Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 1175 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 614 1114 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2261 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cei de la ign au realizat un hard-drive speed. uitati rezultatele:
    IGN: PlayStation 3 Hard Drive Speed Test

  2. #2262 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ce e asta? Arata foarte interesant...E vreun fel de reclama?

  3. #2263 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Este un preview-demo (se pare vechi de peste 1 an) al noului joc Team ICO, developerii jocului PS2 Shadow of the Colossus. B�rfitorii spun că vom avea parte de o versiune actualizată a acestui videoclip la E3 luna viitoare.

  4. #2264 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    cei de la ign au realizat un hard-drive speed. uitati rezultatele:
    IGN: PlayStation 3 Hard Drive Speed Test
    Sony rupe tot! Am avut clipul ăsta toată ziua la status@messenger...

    ...și da, am făcut o greșală enormă c-am mers pe m�na 360-ului (microsoft) �n generația asta de console. Dacă stau bine să mă g�ndesc...nici nu știu de ce-am făcut această decizie. M-am grăbit ca un raton. Am avut sony 1, sony 2, pffff....

    Mă rog...acum suport consecințele p�nă la următoarea generație și mă prefac că-mi place.

    O repet a 7-a oară...nu-s fanboy sony...(sunt fanboy SEGA Dre@mcast) dar trebuie să ne dăm seama de o chestie...și să deschidem ochii...

    ...360-ul e mort, gata. N-are ce să mai aducă pe masă. O altă versiune? 360+bluray+etc? Nu merci! Nu mai dau �ncă 400$ (sau c�t) pe un alt 360. De abia aștept să-mi dea ambele 360-uri RRoD ca să pot face un clip pe youtube cum le dizolv �n acid.

    ...piece of garbage.

  5. #2265 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Sony rupe tot! Am avut clipul ăsta toată ziua la status@messenger...

    ...și da, am făcut o greșală enormă c-am mers pe m�na 360-ului (microsoft) �n generația asta de console. Dacă stau bine să mă g�ndesc...nici nu știu de ce-am făcut această decizie. M-am grăbit ca un raton. Am avut sony 1, sony 2, pffff....

    Mă rog...acum suport consecințele p�nă la următoarea generație și mă prefac că-mi place.

    O repet a 7-a oară...nu-s fanboy sony...(sunt fanboy SEGA Dre@mcast) dar trebuie să ne dăm seama de o chestie...și să deschidem ochii...

    ...360-ul e mort, gata. N-are ce să mai aducă pe masă. O altă versiune? 360+bluray+etc? Nu merci! Nu mai dau �ncă 400$ (sau c�t) pe un alt 360. De abia aștept să-mi dea ambele 360-uri RRoD ca să pot face un clip pe youtube cum le dizolv �n acid.

    ...piece of garbage.
    Eşti raton a doua oară dacă n-ai s�nge-n tine să le vinzi pe-am�ndouă, să mai recuperezi o parte din bani si să-ţi iei PS3!

  6. #2266 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu v�nd nimic. Mai bine le distrug eu cu m�na mea. E ca și cum aș vinde sida sau cancer.

    Hai să nu stricăm topicul...

    ...e aiurea.

    De abia aștept Sony day la E3 - Good Stuff.

  7. #2267 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Păi nu stricăm topicul, ci doar imaginea ta ţi-o strici. Ai ocazia unică de a fi băiat deştept, dar alegi să răm�i cu SIDA şi cu Cancer �n casă! Ai două console, asta-i propunerea mea să le botezi.

  8. #2268 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Sony rupe tot! Am avut clipul ăsta toată ziua la status@messenger...

    ...și da, am făcut o greșală enormă c-am mers pe m�na 360-ului (microsoft) �n generația asta de console. Dacă stau bine să mă g�ndesc...nici nu știu de ce-am făcut această decizie. M-am grăbit ca un raton. Am avut sony 1, sony 2, pffff....

    Mă rog...acum suport consecințele p�nă la următoarea generație și mă prefac că-mi place.

    O repet a 7-a oară...nu-s fanboy sony...(sunt fanboy SEGA Dre@mcast) dar trebuie să ne dăm seama de o chestie...și să deschidem ochii...

    ...360-ul e mort, gata. N-are ce să mai aducă pe masă. O altă versiune? 360+bluray+etc? Nu merci! Nu mai dau �ncă 400$ (sau c�t) pe un alt 360. De abia aștept să-mi dea ambele 360-uri RRoD ca să pot face un clip pe youtube cum le dizolv �n acid.

    ...piece of garbage.


    Scuza-ma dar ce spui tu aici suna a povestea lui Creanga cu drobul de sare...Ce te opreste sa ai ambele console - 360+PS3? Explodeaza daca stau una langa alta? Din proprie experienta iti spun ca nu.

  9. #2269 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Scuza-ma dar ce spui tu aici suna a povestea lui Creanga cu drobul de sare...Ce te opreste sa ai ambele console - 360+PS3? Explodeaza daca stau una langa alta? Din proprie experienta iti spun ca nu.
    Pai are ambele console din cate stiu eu

  10. #2270 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Pai are ambele console din cate stiu eu
    Well...atunci mea culpa...again.. Desi acum cateva luni i-am propus sa joace Soul Calibur cu nevasta-mea pe PS3 si zicea ca nu are....In fine...Nevermind

  11. #2271 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    din cate stiu , ronan nu si-a luat ps3 inca, dar in fine...
    lol: in manualul jocului assassin's creed de ps3 apar intr-o poza butoanele de la xbox:, in loc de:

  12. #2272 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    In kz2 mp poti forma un squad, poti vorbi cu cei din squad-ul tau pe un canal privat si te poti regenera langa liderul squad-ului, intrebarea mea este: pot squad-urile vorbi intre ele printr-un canal privat ca si cum ar fi unul singur?

  13. #2273 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    din cate stiu , ronan nu si-a luat ps3 inca, dar in fine...
    lol: in manualul jocului assassin's creed de ps3 apar intr-o poza butoanele de la xbox:, in loc de:
    ce zona ai? eu am zona 3 manual full english si nu apare

  14. #2274 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Confirm pt. zona 2: pagina 12 sus , secţiunea 2.5 (Control HUD) este un screenshot parţial de X360 lol

  15. #2275 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Imi poate spune cineva daca toate jocurile guitar hero functioneaza cu acea chitara?

  16. #2276 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Imi poate spune cineva daca toate jocurile guitar hero functioneaza cu acea chitara?
    toate GH si toate RB (ps3)
    acum o ora m-au sunat ca mai au in stoc. maine mi-o trimit. vezi si tu

    cheers

  17. #2277 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    toate GH si toate RB (ps3)
    acum o ora m-au sunat ca mai au in stoc. maine mi-o trimit. vezi si tu

    cheers
    gameshop.ro? un link?

  18. #2278 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    aalllex e vb de controllerul de la mediadot

  19. #2279 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Nu , fiecare squad are propriul sau channel .

  20. #2280 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    RonanN1, vinde un 360 si ia un PS3. O sa fie mai greu sa faci 1000/1000 pe 360 si in acelasi timp Platinum pe PS3, dar merita. Eu cred ca asta era problema pentru care nu vrea un PS3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts