Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 1175 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 215 615 1115 ... LastLast
Results 2,281 to 2,300 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2281 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    RonanN1, vinde un 360 si ia un PS3. O sa fie mai greu sa faci 1000/1000 pe 360 si in acelasi timp Platinum pe PS3, dar merita. Eu cred ca asta era problema pentru care nu vrea un PS3.
    ...de parcă la PS3 nu pot obține trophies (same thing) lol

    Să nu trăiești cu iluzia cum că PS3-ul e ceva perfecțiune a tehnologiei. Doar că el...are ceva mai special.

    Las' că văd ce fac.

    ...end of story

  2. #2282 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...de parcă la PS3 nu pot obține trophies (same thing) lol

    Să nu trăiești cu iluzia cum că PS3-ul e ceva perfecțiune a tehnologiei. Doar că el...are ceva mai special.

    Las' că văd ce fac.

    ...end of story
    Ronan fa ce faci dar i-a decizia buna si stii tu care e...
    Uitate la SHOPTO ca e super ieftin si e bundle killzone 2!

  3. #2283 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...de parcă la PS3 nu pot obține trophies (same thing) lol

    Să nu trăiești cu iluzia cum că PS3-ul e ceva perfecțiune a tehnologiei. Doar că el...are ceva mai special.

    Las' că văd ce fac.

    ...end of story
    Eu ma refeream la timpul pe care il joci pentru 1000/1000 pe 360. Daca inmultesti cu 2 si cu cel pe care il vei juca pentru un Platinum, nu cred ca o sa obtii un numar prea frumos.

  4. #2284 SP
    Banned barburonaldo's Avatar

    Exclamation Imi cumpar ps3 si am nevoie de cateva sfaturi din partea voastra

    vreau sa-mi cumpar si eu un ps3 la mana a 2-a...am gasit un baiat care mi-l da cu 10 milioane...ce puteti sa imi ziceti si mie ca niste sfaturi..ca eu nu cunosc absolut nimica despre consola asta..de ce as putea sa ma feresc...ce tzeapa as putea sa-mi iau?

  5. #2285 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    primul meu sfat: de acum inainte sa folosesti threadul acesta daca vrei sa pui doar o intrebare.

    daca vrei sa-ti cumperi la mana a doua iti recomand sa te duci sa-l vezi daca merge si daca e zgariat. Consola este foarte fiabila, doar sa ai grija sa pui un joc sa vezi daca il citeste., pentru ca unele console au probleme cu blocul optic.

  6. #2286 SP
    Junior Member Dr3aD's Avatar
    Is nou cu treaba asta...console jocuri etc...am shi eu cateva intrebari... daca se poate sa ma lamuriti shi pe mine...
    Ce insemna "zona" la un joc, la ce se refera treaba asta cu zonele?
    Care e diferentza intre PS3 de 40, 60, 80 GB? Care e mai bun?
    Se poate moda ps3-u?

    Multumesc Lume...

  7. #2287 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Demon's souls este un RPG exclusiv pentru Japonia, dar se pare ca in toamna acesta se va lansa si in USA.

    Demons Soul's, the PlayStation 3 exclusive Japanese Action RPG, has just been confirmed for a North American release. It will be published by Atlus and will be appearing Fall 2009.

    Described by critics as one of the hardest games they've ever played, Demon's Souls is not a game for the light hearted. It requires a lot of skill, and a lot of patience. However, for those willing to invest time, the game is exceedingly rewarding.

    Many gamers were wanting to get their hands on it, and up until now, no word was given at all about its release. At least now people won't have to worry about importing that Asian version to be able to play the game.
    LE: 1) zona reprezinta regiunea din care provine jocul: 1-usa 2-europa 3-japonia
    2) PS3 de 40 gb si 80 gb sunt la fel, difera doar prin capacitatea HDD, iar versiunea de 60gb are card reader si poate citi jocuri de ps2.
    3) NU se poate moda si sper sa ramana asa.

  8. #2288 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    am inteles mersi...mi-a zis sa vin cu un blue ray sa il testez...5 minute de testare ar fi indeajuns?

    ---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

    problema e ca nici el si nici eu nu avem jocuri de ps3

  9. #2289 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by Dr3aD View Post
    Is nou cu treaba asta...console jocuri etc...am shi eu cateva intrebari... daca se poate sa ma lamuriti shi pe mine...
    Ce insemna "zona" la un joc, la ce se refera treaba asta cu zonele?
    Care e diferentza intre PS3 de 40, 60, 80 GB? Care e mai bun?
    Se poate moda ps3-u?

    Multumesc Lume...
    First of all , "zona" apare pe fiecare cutie a unui joc pe spatele ei . Este un mic glob cu un numar . Zona 1 = US , Zona 2 = Europe , Zona 3 = Asia , Zona 4 = Australia .
    Cel mai bun probabil ca este de 60 pentru ca suporta si jocurile de PS 2 . Diferenta dintre cele 3 mentionate este legata de memorie , dar exista si una de 120GB sau 160GB numai stiu exact .
    In final , PS3-ul nu se poate moda...yet.
    Sper ca te-am lamurit cat de cat .

  10. #2290 SP
    Member Cata25's Avatar
    Cred că da. Nu prea se strică așa de ușor.
    �n cel mai rău caz se strică blocul optic, care te duce la 300 de ron la �nlocuit.
    LE: Atunci vino cu un dvd. Nu trebuie să fie neapărat blu-ray, ci orice disc. Dacă citește dvd-ul (sau cd-ul) sigur citește și blu-ray-ul.

  11. #2291 SP
    Junior Member Dr3aD's Avatar
    esti domn... am mai invatzat ceva azi

  12. #2292 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    ok....mersi frumos...cam cu ce ar trebui sa vina pachetu de 80 d giga?

  13. #2293 SP
    Member Cata25's Avatar
    Păi consola, un cablu Euroscart, controller, manual, cablu mini usb (pentru �ncărcarea controllerului), cablu de alimentare.
    Parcă at�t.

  14. #2294 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    pare misto..pacat ca nu am televizor lcd..il pun la unu clasic.....inca o intrebare..de pe ps3 merge sa navighezi p gratis p net..sa danlodezi demo si chestii dastea?

  15. #2295 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da este free tot, inclusiv multiplayerul.

  16. #2296 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sa nu intelegi gresit... nu iti apare net din neant pe consola si gratis.

    Bagi cablul ethernet de la reteaua ta in spatele ps3'ului sau il conectezi prin wifi DAR este nevoie de o retea deja existenta, ori de lan ori de wifi.

    Desigur, dupa ce l'ai conectat la internet, te vei putea juca pe net gratuit cu jocurile care au multiplayer si vei putea naviga pe internet cu browserul de web inclus.

  17. #2297 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    stai nitel..eu am net prin upc..deci o sa mearga?

  18. #2298 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by barburonaldo View Post
    stai nitel..eu am net prin upc..deci o sa mearga?
    Deci bagi cablul ethernet de la modem/ router pana in spatele consolei. Treci prin pasii de configurare si, deci da, o sa iti mearga...

  19. #2299 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    credeam ca are vre-un schepsis..ok..e smecher..p langa xbox live

  20. #2300 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by barburonaldo View Post
    credeam ca are vre-un schepsis..ok..e smecher..p langa xbox live
    Incearca sa scapi de exprimarea gen messenger, te rog. Nu cred ca esti presat de timp cand postezi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts