Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1053 of 1175 FirstFirst ... 53 553 953 1003 1043 1051 1052 1053 1054 1055 1063 1103 1153 ... LastLast
Results 21,041 to 21,060 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21041 SP
    Member bobolac's Avatar
    La mine merge browser'ul . Si am si upgradat la noua versiune.
    Introdu din nou adresa de mail cu parola si ar trebui sa mearga.
    Spor.

  2. #21042 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Ok. O sa incerc azi

  3. #21043 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Sunt curios ce HDD ai..daca poti pune o poza, poate ne dam seama daca este un hdd mort inlocuit intentionat de vanzator.

  4. #21044 SP
    Junior Member CappyDenis's Avatar
    salut am o problema cand dureaza timed trial sa dispara de pe un joc ca astept de o saptamana sa vad daca dispare playstation plus de la fifa street sa iau demo ca nu imi permit sa cumpar ps plus si vreau sa iau fifa street demo si nu stiu de unde degeaba l-am gasit dar tot ori add cart 19,99$ ori join in playstation plus va rog ajutatima

  5. #21045 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Va salut,am o problema la care nu am gasit rezolvare pe net,am cumparat de curand o consola ps3 super slim de 500 GB,special pentru GTA 5,problema care o am este la texturi(jagged graphics) asa cum am gasit problema pe net sa intelegeti mai bine despre ce este vorba,am un Samsung UE-22ES5400,destul de bun zic eu,cablu HDMI este foarte bun,la setarile tv-ului asa m umblat de l-am dat peste cap,nu stiu ce sa ii mai fac,la toate jocurile se vede urat(S.C. Blacklist,Far Cry 3,NFS The Run,GTA 5,etc...m-am gandit sa schimb tv-ul,dar cu ce rost daca am mai probat unul si tot asa se vede,astept raspunsuri si daca aveti intrebari raspund cu placere,ms!
    PS:Setarile la ps3 sunt bune,cel putin dupa zecile de tutoriale de pe youtube!

  6. #21046 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Incearca sa faci rost de alt cablu HDMI cu care sa faci test, mai ales daca zici ca toate setarile de pe PS3 sunt ok.

  7. #21047 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    si eu am probleme cu GTA V, insa la FPS, imi scad la ~15 chiar si cand conduc. Sa fie oare deoarece am varianta digitala?

  8. #21048 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Eu nu vb de FPS,imi merge bine oricand,eu vorbesc de textura care se vede tepoasa(anti aliasing).Am sa incerc si varianta sa schimb HDMI,dar slabe sanse,asta e bun!

  9. #21049 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    @razvanss incearca sa-ti testezi PS3-ul pe o plasma buna (iti recomand Panasonic, seria ST60 sau VT60)
    cred ca vei vedea niste diferente destul de mari fata de imaginea de pe TV-ul tau

  10. #21050 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Pai si atunci de nu imi merge cel de ps2?
    Normal ar trebui sa functioneze. Opreste consola si pe urma tine apasat pe buton pana se aud 2 beep-uri ca sa resetezi setarile video.

  11. #21051 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Sa incerc si cu acest cablu poate va face vreo diferenta?
    Cablu HDMI Hama 51871 audio-video pentru PS3

  12. #21052 SP
    Member naikum's Avatar
    Nu merita sa iei un cablu mai scump, HDMI e HDMI. Diferenta de calitate este neglijabila, cum zice in linkul de jos, poate apar diferente cand cablul se apropie de o lungime de zeci de metri.
    The Difference Between Cheap and Expensive HDMI Cables - Tested

    Incearca sa faci o poza cu tv-ul , sa ne dam seama cum se vede asa "tepos"...

  13. #21053 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    probabil ca nu mai este disponibil pentru download acel demo.

  14. #21054 SP
    Member sollo's Avatar
    un prieten are un ps3 slim 320gb si ieri a inceput sa ii agate sunetul, fie in meniu, fie in joc, a bagat hdmi, a bagat si scart si la fel face? daca aveti vro solutie... multumesc

  15. #21055 SP
    Junior Member CappyDenis's Avatar
    si ceva un generator de coduri cu bani nu exista sa ma ajutati si pe mine

  16. #21056 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  17. #21057 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Are cineva pe aici tv asemanator cu al meu sa imi spuna cum are reglate culorile?Poate nu nimeresc eu bine. Samsung UE-22ES5400,o sa incerc sa uploadez o poza cand ajung acasa.

  18. #21058 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  19. #21059 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    CappyDenis acum fara suparare, dar fii si tu mai corect in exprimare ca din doua postari ai facut praf limba romana, nu punct nu virgula nu subiect nu predicat...trebuie sa intuim ceea ce vrei sa spui, din acest motiv multi dintre colegii de forum nici nu se deranjeaza sa-ti raspunda la intrebari.

  20. #21060 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Alt joc ai incercat?
    Eventual pune o poza de o calitate buna sa vedem cum ti se vede GTA5.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts