Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1047 of 1175 FirstFirst ... 47 547 947 997 1037 1045 1046 1047 1048 1049 1057 1097 1147 ... LastLast
Results 20,921 to 20,940 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20921 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut.
    1. Daca folosesti hub-ul din prima fotografie, s-ar putea sa rupi mufa de la consola.
    2. La ce iti folosesc toate mufele alea la o consola de jocuri?

  2. #20922 SP
    Junior Member furygreen's Avatar
    1. rupi fizic ? sau electric ?
    2. eye cam, convertorul pt microfoane, hdd externe, incarcat controllere samd

    eu intrebam daca are cineva si foloseste de care are ...
    merci

  3. #20923 SP
    Member rascalov's Avatar
    Man, eu folosesc un cooling pad care, pe langa mufa de alimentare, mai are 3 mufe USB la care sa pot incarca controller-ul. Nu am incercat cu HDD-uri sau eye cam la mufele cooling pad-ului.
    Si ca sa iti raspund la prima intrebare, fizic vei rupe mufa la hub, iar electric s-ar putea la mufa de la consola.

  4. #20924 SP
    Junior Member DJAndy's Avatar
    Salut.
    Un prieten de-al meu si-a cumparat un DLC pentru COD:BO2 si nu ii merge. La scurt timp dupa ce mi-a spus ca nu ii merge, mi-a spus ca si l-a luat de pe contul de USA, desi el are jocul in zona 2(EU). Mai se poate face ceva?

  5. #20925 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sa cumpere jocul pentru zona 1(US) si sa-l vanda pe cel care il are. Evident va lua jocul de la inceput pentru ca nu-i vor fi recunoscute salvarile.

  6. #20926 SP
    Junior Member IulianCRC's Avatar
    Vreau sa iau un cablu HDMI la PS3. Pot sa iau orice fel de cablu sau stiti vreunul mai bun care mi-l puteti recomanda?

  7. #20927 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Orice cablu de la 30-40 lei in sus e bun.

  8. #20928 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    De astazi am trecut si eu de la conexiune wireless la conexiune wired. I-am dat sa-si faca setarile automat, insa la UPnP imi spune not available, iar la NAT imi apare type 3, ceea ce inseamna ca s-ar putea sa nu pot face chat cu friends in online. Intrebarea este: trebuie sa-i fac eu anumite setari manual ? Conexiunea functioneaza, e stabila, s-a conectat din prima, n-am avut nicio problema.

  9. #20929 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Banuiesc ca prin ruter ai conexiunea la net. Baga PS3-ul in DMZ.
    Cauta in google DMZ + ruterul tau si vei gasi probabil cum sa setezi.

  10. #20930 SP
    Member excess's Avatar
    E nevoie de vreun adaptor pt. a conecta o tastatura la un PS3 PHAT?? Vrea cineva sa-si ia tastatura si mouse, fiind invatat cu PC, pt a se juca GTA 5.
    si ce fel de tastatura si mouse ii tre'?

  11. #20931 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Are nevoie de asa ceva inafara de tastatura si mouse.
    The Eagle Eye
    Amazon.com: PS3 Eagle Eye Mouse and Keyboard Converter: Video Games

    ---------- Post added 17-09-2013 at 10:51 ----------

    Dar cel mai bine ar fi sa se invete cu DS3-ul.

  12. #20932 SP
    Member excess's Avatar
    si treaba asta e valabila si pt. slim-uri si superslim-uri?

  13. #20933 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Daca am mufa HDMI la laptop pot conecta PS3-ul sa folosesc ecranul de la laptop sa ma joc?

  14. #20934 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ai intrare HDMI la laptop? Sau iesire? La PS3 ai iesire si ai nevoie de o intrare. Daca si la laptop ai iesire nu merge.

  15. #20935 SP
    Junior Member HDGHOST7's Avatar
    am un ps3 superslim de 12 gb....pot folosi un stick usb pentru a instala jocurile pe el?neavand spatiu pe flash intern?

  16. #20936 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu poti instala jocurile pe un dispozitiv extern. Daca ai nevoie de spatiu intern mai mare trebuie sa pui un HDD.


  17. #20937 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Daca omu il are modat s-ar putea sa poata ... Acu in alta ordine de idei, stiti daca se mai baneaza consola de folosesti card de romanica sa cumperi pe PSN?

  18. #20938 SP
    Member Duni's Avatar
    eu am cont de PSN UK cu o adresa din UK si atasat un card din RO, am incercat sa cumpar de pe store diverse dar nu ma lasa, imi spune ca datele sunt incorecte, cu toate astea, vad in istoricul contului cate 2 lei trasi de SONY ENTERTAINMENT in fiecare luna, deci datele sunt totusi corecte....

  19. #20939 SP
    Member dilibau666's Avatar
    No cred ca de fapt aia e un fel de verificare a cardului si probabil se percepe o suma modica. Bancherii si daca clipesti langa ei iti inventeaza un comision: comisionul de clipit, acum cu numai 5%

  20. #20940 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Duni View Post
    eu am cont de PSN UK cu o adresa din UK si atasat un card din RO, am incercat sa cumpar de pe store diverse dar nu ma lasa, imi spune ca datele sunt incorecte, cu toate astea, vad in istoricul contului cate 2 lei trasi de SONY ENTERTAINMENT in fiecare luna, deci datele sunt totusi corecte....
    Nu au cum sa fie datele corecte, pentru ca atunci cand bagi adresa de facturare nu ai cum sa schimbi tara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts