Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 158 of 1175 FirstFirst ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 208 258 658 1158 ... LastLast
Results 3,141 to 3,160 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3141 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PS3center.net - Story: Has Sony Just Won The Holiday Console War?
    I'm sure a few weeks ago, nobody even anticipated Sony winning the console war this holiday season. Since the Xbox 360's price-cut last August, it has managed to consistently outsell the PlayStation 3 in the European and North American markets, however small the margin may be.


    ---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

    It's possible that this is a misprice, but Amazon UK has started offering Gran Turismo 5 for pre-order at the low price of �17.59. If you are in the UK it's worth pre-ordering immediately, although your order may be canceled in the future if it is a misprice. You will be refunded if this happens though. Gran Turismo 5 (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games

  2. #3142 SP
    Member muski's Avatar
    A luat cineva de pe aici vreu joc original de ps3 din Spania? Eu sunt in Spania si de abia am venit din mall si nu stiu daca au engleza joacele? Eu l-am intrebat pe ala de acolo si mi-a zis ca are, dar nu prea era convins si nu cred ca poa sa imi incerce vreun joc..... Am gasit killzone 2 cu 30 euro , resitance 2 cu 30 euro si motorstorm 2 tot cu 30 toate reduse de la 60 sau 70 euro. Eu zic ca merita...... Voi ce ziceti?

  3. #3143 SP
    Junior Member d2any's Avatar

  4. #3144 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    tot ce se comercealizeaza pe piata europeana e ori english only, ori multi 3 ori multi 5.

  5. #3145 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    Ps: am tastat de pe mobil..si nu e asa confortabil sa scriu fara prescurtari.
    E timpul sa-ti iei si tu un calculator...e ieftin, asa poate mai inveti si tu ceva!!!

  6. #3146 SP
    Manager paul's Avatar

  7. #3147 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Daca ma joc de pe un cd care este putin zgariat poate avea ceva repercursiuni asupra blocului optic?
    Ce ma sfatuiti sa fac?

  8. #3148 SP
    Junior Member edy100's Avatar
    este ok, eu am luat consola cu 2 jocuri din spania (bundle) si ambele au avut engleza. doar pe carcasa si in manualele jocurilor te vei lovi de lb. spaniola.

  9. #3149 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by muski View Post
    A luat cineva de pe aici vreu joc original de ps3 din Spania? Eu sunt in Spania si de abia am venit din mall si nu stiu daca au engleza joacele? Eu l-am intrebat pe ala de acolo si mi-a zis ca are, dar nu prea era convins si nu cred ca poa sa imi incerce vreun joc..... Am gasit killzone 2 cu 30 euro , resitance 2 cu 30 euro si motorstorm 2 tot cu 30 toate reduse de la 60 sau 70 euro. Eu zic ca merita...... Voi ce ziceti?
    Sunt in engleza, doar coperta/manualul sunt in alta limba

    salut..am o intrebare, am vazut la al.tex un ps3 de 40 gb, e reconditionat oare?
    Nu cred. E posibil sa fi ramas prin stoc de mai mult timp.

    Daca ma joc de pe un cd care este putin zgariat poate avea ceva repercursiuni asupra blocului optic?
    Ce ma sfatuiti sa fac?
    Nu stiu daca are un efect negativ, dar ai putea incerca sa-l repari. E o solutie speciala

  10. #3150 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by boywonder View Post
    salut..am o intrebare, am vazut la al.tex un ps3 de 40 gb, e reconditionat oare?
    Ceva sigur are . Un prieten de al meu a vrut sa-si ia unul de 40 Gb de la Flanco ... Cumnata lui e Director de Vanzari parca ... anyway ... nu l-a lasat sa cumpere , pentru ca se pare ca au ceva defect , de-aia sunt inca pe stoc cele de 40 de GB .

  11. #3151 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  12. #3152 SP
    Member muski's Avatar
    Multumesc frumos pt raspunsuri, cred ca voi veni acas peste o luna mai bogat cu inca vreo 4 sau 5 joace de ps3, depinde de buget ca mai tre si de bautura mancare si putin fum...Inca odata multumesc pt raspunsuri

  13. #3153 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    E timpul sa-ti iei si tu un calculator...e ieftin, asa poate mai inveti si tu ceva!!!
    Fratilor eu nu stau cu ochii in comp 24 din 24 ..mai am si treaba ..mai sunt si plecat..si cand nu am de unde sa intru..intru de pe mobil ..ce e asa greu de inteles..
    Nu mai interpretati aiurea..

  14. #3154 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Am facut port forward si i-am dat o adresa IP statica PS3-ului (192.168.2.3) , totusi am nat 3, o gramada de erori si la wireless status imi apare ca adresa IP a PS3-ului este 0.0.0.0 , am dhpc on (intre 192.168.2.100 si 192.168.2.199). Poate cineva sa ma lamuresca odata pentru totdeauna ce e de facut?

  15. #3155 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca ai intre 100-199 normal ca nu merge man. la ps3 tu ai dat ipul 3

    pune in intervalul ala

    cheers

  16. #3156 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    daca ai intre 100-199 normal ca nu merge man. la ps3 tu ai dat ipul 3

    pune in intervalul ala

    cheers
    Am incercat cu 192.168.2.180 dar la wireless status tot imi apare ca IP-ul PS3-ului este 0.0.0.0, daca las ps3-ul pe dhpc atunci imi apare un ip normal, dar nu pot face port forward

  17. #3157 SP
    Member sentyno's Avatar
    greseala mea n`am stiut ca esti de pe mobile

  18. #3158 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Nu-i nimic..nimeni nu-i perfect..

  19. #3159 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  20. #3160 SP
    Junior Member boywonder's Avatar
    daca s-ar adeveri oare la noi in cat timp vom vedea scaderea pretului?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts