Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 145 of 1175 FirstFirst ... 45 95 135 143 144 145 146 147 155 195 245 645 1145 ... LastLast
Results 2,881 to 2,900 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2881 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by figo_jr View Post
    salut. n am vrut sa deschid un nou topic .este vreun topic pe aici cu schimburi de jocuri? eu n am gasit nimic
    Schimburi - Console Games Forum

  2. #2882 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Check this,wtf VG247 Blog Archive Rumor: PS3 Slim video surfaces ,o fi real?

    ---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

    Acum da eroare,au si sters-o...

  3. #2883 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  4. #2884 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Am intalnit urmatoarea problema.Jucam killzone2 si la un moment dat mor, moment in care ramane pe ecran mai mult ca de obicei ecranul alb(in jur de 10 secunde, normal e instant loadingul) si se aude cum invarte de zor cdul, cu un barait destul de puternic. Intrebarea mea este, este asta un semn de bloc optic in curs de stricare? Consola e de 2 zile de la MG, am avut si un freeze.

  5. #2885 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    incearca alt joc si daca tot ''baraie'' duo la garantie... la joc nu stiu

  6. #2886 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    la 48 de ore nu vad unde ar fi problema. un freeze pe ici pe colo e des intalnit si la console cu vechime. mai si-a pus cineva fata pe spatele consolei si o tot verifica de nustiuce.... problema cu lensul e simplu. nu va mai citi deloc. pana atunci..

    HAPPY GAMING

  7. #2887 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  8. #2888 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Am intalnit urmatoarea problema.Jucam killzone2 si la un moment dat mor, moment in care ramane pe ecran mai mult ca de obicei ecranul alb(in jur de 10 secunde, normal e instant loadingul) si se aude cum invarte de zor cdul, cu un barait destul de puternic. Intrebarea mea este, este asta un semn de bloc optic in curs de stricare? Consola e de 2 zile de la MG, am avut si un freeze.
    Nu are nimic, joaca linistit, "problema" este canicula de afara si implicit din interiorul casei/apartamentului. Asa patesc si eu, daca ma joc vara in timpul zilei, dupa aproximativ o ora incep coolerele sa lucreze la capacitate maxima, mai ales la un joc care stoarce de puteri consola: killzone 2, gta4 etc.

  9. #2889 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    am un bai. am cumparat de pe psn US Elefunk, dar abia dupa ce l-am download am aflat ca imi trebuie demo-ul pt a-l activa. ei bine aici e baiul, psn US nu mai are demo la Elefunk . ce e de facut?
    am incercat si cu demo de pe UK si Hong Kong, dar nu merge . are cineva vreo idee?

  10. #2890 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    cum sa n-aiba demo ?

  11. #2891 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    asa ceva nu am mai vazut, nu are demo pe US. este ala "full game", o thema si mai ceva

    atunci sa inteleg ca am dat 5$ pe cativa KB degeaba?

  12. #2892 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Frate , gresesti . Am luat si eu ELEFUNK de pe US store ... No problem at all ...

  13. #2893 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    sper sa gresesc, am luat ala "full game" si are doar 100kb sau asa ceva. si imi cere demo ca sa activez jocul. si nu are demo. te rog sa te uiti si tu daca ai chef sa vezi ca nu este demo pe us la elefunk.

  14. #2894 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PS3 Only Good For Exclusives? | Gamingvice.net sunteti de acord cu el?
    tot pe tema asta vizualizati urmatorul video PS3 vs. 360 Game Sales | Multiplatform

  15. #2895 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    PS3 Only Good For Exclusives? | Gamingvice.net sunteti de acord cu el?
    tot pe tema asta vizualizati urmatorul video PS3 vs. 360 Game Sales | Multiplatform
    Personal pot zice ca-s de acord cu ei. Exclusivitatile au fost motivul pentru am achizitionat un PS3, daca nu existau acestea ramaneam in continuare doar cu o singura consola nextgen.

  16. #2896 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Ripjaws View Post
    sper sa gresesc, am luat ala "full game" si are doar 100kb sau asa ceva. si imi cere demo ca sa activez jocul. si nu are demo. te rog sa te uiti si tu daca ai chef sa vezi ca nu este demo pe us la elefunk.
    eu lam gasit si downloadat , merge demoul

  17. #2897 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Ripjaws View Post
    sper sa gresesc, am luat ala "full game" si are doar 100kb sau asa ceva. si imi cere demo ca sa activez jocul. si nu are demo. te rog sa te uiti si tu daca ai chef sa vezi ca nu este demo pe us la elefunk.
    Demos->PS3 demos->D-G. Gasesti acolo Elefunk demo

  18. #2898 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Demos->PS3 demos->D-G. Gasesti acolo Elefunk demo
    Asta ii pe US. Pe UK is mai alambicat aranjate demourile, d-asta e mai greu sa gasesti un demo dar trebuie sa fie din moment ce jocul full il cere.

  19. #2899 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pai au sectiune unde iei jocul dupa nume. Exact ca pe US sau HK.

  20. #2900 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    am intrat la "view all by title" sau asa ceva si am intrat la elefunk si...nu-i
    Attached Images Attached Images dsc02398.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts