Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 1175 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 230 630 1130 ... LastLast
Results 2,581 to 2,600 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2581 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Din ce in ce imi face cu ochiul ps3-ul.Motivul ar fi Killzone 2, din ce am inteles este ceva gen COD4(:X) si am 2 intrebari: jocul are sistem de XP? gen cu cat faci mai mult iti deschide arme noi etc. si a doua intrebare este daca jocul se misca precum COD4 in 60 fps.La multi am auzit ca ar avea probleme cu controlu la jocul asta dar dupa cateva ore de gameplay banuiesc ca te obisnuiesti nu?
    1.Da are sistem XP.
    2.Este adevarat ca e greu sa te obisnuiesti dar are si o optiune pentru 60 fps pe care o poti activa daca vrei sa joci ca in orice FPS normal.

  2. #2582 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    1.Da are sistem XP.
    2.Este adevarat ca e greu sa te obisnuiesti dar are si o optiune pentru 60 fps pe care o poti activa daca vrei sa joci ca in orice FPS normal.

    Mersi de raspuns dar m-ai cam bagat in ceata la 2.Cum adica o optine de activare pentru a putea juca ca in orice fps anormal.Kz2 fara optiunea asta ce are diferit?

  3. #2583 SP
    Member piratu360's Avatar
    Sunt compatibile jocurile de PS1 cumparate de pe PS Store USA cu consolele PS3 PAL?

  4. #2584 SP
    Member MSlv's Avatar
    mi se pare ca limitarea e doar la jocurile cu suport fizic (disc), dar nu sunt sigur...

  5. #2585 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Mersi de raspuns dar m-ai cam bagat in ceata la 2.Cum adica o optine de activare pentru a putea juca ca in orice fps anormal.Kz2 fara optiunea asta ce are diferit?
    Fara optiunea aceea se misca mai greu, si cu ea se misca la fel ca si orice first person shoter normal,adica mai repede.

  6. #2586 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by piratu360 View Post
    Sunt compatibile jocurile de PS1 cumparate de pe PS Store USA cu consolele PS3 PAL?
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    mi se pare ca limitarea e doar la jocurile cu suport fizic (disc), dar nu sunt sigur...
    Nup, nu e nici o limitare. Nici la cele pe disc, nici la cele downloadate. Singura incompatibilitate e la dlc-uri, care trebuie să fie aceiași zonă ca jocul.
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    Fara optiunea aceea se misca mai greu, si cu ea se misca la fel ca si orice first person shoter normal,adica mai repede.
    Was?

  7. #2587 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu stiam de optiunea aia din Killzone. O sa o incerc si eu. Thx!

  8. #2588 SP
    Member MSlv's Avatar
    nu poti juca un joc ps1 ntsc (disc) pe o consola pal. La fel cu jocurile ps2 (pe consolele compatibile).

  9. #2589 SP
    Member digitalhater's Avatar
    @ ciprianoss : Si care e optiunea aia? Cum se numeste?

  10. #2590 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Se numeste "High Precision". Daca doriti o experienta aproape identica cu CoD4, setati "Zoom Hold", "High Precision" si button layoutul "Alternative 2", asa e identic cu CoD4.

    Sistemul de XP e chiar superb facut, ceva mai dificil ca in CoD4, pentru a deschide anumite abilitati chiar trebuie sa te chinui, nu doar sa omori.

  11. #2591 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    A luat cineva MGS1 de pe Store? Se merita?

  12. #2592 SP
    Junior Member ducanul's Avatar
    Salutare. Astazi am facut cunostinta pentru prima oara cu un Sony PS3.
    Intrebarea mea este : pot sa descarc demo-uri pentru el pe calculator, dupa care sa le ard pe un dvd si sa le bag la consola?

  13. #2593 SP
    Member Cata25's Avatar
    Nu merge așa. Trebuie să-ți faci cont pe PSN și le downloadezi de acolo.

  14. #2594 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by ducanul View Post
    Salutare. Astazi am facut cunostinta pentru prima oara cu un Sony PS3.
    Intrebarea mea este : pot sa descarc demo-uri pentru el pe calculator, dupa care sa le ard pe un dvd si sa le bag la consola?
    Mamaace intrebare....Vai de noi

  15. #2595 SP
    Junior Member ducanul's Avatar
    Omule de unde vrei sa stiu daca azi e pentru prima oara cand am pus mana pe PS3?!
    Sperand ca imi poate raspunde cineva frumos, mai am o intrebare. Pot conecta PS3 la internet daca nu am router sau modem?
    @cata - multumesc pentru raspuns

  16. #2596 SP
    Member Cata25's Avatar
    Poți. Bagi cablul de net �n spate la PS3 și intri la Settings - Network. Faci acolo c�teva setări și ar trebui să-ți meargă (poți selecta easy, de obicei merge direct așa).

  17. #2597 SP
    Junior Member ducanul's Avatar
    Am incercat, dar imi da eroare la test connection. Oricum, daca zici ca merge eu o sa mai incerc. Multumesc.

  18. #2598 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    ce fel de internet ai?
    daca ai prin ppoe cu user si parola nu iti prea merge
    in ce priveste downloadul cred ca te-a lamurit cata...iti faci un cont de america ...sau uk ...sau japonia..ce vrei tu [romania nu are download din cate stiu]...cauti o adresa pe net de america...sediul unei firme..etc si incepi downloadurile...
    eee amintiri..asa am inceput si eu acum 3 luni de zile...4

  19. #2599 SP
    Junior Member ducanul's Avatar
    Am internet prin cablu, il bag in placa de retea de la pc si merge netul.

    Am incercat sa fac cum ai zis tu, cata, din nou, am dat acolo la easy si la ce am putut am dat automatic/enable peste tot. Insa la test connection da o eroare 890009... sau ceva de genu.

  20. #2600 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by ducanul View Post
    Am internet prin cablu, il bag in placa de retea de la pc si merge netul.

    Am incercat sa fac cum ai zis tu, cata, din nou, am dat acolo la easy si la ce am putut am dat automatic/enable peste tot. Insa la test connection da o eroare 890009... sau ceva de genu.

    am avut si eu problema..treaba e ca trebuie sa dai disconect la net,iar abea apoi sa il scoti din PC,iar la consola,inchizi consola si dupa sa scoti cablul..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts