Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1091 of 1175 FirstFirst ... 91 591 991 1041 1081 1089 1090 1091 1092 1093 1101 1141 ... LastLast
Results 21,801 to 21,820 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21801 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by stefanpuica View Post
    am un vecin care si-a luat un PS4 din italia si dupa o luna a inceput sa nu-i mai citeasca jocurile si sa se inchida singura.O sa mai cumpar cateva jocuri de PS3 si o sa tin consola. TLOU l-am dat la schimb pe GTA V
    Daca l-ai dat fără să-l joci ai facut o mare greşeală, trebuie să-l joci

  2. #21802 SP
    Junior Member TheWizzard's Avatar
    errrmm...pana acu o vreme (ieri-alaltaieri) imi mergeau BR Rip-urile pe media server. acu primesc ceva instintare si imi taie sunetul...stie cineva ceva in legatura cu asta?

  3. #21803 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ce mesaj primesti?
    Ceva de aici:
    Cinavia Messages
    Banuiesc ca este "Message Code 3: Audio muted"
    Cinavia Messages: Message Code 3
    Typical on-screen message:

    “Audio outputs temporarily muted. Do not adjust the playback volume. The content being played is protected by Cinavia™
    and is not authorized for playback on this device. For more information, see http://www.cinavia.com. Message Code 3.”
    Typical front panel message:

    “Cinavia™ playback restriction (3)”
    Ai si explicatia acolo:
    Explanation

    The audio track of the video that you are playing contains a Cinavia code indicating that it is an unauthorized copy of professionally-produced content.

  4. #21804 SP
    Junior Member TheWizzard's Avatar
    sorry...da, despre acel cod e vorba. ciudat e ca pana acu o vreme nu am avut de-aface cu el...
    se poate face ceva in aceasta privinta? (stiu, si da, imi cumpar si filme, ma duc si la cinema, dar unele...eh nah, intelegeti si voi )

    PS pe PC nu face din astea, doar cand il bag prin Media Server....

  5. #21805 SP
    Junior Member adytzzz's Avatar
    Mai sunt deschise serverele/mai joaca cineva COD MW2?

  6. #21806 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Am un ps3 slim si face exact ca in filmuletul asta:

    Nu face din prima asa, trebuie sa te joci putin, apoi incepe sa oboseasca. Ce are?

  7. #21807 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    Pana la urma Watch Dogs va fi si pe PS3 sau nu?

  8. #21808 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Da, nu s-a scris nicaieri ca nu ar fi! Nu vad de unde si intrebarea ta!

  9. #21809 SP
    Junior Member adytzzz's Avatar

  10. #21810 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    Salut,
    Se poate sterge un cont creeat pe Play Station Network? Am facut cont pe Romania cu o adresa de mail, si as dorii sa imi fac alt cont pe aceeasi adresa de mail pe UK sau US. Exista vreo posibilitate?
    Multumesc.

  11. #21811 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    iti poti schimba adresa de mail asociata contului, deci schimb-o pe cea curenta pe alta adresa de mail si automat cea initiala va deveni disponibila pentru a fi asociata unui cont nou.

  12. #21812 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    Userul creeat initial, va ramane insa indisponibil? Pe acela il pot sterge cumva? Adica sa dau cumva delete si la user si la adresa de mail, pentru a le putea utiliza apoi pentru un cont pe UK sau US?

  13. #21813 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    alexrobu, ai aici detalii:
    https://support.us.playstation.com/a...etail/a_id/222
    https://support.us.playstation.com/a...20ID/related/1
    https://support.us.playstation.com/a...20ID/related/1
    Transfer email address sign-in ID

    You may use an email address that was associated with a Sony Entertainment Network account you no longer wish to use only if you update this Sony Entertainment Network account with a different email address first.

    For instance, let's say you have been using the following email address called [email protected] on your Sony Entertainment Network account "A". In order for you to transfer this email address to a different account such as, Sony Entertainment Network account "B", you will first need to update account "A" with another email address (such as [email protected] ). This will "free up" the [email protected] email address so you can use it with a new account (account "B" in this example).
    si
    https://support.us.playstation.com/a.../348/related/1

  14. #21814 SP
    Junior Member Pool's Avatar
    Salut .Intentionez sa imi cumpăr un ps3 super slim de 12 gb .Mai am un ps3,slim,care are blocul optic bulit.Intrebarea mea este ot sa pun HDD ul de la ps3 ul slim la super slim ?hdd ul de la slim are acel bracket care trebuie pus daca iei un hdd nou pt ps3 super slim ?mersi.

  15. #21815 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Da, poti sa pui fara probleme hard-ul de la slim la super slim. Singura problema este ca acel bracket, de care vorbesti tu, nu se potriveste la super slim. Din cate vad Altex nu mai are pe stoc adaptorul pentru hard la super slim.

  16. #21816 SP
    Junior Member bodobaza's Avatar
    Ati comandat/cumparat careva de pe gamestore.hu ? Ii magazin din ungaria? Au preturi destul de bune la console,atata tot ca are garantie data de sony 1an. Oare e valabil la noi? intreb pt ca am vazut la multi care cumpara din afara tarii console si garantia nu este valabila in RO sau ceva de genu din cate am inteles.

  17. #21817 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Am 2 probleme:
    1. Analog stick-urile de la controller-ul meu se misca cam nasol, m-am gandit sa le dau cu putin alcool izopropilic sau spray de curatare contacte electrice. Care dintre acestea este mai bun? Sau este alta rezolvare?
    2. Am Uncharted 3. Discul este crapat de la atata scos si bagat (da...scuzati exprimarea). Jocul merge dar merge destul de sacadat, e playabil dar... ma cam enerveaza. De obicei ma joc Uncharted dupa ceva ore de Fifa, sa fie PS3-ul prea obosit?

  18. #21818 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #21819 SP
    Junior Member Drakoo's Avatar
    Va salut. Sunt nou in lumea ps3, am cumparat de 2 zile un ps3 slim de 120 gb din 2012 , am auzit ca pot sa ma joc anumite jocuri in 3d, ieri am cumparat god of war colection volume 2 care cuprinde chains cof olympus si ghost of sparta , pe cd scrie "3d Compatible game" eu detin acest led Vortex VLED-26H1D Televizor caracteristici, descrierea produsului , merge sa il joc in 3d ? si daca da cum? astept un raspuns.Multumesc anticipat.

  20. #21820 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pai daca in specificatiile TV-ului scire "Compatibilitate 3D: NU" cum ai vrea?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts