci poti lua si o consola slim SH ( vezi sus pe mijloc http://i1103.photobucket.com/albums/...s/DSC01462.jpg )
    Avand in vedere cat continut descarcabil ai acum pe PSN si faptul ca unele jocuri se instaleaza partial pe HDD nu faci treaba doar cu 12GB , trebuie minim 120

  9. #20709 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Da... Eu ma gandeam la 12gb cu garantie ca pe viitor iau eu al hdd.

    ---------- Post added 24-08-2013 at 16:08 ----------

    Ce parere aveti? in momentul de fata dupa lungi cautari pe toate siteuri le am gasit 3 console:

    1. Consola Playstation 3 slim 3 jocuri originale nemodata
    Consola a fost folosita foarte putin tmp Si are teme exclusive,3 jocuri +un controller si un stand si hdd de 160

    Stare impecabila merge ca uns si consola a functionat foarte putin timp !!!!!

    Are jocurile pe hdd si costa 650lei fara garantie(e din bv)

    2. and ps3 slim cu hard disk de 320 gb cu jocuri si accesori
    Jocuri:
    God of war 3
    Gran tusimo 5 academy edition
    assassins creed
    assassins creed revelations
    assassins creed iii(cu cod de multiplayer)
    uncharted 2
    uncharted 3 (cu cod de multiplayer)
    sports chaimpions
    accesori:
    1 controller
    2 ps move controllers
    3. ps move navigation controller
    4 ps eye camera

    Pret 750lei fara garantie (e din bv)

    3. La emag RESIGILAT: Consola Sony PlayStation 3 Slim & Lite, 12GB + Controller Wireless DualShock 3, negru
    Produs Resigilat eMAG
    Stare: Ambalaj original deschis, prezinta zgarieturi fine pe suprafetele lucioase
    Pret 549lei GARANTIE 2 ani

    Parca as alegeo pe ultima hdd pot sa i pun iar jocuri si move control le pot lua in timp macar am garantia ca 2 ani nu am treaba ce parere aveti???? M am mai documentat si cica varianta slim & lite sunt cele mai proaste cele mai bune ar fi slim voi ce zieceti?m a cam speriat asta

  10. #20710 SP
    Member bobolac's Avatar
    Varianta cea mai buna ar fii cel de pe emag.
    Si oricum vrei sa schimbi HDD.
    Si ai si 2 ani garantie .

  11. #20711 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Asa ma gandeam si eu am dat comanda marti ajunge pana atuncea sa cumpar niste jocuri
    Slim &lite sunt asa de proaste?

  12. #20712 SP
    Member bobolac's Avatar
    Nu stiu cine ti'a spus ca sunt proaste.
    Si eu am consola slim , dar generatia mai veche.
    Cea care a urmat dupa modelul phat de 16Gb.
    Nu am avut pana acuma nici o problema cu consola si sper sa nici nu am in viitor.

  13. #20713 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Resigilatele de la emag sunt cele mai mari tepe. Sper sa nu ai probleme, dar nu stiu cum de ai avut curaj sa dai comanda . Bine, la emag nici produsul nou nu pot sa stii daca nu e resigilat dar asta e alta treaba. Pacat ca ai pierdut perioada in care s-au vandut cu 600 lei noi.

  14. #20714 SP
    Member bobolac's Avatar
    Ai cumparat ceva resigilat de la ei si a fost teapa?

  15. #20715 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Am tot citit si eu ca e teapa dar asta se intampla acum 2-3 ani cand faceau ei fite la garantie ca nu vor sa schimbe.Atata timp cat am garantie nu ma intereseaza si in plus de asta am termen 30 de zile in care pot sa mi iau bani inapoi!!!Am citit si multe pareri bune despre produsele resigilate.Ocazii si alte siteuri de genu mi se par mai mari tepele ca emag.

  16. #20716 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Quote Originally Posted by bobolac View Post
    Ai cumparat ceva resigilat de la ei si a fost teapa?
    O dam in off-topic, dar problema nu e daca am cumparat ceva resigilat. Tu produsul care il returnezi dintr-un motiv (nu-ti place, e zgariat, nu merge placa video etc) se intoarce la vanzare. Asta inseamna resigilat. Nu e deschis de ei pentru testari (sau poate sunt), dar se intorc de la clienti si ei le pun iarasi la vanzare. Am returnat un sistem audio care l-am primit fara un piciorus la subwoofer si se auzea foarte incet, ca sa il vad la resigilate la 2 zile cu descrierea: urme mici de uzura, lipsa piciorus de la subwoofer, dar poate na, l-au reparat si se auzea ok. @kdyalex daca mai ai rabdare pana la Black Friday (desi e ceva timp pana atunci) o sa fie ieftineala peste tot.

  17. #20717 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    E pana atuncea nu cred ca mai am rabdare. Marti imi vine daca nu imi place il duc inapoi si aia e.

  18. #20718 SP
    Member excess's Avatar
    Un magazin serios unde sa precomand GTA 5? si cand se face plata, cand primesc produsul?

  19. #20719 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Joaca cineva jocuri pe TV Full HD? Daca da, imi puteti spune cum se vede imaginea? Tot imi zic unii prieteni ca imaginea se vede nasol datorita faptului ca jocurile suporta maxim 720p.

  20. #20720 SP
    Member wolverine's Avatar
    Salutare la toata lumea! Abonamentul la PS+ se poate plati si cu cardurile valorice, psn card?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts