Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1057 of 1175 FirstFirst ... 57 557 957 1007 1047 1055 1056 1057 1058 1059 1067 1107 1157 ... LastLast
Results 21,121 to 21,140 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21121 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am si eu o problema cu save game-ul de la Killzone 3. Am avut jocul mai demult si l-am vandut. Acum l-am luat din nou si nu imi vede salvarea. A creeat una noua, cu acelasi nume, in folderul de salvari.

  2. #21122 SP
    Member enemigo's Avatar
    Indiferent daca am discul inauntru sau nu, tot la face la fel, e zgomotos primele 5 minute apoi foarte silentios. Nu stiu daca are rost sa-l duc la garantie, dupa mine pare o problema minora, dar n-as vrea sa se agraveze in timp.

  3. #21123 SP
    Member adin33's Avatar
    Jocul trebuie sa fie aceeasi zona ca primul ca sa-ti vada salvarea.

  4. #21124 SP
    Member madskills's Avatar
    In primul rand vreau sa-mi cer scuze pentru intrebarile "cretine" pe care o sa le pun, mai ales pentru veteranii in domeniul consolelor. Nici nu stiu daca este topicul potrivit pentru asa ceva, sper sa nu fie o problema.

    Vreau sa-mi cumpar si eu o consola. Dupa ce am citit tot azi un topic pe acest forum, m-am decis sa nu o modez vreodata desi asta era intentia mea initiala. Intrebarile mea sunt:

    1.ce sa aleg dintre un ps3 cu memoria de 12 gb si unul cu hdd de 500? Daca imi cumpar un hdd de laptop de 500 de gb, il pot pune in consola de 12GB fara sa pierd garantia? Sau macar la inceput daca imi cumpar The last of us de exemplu, merge sa-l rulez de pe dvd sau trebuie instalat? Ma deruteaza foarte mult spatiul asta mic de 12 gb si nu inteleg exact daca e nevoie de spatiu ca sa rulezi jocurile de pe dvd

    2. Daca optez pentru varianta mai scumpa de 500 gb, pot sa imi fac cont pe Sony Entertainment Network Store? Ca am intrat acum pe pagina oficiala si nu pot selecta Romania. Deci de unde se pot cumpara jocurile si sa le downlodez?

    multumesc anticipat pentru raspunsuri, stiu ca sunt intrebari tampite dar chiar nu ma pricep.

  5. #21125 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Ps3 model mai vechi au racirea mai buna cablu alimentare tip pc , hdd mai mic.
    Cont faci pe tara(uk, us unde ai acces la magazin) dai jos jocul de pe acel cont(jocul se descarca pe hdd in intregime) si poti juca si de pe cont de romania.
    Jocurile descarcate din online merg mai usor si nu uzezi opticul, dar ocupa spatiu pe hdd.
    Cele de pe blu-ray invers
    Poti schimba hdd-ul si nu pierzi garantia, dar pentru mai multa siguranta intreaba magazinul de unde cumperi consola

  6. #21126 SP
    Member madskills's Avatar
    Am inteles acum. Aveam o nelamurire daca si cele de pe blu-ray au nevoie de ceva instalare. Multumesc frumos

  7. #21127 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Jocul trebuie sa fie aceeasi zona ca primul ca sa-ti vada salvarea.
    Asta e, ca nu mai stiu ce zona era. Mersi oricum!

  8. #21128 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Poti sa modifici regiunea salvarii cu PS3 Save Resigner.

  9. #21129 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    Salut.
    Cine este interesat de un Play Station Network Card de 10 dolari pe US ?

  10. #21130 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    New PlayStation video: "For The Players Since 1995" http://9gag.com/gag/azb15Pm?ref=mobile

  11. #21131 SP
    Junior Member figone's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Nu poti.Iti dai seama ce usor era sa piratezi filme Blu Ray dupa nu ?
    Pai si atunci daca nu poti copia un film blu ray, rolul hardului de 500gb este doar de a descarca din ps store??!

  12. #21132 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Oare ? Un joc de pe PSN poate sa aibe 160 MB pana la 50 GB.Poti cumpara filme digitale si sa le descarci daca ti neaparat sa le ai pe HDD-ul consolei.

  13. #21133 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by X3M View Post
    O intrebare : Puteti sa-mi confirmati ca nu se poate asculta in-game sound/muzica sau orice audio-output prin casti bluetooth conectate la ps3 ? am incercat toate setarile si nu am reusit, pare sa mearga doar chat si atat - mi se pare stupid.
    Cresti Mare!

  14. #21134 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Bizzare, nu am vazut castile bluetooth in acel video...

  15. #21135 SP
    Member madskills's Avatar
    Cam cat dureaza incarcarea gamepadului de ps3? Mi-a venit si mie azi consola, imi arata charging, palpaie beculetul rosu dar de vreo ora si ceva de cand e conectat, nu s-a aprins urmatorul beculet. E normal sa dureze asa mult?

  16. #21136 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Beculetele alea iti arata cred care jucator esti (1, 2, 3 sau al 4-lea jucator)
    Presupun ca odata ce nu mai palpaie beculetul e incarcat gamepad-ul (nu stiu ca nu ma joc wireless)

  17. #21137 SP
    Member madskills's Avatar
    Ai dreptate.M am uitat acum si scrie charge complete. Eu credeam ca trebuie sa fie toate aprinse sa fie full charge. Ms frumos

  18. #21138 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Adaptor bluetooth jack 3.5, nu am casti cu bluetooth pt ca mi se par cam scumpe insa ma gandesc ca vin si cu un asemenea adaptor.

  19. #21139 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cel mai bun joc de box pentru ps3 ?

  20. #21140 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ce?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts