Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1104 of 1175 FirstFirst ... 104 604 1004 1054 1094 1102 1103 1104 1105 1106 1114 1154 ... LastLast
Results 22,061 to 22,080 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22061 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am uitat parola la contul de USA iar cand dau sa o resetez imi cere data de nastere si nu imi mai amintesc ce data am pus . Pot sa o rezolv in alt fel ?

  2. #22062 SP
    Member madskills's Avatar
    dupa parerea voastra, a astora care au multi ani in spate de ps3, care este cel mai bun joc de tenis si care inca se mai joaca online?

  3. #22063 SP
    Member ovydik's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Am uitat parola la contul de USA iar cand dau sa o resetez imi cere data de nastere si nu imi mai amintesc ce data am pus . Pot sa o rezolv in alt fel ?
    Asa am patit si eu si singura varianta dupa ce am vorbit la support a fost sa-mi amintesc parola

    Cat despre joc de tenis,dupa mine e Virtua Tennis 4 ,e si 3d ai e chiar misto.

  4. #22064 SP
    Member excess's Avatar
    Un prieten si-a vandut consola si cu contu' meu pe ea, bineinteles, nu are acces la el.
    As vrea sa dezactivez contul meu de pe consola aia, din browser, dar fiind activ si pe consola mea, nu stiu la care din cele 2 device-uri sa-i dau deactivate..

  5. #22065 SP
    Member lucas22010's Avatar
    care este pretul corect pentru un ps3 super-slim de 500GB second-hand fara garantie?

  6. #22066 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    Un prieten si-a vandut consola si cu contu' meu pe ea, bineinteles, nu are acces la el.
    As vrea sa dezactivez contul meu de pe consola aia, din browser, dar fiind activ si pe consola mea, nu stiu la care din cele 2 device-uri sa-i dau deactivate..
    La fel am patit si eu. Contul meu a ramas pe consola unui prieten, iar acesta in cele din urma a vandut PS3-ul. Nu am dezactivat contul, dar am schimbat parola si adresa de e-mail ca sa ma asigur ca nu mai poate fi accesat contul meu de pe acel PS3.

  7. #22067 SP
    Member florent's Avatar
    As vrea sa dezactivez contul meu de pe consola aia, din browser, dar fiind activ si pe consola mea, nu stiu la care din cele 2 device-uri sa-i dau deactivate..
    Dezactivezi pe ambele apoi reactivezi pe a ta ? Ar trebui sa mearga .

  8. #22068 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Am uitat parola la contul de USA iar cand dau sa o resetez imi cere data de nastere si nu imi mai amintesc ce data am pus . Pot sa o rezolv in alt fel ?
    Grand Slam 2

    ---------- Post added 18-03-2014 at 23:24 ----------

    Cine stie daca iti trebuie cod online pentru Diablo 3 ca sa il poti juca online. Eu am facut comanda la Altex si vreau sa stiu daca pot sa il iau si second hand?

  9. #22069 SP
    Member excess's Avatar
    nu e nevoie de cod!

  10. #22070 SP
    Junior Member bodobaza's Avatar
    Pt cei care cumpara adaptor hard la ps3 super slim (care gasesti cam rar in RO) Adaptor Hard disk SONY pentru PS3 | ALTEX

  11. #22071 SP
    Junior Member mosiso's Avatar
    Buna. Am un ps3 super slim si mi se pare ca se cam incinge in spate unde e radiatorul, nu se blocheaza, nu am probleme cu el. E vreo solutie sa pot sa il ajut la racire? De Ex un stand de laptop?

  12. #22072 SP
    Junior Member catacata211's Avatar
    Salut mi-am achizitionat un controller ps3 dar nu e de la sony e genesis pv 66 si nu stiu cum sal conectez la ps3 am incercat tutoriale de pe youtube am si cablu de incarcare dar nu e original ma ajutati?Multumesc

  13. #22073 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da-i o bere sa-i "mearga mintea la rece".E normal sa se incinga...daca simti nevoia, ia un stand de notebook, te ajuta si ala cat de cat.

  14. #22074 SP
    Member excess's Avatar
    Ma ajuta cineva cu niste setari pentru BenQ RL2455HM Full HD?? Il folosesc la PS3.

  15. #22075 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Se intampla ceva daca tin ps3 slim vertical? Sa nu se duca Blu-ray ul.

  16. #22076 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Din cate stiu, e chiar indicat sa il tii vertical, se raceste mai bine. Eventual ia-ti si un stand vertical, e mai sigur.

  17. #22077 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Pai tocmai deasta ca se incalzeste mai greu si ca ocupa mai putin spatiu. Conteaza daca il pun cu discu in jos sau sus?

  18. #22078 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Cred ca tocmai ti-am raspuns...

  19. #22079 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Ma refeream daca conteaza sa l pun vertical cu discu in jos sau sus.

  20. #22080 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu prea are logica ce zici tu... Exista un singur mod de a-l pune pe verticala.
    Attached Images Attached Images vertical.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts