Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1041 of 1175 FirstFirst ... 41 541 941 991 1031 1039 1040 1041 1042 1043 1051 1091 1141 ... LastLast
Results 20,801 to 20,820 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20801 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Seria God of War ai terminat-o? Infamous, Uncharted, Killzone, etc... Sunt o grămada de jocuri exclusive care merita jucate pe Ps3...

  2. #20802 SP
    Junior Member kaiac's Avatar
    salutare,vreau sa stiu daca pot sa am semnal hd din ps3 in tv prin avi multi out si ce cablu imi trebuie?
    multumesc.

  3. #20803 SP
    Ω Pira's Avatar
    Ma bate gandul rau sa-mi vand PS3-ul pt achizitionarea unui PS4, insa am nevoie de ajutorul vostru ca sa-mi spuneti, care stiti, cam care ar fi pretul corect pe care sa-l cer. Enumar mai jos ce contine pack-ul:

    -PlayStation 3 Slim 320GB [CECH-2503B] - stare impecabila, fara zgarieturi, garantie expirata in februarie 2013 (unic proprietar).
    *2 x DualShock 3 (controller-ele sunt ca noi, originale, cumparate in primavara din Altex, respectiv eMag)
    *Cablu VGA HD Playstation 3/Wii - cu mufa inclusa pt casti
    *cablu AV
    *cablu alimentare

    -Jocuri pe Disc (impecabile):
    *Medal of Honor
    *God of War 3
    *God of War: Ascension - Special Edition

    -Jocuri digitale pe HDD:
    *God of War HD Collection Vol. 1
    *God of War HD Collection Vol. 2
    *Counter-Strike: Global Offensive
    *Kingdoms of Amalur: Reckoning
    *Tomb Raider 2013
    *Darksiders II
    *TMNT: Turtles in Time Re-Shelled
    *Prince of Persia: The Forgotten Sands
    *The Revenge of Shinobi
    *Burnout Paradise (toate DLC-urile incluse)
    *Worms
    *Modern Combat: Domination

    Multumesc anticipat tuturor celor ce-mi vor raspunde!

  4. #20804 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu zic sa mai astepti, de fapt nu ar trebui sa o vinzi, mai ai multe jocuri pe care nu le-ai jucat. Iar la cum te cunosc nu prea ai ce sa joci la inceput pe un ps4(killzone, infamous nu sunt pt tine).

    PS sa nu imi spui ca vrei ps4 pt fifa 14 ca te bat

  5. #20805 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    As zice 900-1000 lei , cel putin atat mi se pare corect In locul tau n-as da consola...

  6. #20806 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Acolo ar fi pretul undeva la 800 - 900 ron, insa problema este ca nimeni nu o sa dea banii astia, in momentul de fata se cauta doar ps3 modat sau care se poate moda. Greu sa vinzi una normala. Mai bine pastreaza-l.

  7. #20807 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu zic sa mai astepti, de fapt nu ar trebui sa o vinzi, mai ai multe jocuri pe care nu le-ai jucat. Iar la cum te cunosc nu prea ai ce sa joci la inceput pe un ps4(killzone, infamous nu sunt pt tine).

    PS sa nu imi spui ca vrei ps4 pt fifa 14 ca te bat
    Nici nu ma gandeam la FIFA 14 strict, pt ca arata ca naiba pt next-gen, poate urmatoarea editie. Voiam doar sa intru si eu in lumea next-gen sa astept cuminte pt un eventual GOW 4 (vise) Oricum in ultimele 2-3 luni nu am mai jucat nimic, decat cateva meciuri online in GOW:A. Nu mai am timp de jocuri momentan. Pacat, nu ma astepta chiar la 800 de lei, avand in vedere banii investiti in jocurile alea + ca, consola e impecabila (obsedat de curatenie), controller-e noi, cablurile aferente... Pacat.

  8. #20808 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Stai linistit ca se vor mai lansa destule jocuri bune si pe current gen.PS4 mai are nevoie de cel putin un an sa merite cu adevarat investitia.Daca vinzi acum PS3-ul mai trebuie sa pui inca odata diferenta . Chiar daca apar titluri care te intereseaza pe next gen ele raman acolo nu pleaca pana iti cumperi consola

  9. #20809 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Stai linistit ca se vor mai lansa destule jocuri bune si pe current gen.PS4 mai are nevoie de cel putin un an sa merite cu adevarat investitia.Daca vinzi acum PS3-ul mai trebuie sa pui inca odata diferenta . Chiar daca apar titluri care te intereseaza pe next gen ele raman acolo nu pleaca pana iti cumperi consola
    Pt mine jocurile bune au insemnat: seria GOW (motivul pt care am avut PS2/PS3), Tomb Raider 2013 (big up Dante!) si Uncharted sa zic... si FIFA care-l joc an de an, fiind fanatic cu fotbalul. Daca o sa vand consola nu-mi va parea rau decat dupa colectia GOW, de care m-am atasat ca un debil.

  10. #20810 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pana la GoW 4...Eu zic sa o pastrezi, mai mult de 900 nu ai cum sa iei. Joaca-te TLOU, Heavy Rain, inca putin si apare Gta 5, Beyond, Batman AO

  11. #20811 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Pana la GoW 4...Eu zic sa o pastrezi, mai mult de 900 nu ai cum sa iei. Joaca-te TLOU, Heavy Rain, inca putin si apare Gta 5, Beyond, Batman AO
    No ca m-ai facut sa ma sucesc, Dante my man! Mie nu-mi trebuie mult sa ma las convins, hehe. Uitasem de Beyond, complet... pff! Aveti dreptate, nu merita sa o dau cu 800/900. Intr-un an, poate 2, PS4 poate va ajunge pe la 300 E si atunci va fi perfect

  12. #20812 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt multe exclusivităţi foarte bune pt. PS3(Eu o sa imi cumpar ps4 spre sfarsitul lui 2014, astept un bundle cu Vita si o librărie de jocuri mai bogata si mai interesanta, deocamdată killzone e prea putin pt lansare, părerea mea.

    PS stiu ca sunt pisălog, incearca heavy rain mai repede

  13. #20813 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS stiu ca sunt pisălog, incearca heavy rain mai repede
    Am incredere in gusturile tale Dante, la fel ca atunci cand mi-ai facut o surpriza placuta cu domnisoara Lara. Asa ca o sa-l caut.

  14. #20814 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by kdyalex View Post
    Sal am 26 dar parca nu mai am rabdarea aia care o aveam acum 5-8ani.
    eu am 45 si joc cu aceeasi pasiune ca acum 15 ani

  15. #20815 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nu toti sunt facuti sa fie gameri. Si e mai bine asa. Fiecare cu hobbyurile lui.

  16. #20816 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Deacord cu tine @venom

  17. #20817 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    eu am 45 si joc cu aceeasi pasiune ca acum 15 ani
    Respect colega gamer.
    Vad ca mai sunt si altii trecuti de prima tinerete.
    Si eu sunt trecut de 35.

  18. #20818 SP
    Member cipvas's Avatar
    Idem.

  19. #20819 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    M-ati facut sa ma razgandesc....nu cred ca o mai vand asa repede

  20. #20820 SP
    Member Florix09's Avatar
    ok. am ajuns sa postez si aici ..
    mi a inghetat consola de 2 ori in nfs ''tha run' si again in serviciul COD ELITE.. wtf is this ?
    de la ce sa fie .. de la ce sa fie . ?:-s. cedeaza hdd ul ? sa i fac un rebuild data base si restore file system cel mai sigur sa vad daca mai face.
    Care a mai patit si cum a gadilat o ?
    Attached Images Attached Images 36470m.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts