Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1093 of 1175 FirstFirst ... 93 593 993 1043 1083 1091 1092 1093 1094 1095 1103 1143 ... LastLast
Results 21,841 to 21,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21841 SP
    Member enemigo's Avatar
    Va merge PSN-ul? sau netul in general pe consola? Nu ma lasa sa fac conexiunea, tot imi da DNS error 80710102 . Si ce e si mai ciudat, dupa ce aleg tipul conexiunii, WLAN settings, pass, etc. ma intreaba de Proxy Server (use sau do not use), pana acum nu m-a intrebat niciodata. Am restartat si modemul RDS si routerul, still no luck...

  2. #21842 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sunt probleme de la sony, si mie mi-a dat sign out de vreo 2 ori pana acum.

  3. #21843 SP
    Member enemigo's Avatar
    Multumesc, daca cumva isi revine poti posta, te rog?

    ----------------------

    Sunt probleme de la ei, tocmai m-a conectat.

  4. #21844 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu acum sunt signed-in, deci mie imi merge.

  5. #21845 SP
    Member naikum's Avatar
    Ramane o problema, nu o sa iti mearga sunetul cu un cablu dinala... Doar daca faci o improvizatie de genul


    Sau daca ai casti bluetooth

  6. #21846 SP
    Member Buyk's Avatar
    Trebuie sa ai si un cablu AV si un adaptor jack.
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg

  7. #21847 SP
    Member colossus's Avatar
    Am fost la un prieten si i s-a blocat consola in timp ce naviga pe browser ( freeze screen).Donely a spus ca e posibil sa fie din cauza net-ului,voi ce credeti, vi s-a intamplat? El are net Romtelecom 6 mb.

  8. #21848 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    E prost browser-ul, mi s-a intamplat si mie.

  9. #21849 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Sunetul nu ma deranjeaza,pot sa joc si fara sunet.Problema e ca un convertor este undeva in jur de 40-50RON (mult pentru asa ceva zic eu).Am vazut si mai ieftin pe okazii,insa mai intai sa vad cat costa in mine la oras.

    Stiti un site de unde este cel mai ieftin asa adaptor? Preferabil sa fie din tara.

  10. #21850 SP
    Junior Member t3z3u's Avatar
    Am si eu o intrebare legata de accesul pe PSN.

    Am creat 2 useri pe PS3, pentru mine si pentru copil.
    Apoi am intrat pe PSN si mi-am creat un cont ca sa ma joc COD.

    Vrea si juniorul sa joace un joc online, dar nu as vrea sa intre de pe contul meu, ci sa isi creeze contul lui. E ok? Cum procedez ca sa nu apara vreo probleme?
    NU ma intereseaza sa cumpar vreun joc, ci doar pentru joaca.

  11. #21851 SP
    Member colossus's Avatar
    Pai ai gasit singur raspunsul.Cand vrea cel mic sa se joace de pe contul lui ,trebuie sa intre pe user-ul lui din meniul PS3-ului,si apoi automat cand va intra in jocul online ,o sa-i apara contul lui si un mesaj de genul -''nume'' is connecting to servers .

  12. #21852 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Sunetul nu ma deranjeaza,pot sa joc si fara sunet.Problema e ca un convertor este undeva in jur de 40-50RON (mult pentru asa ceva zic eu).Am vazut si mai ieftin pe okazii,insa mai intai sa vad cat costa in mine la oras.

    Stiti un site de unde este cel mai ieftin asa adaptor? Preferabil sa fie din tara.
    La Altex este 17 ron adaptorul uite aici .

  13. #21853 SP
    Junior Member t3z3u's Avatar
    Hmm, e ceva ce imi scapa!
    Am intrat pe PS3 prin contul meu, iar de acolo pe PSN pe contul nou creat.
    Daca incerc sa intru pe contul de pe PSN find logat pe PS3 pe contul juniorului....ce apare pe PSN? As vrea sa aiba propriul cont de PSN, un alt nume etc. Din ce spui tu nu inteleg asta. Cum e pana la urma?

    Scuze pentru nepricepere.

  14. #21854 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Fiecare user de pe consola are propriul cont PSN.

  15. #21855 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Fiecare user de pe consola are propriul cont PSN.
    Am vazut clipul. Pe cont de US de exemplu, la tara si adresa tb sa trec US si o adresa valabila din State, nu?

    Sau fiecare store cu aceeasi tara si o adresa valabila din ea.

  16. #21856 SP
    Member colossus's Avatar
    Da trebuie sa fie valabile.Ia si tu de pe net o adresa ,asa am facut si eu.Si vezi ca unele campuri nu trebuie completate neaparat.
    Tot ce conteaza cel mai mult la un cont sunt :e-mail-ul,parola,si bineinteles user-ul.

  17. #21857 SP
    Junior Member adytzzz's Avatar
    COD Ghosts 160ron la media galaxy /altex
    Faceti rezervare online la un magazin,altfel o sa-l gasiti la 249ron.

  18. #21858 SP
    Junior Member Costi21's Avatar
    Salutare tuturor sunt proaspatul detinator al unui PS3 Sony CECH2104b .Din nefericire am descoperit ca Tv-ul meu nu are hdmi si din moment ce nu-mi permit un tv nou nu imi ramane decat sa folosesc iesirea" AV multi-out" cablu pe care nu l-am primit in pachet .Intrebarea mea este un cablu" AV multi out" de PS2 se potriveste la PS3?

  19. #21859 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by Costi21 View Post
    Salutare tuturor sunt proaspatul detinator al unui PS3 Sony CECH2104b .Din nefericire am descoperit ca Tv-ul meu nu are hdmi si din moment ce nu-mi permit un tv nou nu imi ramane decat sa folosesc iesirea" AV multi-out" cablu pe care nu l-am primit in pachet .Intrebarea mea este un cablu" AV multi out" de PS2 se potriveste la PS3?
    Daca ai DVI la tv poti sa cauti un covertor HDMI - DVI, dar nu stiu ce tv ai.

  20. #21860 SP
    Junior Member Costi21's Avatar
    Nu am dvi am doar mufa scart ,vga, si av. Pot face ceva? Mufa av ps2 se potriveste la ps 3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts