Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1153 of 1175 FirstFirst ... 153 653 1053 1103 1143 1151 1152 1153 1154 1155 1163 ... LastLast
Results 23,041 to 23,060 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #23041 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Un fps care sa nu fie run and gun ...exista?

  2. #23042 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    wolfenstein new order
    run and gun sau stealth

  3. #23043 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Pe partea de mp sa nu fie run and gun.

  4. #23044 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    wolfenstein nu are MP
    pt un mp mai lent poti incerca Last Of Us, dar e TPS
    FPS-uri tactice nu se mai fac de cand era seria Ghost Recon misto. Poate sa aven noroc cu Rainbow 6 ala nou de la Ubi, dar Ubi....

  5. #23045 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am jucat tlou este foarte fain insa a devenit frustrant sa astepti in lobby cate 10min pana gaseste playeri.

  6. #23046 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    hmm
    ai mai putea incerca sniper elite 3

  7. #23047 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Salut,
    Incepand de astazi sunt fericitul posesor al unui ps3 super slim.Vreau sa ma joc online pes 14 insa imi spune ca trebuie sa creez cont.Am vazut in alte postari ca trebuie sa fac cont de uk sau usa ca sa poti sa cumperi jocuri.Cum ar trebui sa procedez? Scuze daca a mai fost postat aici, dar sunt destul de multe pagini de citit si nu am destul timp.Multumesc de ajutor.

  8. #23048 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Iti poti face cont de PSN si pe Romania, avem si noi store acum.

    https://account.sonyentertainmentnet...t!input.action

  9. #23049 SP
    Junior Member SOMA's Avatar
    Salut. De ceva vreme mi se inchide consola in timp ce joc. E un model superslim de 500gb. Dupa ce se inchide.....cand incerc sa-l deschid se aprinde ledul verde dupa care imediat se inchide fara sa apara ledul rosu. Actionez din nou butonul si se aprinde ledul rosu. Dau sa-l deschid ...imi apare ledul verde si la cateva secunde se inchide fara a aparea ledul rosu....Daca scot cablul de alimentare si-l introduc cateodata merge. Va rog daca aveti ceva sugestii.

  10. #23050 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    garantie?
    e in un joc anume?

  11. #23051 SP
    Member MSlv's Avatar
    De curand am posibilitatea sa ma joc pe ps3 in 5.1 si am intampinat niste... probleme. Situatia sta in felul urmator:
    • PS3 fat 40GB si Gran Turismo 6
    • legat la tv prin HDMI, semnal 1920x1080@60Hz
    • sunet DTS din ps3 in TV si prin cablu optic din TV in home cinema
    In combinatia de mai sus, dupa ce intru in joc, mai devreme sau mai tarziu incep sa apara niste liniute orizontale albe (ca niste purici alungiti) iar relativ frecvent apar niste erori grafice (de foarte scurta durata, cateva frame-uri nu mai mult) precum in pozele atasate.

    Initial am crezut ca e de vina cablul HDMI. Am probat cu 3 cabluri in 2 porturi din TV si acelasi lucru se intampla. Erorile grafice nu se mai manifesta daca setez din meniul jocului sa scoata sunet PCM stereo.

    Problema nu se manifesta in cazul filmelor Bluray, 1080p24 cu sunet DTS. Si nici in cazul jocurilor 720p cu sunet Dolby 5.1. Nu stiu daca am vreun alt joc care sa foloseasca DTS.

    O sa incerc sa vad daca pot sa setez consola sa scoata Dolby 5.1 in GT6 si daca reapare problema.

    Aveti vreo idee care ar putea fi problema? Am incercat sa caut pe google despre probleme asemanatoare dar nu am gasit nimic.
    Attached Images Attached Images img43.png img49.png img50.png

  12. #23052 SP
    Member MSlv's Avatar
    daca fortez GT6 sa scoata sunet Dolby Digital 5.1 totul e ok. Doar cu DTS e problema.

    am mai verificat cu shadow of the colossus, la fel, in 1920x1080@60Hz si sunet DTS 5.1 apar aceleasi erori video.

  13. #23053 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Iti poti face cont de PSN si pe Romania, avem si noi store acum.

    https://account.sonyentertainmentnet...t!input.action
    Multumesc de ajutor.Am reusit sa creez cont pe psn.Dar cand am incercat sa inregistrez pes14 ca sa ma pot juca online mi-a aparut eroare si imi spunea ca nu e bun codul de inregistrare sau ca e deja folosit.Ati mai intampinat probleme de genu'?Jocul l-am luat de la Altex, avea tipla pe el, deci ma gandesc ca nu a mai fost folosit acel cod si de altcineva.Stie careva ce as putea face in acest caz?

  14. #23054 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Acum 1 minut am incercat Shadow of the Colossus pe surround si nu prezinta probleme.

    "sunet DTS din ps3 in TV si prin cablu optic din TV in home cinema"

    De ce mai treci sunetul prin TV? Baga direct cablul optic PS3 => home cinema

  15. #23055 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Salut, am o problema cu pes14 la ps3, poate stiti voi ce as putea sa fac.Am incercat sa inregistrez jocul pentru a ma putea juca online si imi spune ca pass code-ul nu e corect sau a mai fost folosit pana acum.Jocul l-am luat de la Altex, era in tipla, deci nu cred ca ar fi putut cineva sa foloseasca acel pass code pe alta consola.Ati mai intampinat careva problema asta?

  16. #23056 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by AzFaust View Post
    Acum 1 minut am incercat Shadow of the Colossus pe surround si nu prezinta probleme.

    "sunet DTS din ps3 in TV si prin cablu optic din TV in home cinema"

    De ce mai treci sunetul prin TV? Baga direct cablul optic PS3 => home cinema
    asta cred ca va fi una dintre solutii. sper doar sa nu apara probleme la sincronizarea sunetului cu imaginea.

    p.s. mie la shadow of the colossus imi intra automat pe dolby 5.1. Trebuie sa dezactivez dolby din setarile audio ps3 ca sa intre DTS.

  17. #23057 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am observat ceva ciudat la consola mea, când sunt în meniu şi bag controllerul la încărcat numai reacţionează, mi-sa întâmplat asta şi în store fără să fie la încărcat, dacă intru întrun joc merge bine, aţi mai păţit aşa ceva.

  18. #23058 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Uitate pe spatele carcasei si vezi ce zona e jocul.(In colcul din dreapta jos e un patratel negru cu un glob si un nr 1, 2 sau 3)
    Verifica daca/cand expira online pass-ul)
    Daca jocul e zona 2 si codul nu este expirat, incearca sa iti faci un cont pe Uk pe o alta adresa de mail decat cea pe care ai contul de Ro.

  19. #23059 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Nu risc sa iau ban pe consola daca am alta adresa pe cont decat cea de pe cardul cu care voi cumpara jocuri? Alta intrebare: Eu acum stau in Bucuresti, insa adresa din buletin e din alt oras.Cand imi fac cont trebuie sa trec adresa de buletin (pe adresa asta am si cardurile bancare facute) sau o pot pune pe cea de Bucuresti ?

  20. #23060 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu-ti bate capul cu adresele ca nu te cauta nimeni acasa si nici buletinul nu ti-l cer. foarte multi dintre noi "locuim" in Londra sau NY

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts