Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1160 of 1175 FirstFirst ... 160 660 1060 1110 1150 1158 1159 1160 1161 1162 1170 ... LastLast
Results 23,181 to 23,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #23181 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Sper ca postez in locul corect. (Nu am gasit un thread dedicat pentru Resistance Fall Of Man)

    M-am trezit si eu abia acum sa ma joc Resistance 1 si am constatat ca Sony a inchis serverele de mp pentru toata trilogia.
    Ok, pot sa trec peste asta, nefiind mare amator de mp, dar odata cu inchiderea serverelor, nu mai pot face nici update jocului, si am inteles ca update-ul aducea aim assist, vibration support, bugfixes etc.

    Pe langa asta, existau si niste dlc-uri (care erau bune pentru splitscreen), dar nici acelea nu mai sunt disponibile, ele necesitand update-ul.

    Mai exista vreo posibilitate sa fac update jocului ? Nu am de gand sa cumpar iar jocul in format digital (care se pare ca e patchuit), din moment ce il am pe disc.

  2. #23182 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    cred ca ar trebui sa-i contactezi pe astia de la sony

  3. #23183 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut , daca eu am cont facut pe Ro , ma pot juca cu cei din Uk sau alte tari din Europa?

  4. #23184 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Da poți fără probleme

  5. #23185 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nu prea eram sigur daca se poate sau nu .Ok , mersi de raspuns.

  6. #23186 SP
    Member felixanu's Avatar
    Are cineva o sursa de ps3 Super Slim. SS-ul meu nu se mai aprinde deloc Poate are cineva unul defect cu sursa buna. O cumpar bineinteles.

  7. #23187 SP
    Member mittyredstar's Avatar
    Am avut un ps3 SS tot asa defect si nu era de la sursa, in cazul meu a fost placa de baza. Pacat ca nu mai am piesele sa te ajut cu o sursa

  8. #23188 SP
    Member paulone's Avatar
    se poate plati cu cardul BCR pe contul de Romania PS Store? a platit cineva, merge?

  9. #23189 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Da, merge

  10. #23190 SP
    Junior Member cristi1910's Avatar
    Salut,

    Ratchet & Clank: All 4 One se poate juca offline in single player respectiv couch co-op?



    Multumesc.

  11. #23191 SP
    Member adin33's Avatar
    Da, se poate juca offline in co-op.

  12. #23192 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    Salut!


    de doua trei zile am o problema deranjanta cu ps3-ul: cumpar jocuri in foremat electronic de pe store, download-ez, instalez jocul siii pufff... dispare din lista de jocuri ca si cum nu ar fi fost niciodata! La Game data Utility apar, sterg datele o iau de la capat - nimic!!! Acu' mi-e si frica sa descarc RE Revelations ca are 12 Gb si nu as vrea sa fac asta de mai multe ori fara rezultat. Mentionez ca pana acum trei zile nu am avut nici un fel de problema, pana la Dishonored pe PS+ totul a mers corect. Spatiu pe hard am peste 200 Gb... Scuze pentru lungimea postului daca ma poate ajuta cineva ar fi minunat! Multumesc anticipat!

  13. #23193 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca incerci sa downlodezi un joc care are mai multe componente (gen Uncharted 3) trebuie sa downlodezi toate, daca downlodezi Single Player trebuie si componenta Multiplayer. Eg: download, install... disappear? - PlayStation 3 Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs

  14. #23194 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    Corect! Doar ca in cazul meu era vorba de catre Zen Pinball Star Wars, 128 Mb o singura componenta - Trial plus Unlock... Ceeace a cam dus la rezolvarea oarecum a problemei... Well sord of: acum vreo doua saptamani am incercat sa instalez tot asa cumparat Zen Pimball South Park SoT si din neatentie am download-at prima oara Unlock-ul care e undeva la 100kb si s-a instalat instantaneu apoi am download-at varianta Trial i-am dat install sii puff nu mai e... Trag concluzia ca am fost banat de catre baietii de la Zen Pinball pe banuieli de piraterie sau ceva, caci am dat jos ieri RE Revelations (cu emotiile de rigoare) si nu am avut nici o problema... Soo, rezolvat oarecum cu pierderi minime!!!

  15. #23195 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am un PS3 super slim 12gb . Pot juca GTA 5 fara sa ii mai pun un hard ?

  16. #23196 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #23197 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    K , mersi de raspuns.

  18. #23198 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cu alte cuvinte poti dar numai SP. Pt MP insa nu poti. Oferiti info complet.

  19. #23199 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai poate nici SP, eu am avut un PS3 12GB, care are de fapt 8 GB liberi, pt GTA 5 ai nevoie de mai mult, 8.1-8.2GB

  20. #23200 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu ai nevoie pt ca la SP nu e musai sa faci update. Si nu mai instalezi nimic pe PS3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts