Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1115 of 1175 FirstFirst ... 115 615 1015 1065 1105 1113 1114 1115 1116 1117 1125 1165 ... LastLast
Results 22,281 to 22,300 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22281 SP
    Member madskills's Avatar
    am si eu o intrebare..N-am mai cumparat pana acum nimic la precomanda si vreau sa iau Diablo III : Ultimate Evil Edition PS3 + Infernal Pauldrons de la Altex. La modalitati de plata, pot sa aleg numerar la livrare. Si aici e nelamurirea mea, pentru ca me alte site-uri nu se poate asta. Ce inseamna asta, ca o sa dau banii in august cand imi livreaza ei jocul??

  2. #22282 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Raspunsul este da la toate intrebarile.

  3. #22283 SP
    Member madskills's Avatar
    multumesc frumos OEE. Credeam ca trebuie sa dau banii acum imediat, nu in august. Gata, dau comanda

  4. #22284 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La jocurile digitale primeşti şi online pass ? Sau trebuie să îl cumpăr separat ?

  5. #22285 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Il primesti automat, nu mai trebuie cumparat/activat nimic separat.

  6. #22286 SP
    Junior Member Zero00SM's Avatar
    Salut. Incateva zile imi expira plus-ul. Intrebarea mea este: Jocurile pe care le-am cumparat la oferta, vor fi disponibile dupa ce expira plus-ul? Spre exemplu, jocul era 20 de lire si eu am dat 10 lire pentru ca aveam plus. Il voi putea juca dupa expirare sau va trebui sa platesc diferenta sau ceva de gen?

  7. #22287 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Jocurile cumparate raman disponibile. Doar cele primite gratis nu mai pot fi accesate dupa ce expira plus.

  8. #22288 SP
    Junior Member Zero00SM's Avatar
    Multumesc pentru raspunsul promt. Zi buna!

  9. #22289 SP
    Junior Member VladN's Avatar
    Salut ! Mi-am cumparat si eu de cateva zile GTA V. Toate bune si frumoase pana cand am vrut sa joc online si m-a intampinat urmatorul mesaj; "Online service is disabled on your Sony Entertainment Network account due to parental control." Am intrat in setarile consolei si am dat off la controlul parental, dar tot degeaba..

  10. #22290 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu găsesc thread-ul Dragon Ball Z

  11. #22291 SP
    Junior Member cdt2395's Avatar
    Buna ziua!

    Am cumparat un PS3 Slim 120GB de pe un forum, ps3-ul merge ireprosabil, avea doar 1 maneta originala care merge perfect si am mai cumparat eu inca 1 maneta de pe forum separat. Toate bune pana acum. Intrebarea mea este urmatoarea, maneta nr2 de am cumparat-o de pe forum, cand vreau sa joc cu cineva in 2 o mai ia razna, adica dintr-o data merge de una singura.. trebuie sa o conectez la cablul de la ps3 pt incarcare ca sa isi revina, timp de 1minute cam asa.. Intrebarea mea ar fi, ce e de facut in privinta asta?

  12. #22292 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by cdt2395 View Post
    Buna ziua!

    Am cumparat un PS3 Slim 120GB de pe un forum, ps3-ul merge ireprosabil, avea doar 1 maneta originala care merge perfect si am mai cumparat eu inca 1 maneta de pe forum separat. Toate bune pana acum. Intrebarea mea este urmatoarea, maneta nr2 de am cumparat-o de pe forum, cand vreau sa joc cu cineva in 2 o mai ia razna, adica dintr-o data merge de una singura.. trebuie sa o conectez la cablul de la ps3 pt incarcare ca sa isi revina, timp de 1minute cam asa.. Intrebarea mea ar fi, ce e de facut in privinta asta?
    Încearcă să folosești maneta care manifestă probleme ca player 1 și vezi dacă face la fel când joci fără fir. Dacă tot îți face probleme, îți recomand să o trimiți în service, are placa de bază defectă. (dacă mai are garanție)

  13. #22293 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Sau fa-i un reset.

  14. #22294 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare, as vrea sa imi iau un ps3 super slim 2nd hand din moment ce nu prea am bani de unul nou, se merita ca cumpar? Mersi anticipat.

  15. #22295 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Eu personal nu mi-am cumparat niciodata ceva second hand, mai ales produse electronice. Nu stii niciodata ce a facut respectivul vanzator cu acel produs. Mai bine strangi din c*r (cum spune romanul) putin timp si o cumperi noua cu 2 ani garantie din magazin.
    Vezi ca la Altex/ MG este la reducere varianta de 12 GB: http://www.altex.ro/consola-sony-ps3...m-12gb-blu-ray.
    Pe viitor iti cumperi si HDD daca vrei sa-ti maresti memoria de stocare sau poti opta pentru un stick de memorie care este mai ieftin, in cazul in care vrei sa te joci jocuri precum GTA 5.

  16. #22296 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu tot SH l-am cumpărat, voiam slim pt. că nu îmi place cel super slim.

  17. #22297 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar
    Am mai cumparat un ps3 acuma 2 ani second hand si a inceput sa cam faca figuri, probabil un inceput de ylod, nu stiu, l`am vandut acuma jumate de an pentru piese si acuma mi dor sa ma joc iar pe GTA 5, am jocurile acasa imi trebuie doar consola, problema fiind ca daca iau un ps3 12 gb nu ma pot juca GTA 5 datorita instalarii fisierelor necesare si update-uri pe harddisk de vreo 8-9 gb (gta online inclus), pe stick nu prea cred ca le pot instala, de asta am intrebat, daca ar fi sa ma risc sa caut vreunul cu vreo 500 de lei ca am cam vazut.

  18. #22298 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Merge instalat pe stick usb de 16 GB. Daca unul SH e 500 lei, mai pui 200 lei si 2 ani stai fara griji. Decizia este a ta pana la urma...

  19. #22299 SP
    Member florent's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    Merge instalat pe stick usb de 16 GB..
    Esti tu sigur de lucrul asta ? Eu nu cred ca PS3 poate folosi stickuri USB pentru a stoca instalarea de joc

  20. #22300 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu poti face treaba asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts