Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 1175 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 181 189 229 279 679 ... LastLast
Results 3,561 to 3,580 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3561 SP
    Member MSlv's Avatar
    sfat: nu incerca placa cu "toti au console", cum zice cineva putin mai sus, incearca ceva mai inteligent. De multe ori, instinctul de turma nu ajuta, ba poate actiona chiar invers pt ca parintii vor crede ca vrei consola doar pentru a fi in rand cu ceilalti, pt ca e la mare moda...

  2. #3562 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Mai bine un 360. E mai ieftin ?i merge s? le tragi de pe net. Nu te b?ga la PS3 dac? nu ai bani de 1 joc/lun? sau prieteni de la care s? �mprumu?i. P?rerea mea...
    Pentru incurajarea pirateriei nu se ofera o mica vacanta?

  3. #3563 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Spune-le ca vei invata mai bine la scoala sau ca te vei mentine la acelasi nivel (daca esti deja un elev bun), ca sa le dovedesti ca merita. Probabil asta ii tine legati de ideea de a nu-ti lua consola, ca vei avea mai multe mijloace de joaca si mai putin timp de invatat. Cert e ca nu e bine sa ti-o iei singur cu banii stransi, pentru ca banii aia nu sunt tot de la ei? Ai fi deposedat de dracie inainte s-o desfaci din ambalaj.

  4. #3564 SP
    Member MSlv's Avatar
    Sanjuro, nu cred ca e cum zici tu. Este o dovada de vointa, faptul ca reusesti sa strangi bani, si nu ii cheltui imediat cum ti-au intrat pe mana. De multe ori e chiar de laudat.

  5. #3565 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Asta mergea la mine cand eram copil. Nu mi s-au dat bani pe mana. Am fost educat sa fiu educat. Stiu ca pana n-am luat un 9 la chimie, nu mi-a dat tata bani de o alta placa video.

  6. #3566 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Off: hehehehe. Tie iti dadeau daca luai. Pe mine ma asteptau sa fac cate o boacana si imi bagau placa: "Tocmai vroiam sa iti luam nu stiu ce. Acum ca ai facut prostii, nu iti mai luam". Si uite asa nu vedeam nimic niciodata.

  7. #3567 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Pentru incurajarea pirateriei nu se ofera o mica vacanta?
    Dar ce vrei să-i spun? Am spus ce cred eu că trebuie să știe. Poate că el nu o să-și permită să dea 2 mil de fiecare dată c�nd apare un nou joc.
    Iar mie �mi dați warn, dar cei care spun ce joc au terminat �nainte să apară oficial ****.
    Anyway, dacă vrei să-și iei PS3 așteaptă să ajungă reducerea de 100€ și la noi �n magazine.

  8. #3568 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Daca nu-si permite nu se joaca, easy as that, am mai spus ca nu e o obligatie sa te joci.

  9. #3569 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Asta mergea la mine cand eram copil. Nu mi s-au dat bani pe mana. Am fost educat sa fiu educat. Stiu ca pana n-am luat un 9 la chimie, nu mi-a dat tata bani de o alta placa video.
    eu ma refeream la partea cu "Ai fi deposedat de dracie inainte s-o desfaci din ambalaj."

  10. #3570 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    UK Store:
    Demos (free)

    Colin McRae DiRT 2
    PEGI 3+
    WET
    PEGI 18+
    Mini Ninjas
    PEGI 7+


    PlayStation.Blog.Europe : Your daily fix of PlayStation news from across the SCEE region
    Am dus pana la capat toate 3 demourile. Asadar, impresii:

    Dirt 2: conform asteptarilor dupa trailerele si articolele vazute, respectiv citite, adica e de bine. Il voi juca pe volan pe Xbox totusi.

    Wet: full game = demo * 7. Cu alte cuvinte, gameplayul din demo e suficient pt ceea ce inseamna versiunea full, unde probabil se vor repeta aceleasi lucruri intr-un setting diferit, dar asemanator. Prea arcade pt gusturile mele.

    Mini Ninjas: Aparent simplu, apasand butonul SELECT descoperi ca e ceva mai complex, avand suficiente elemente RPG incat sa atraga atentia. Voi astept totusi niste reviewuri inainte sa investesc timp in el.

  11. #3571 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai o sa incerc sa strang eu aia 300 lei , ca vad ca alta varianta nu am.Ca TV am un Toshiba REGZA HD-Ready de 82 cm.Si cred ca o sa astept reducrea. Ca jocuri cred ca imi permit 1 joc pe luna , ca le iau SH.
    Va multumesc pentru raspunsuri. Daca mai aveti sa imi spuneti ceva spune-ti.

  12. #3572 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pai o sa incerc sa strang eu aia 300 lei , ca vad ca alta varianta nu am.Ca TV am un Toshiba REGZA HD-Ready de 82 cm.Si cred ca o sa astept reducrea. Ca jocuri cred ca imi permit 1 joc pe luna , ca le iau SH.
    Va multumesc pentru raspunsuri. Daca mai aveti sa imi spuneti ceva spune-ti.
    OFF:
    Interesant cum in aceeasi propozitie verbul "a spune" la pers III pl vine in 2 forme diferite

    ON: Incearca sa treci printr-un mall cu parintii , gaseste o consola de teste si sfatuieste-i sa ia un controller in brate si sa incerce un joc (de preferat cu masini ca alea is mai accesibile).
    Cel putin parintii mei, care au si ei o varsta, cand au venit in vizita s-au distrat copios cu demoul de la Burnout Paradise.
    De asemenea explica-le ca este o mica investitie in faptul ca ps3-ul contine unitate Blu-ray care este de viitor.

  13. #3573 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Acum am vazut si eu verbullol.
    Metoda ta nu prea cred ca o sa mearga la mine , pentru ca sunt singurul din familie care joaca jocuri deci nici tata nici mama nu joaca jocuri. Partea cu Blu-ray posibil sa mearga dar nu o sa-i faca sa cumpere consola doar chestia asta.

  14. #3574 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by soselinho View Post
    baga placa aia ca daca iti iei consola nu vei mai fi nevoit sa upgradezi pc in fiecare an si nu vei mai chltui astfel bani si ca o consola are o viata mai lunga decat un pc, zile ca toti copii si aia de clasa a iv-a au console si tu nu, da cel mai important lucru este sa nu le spui cat costa un joc, le zici ca le iei gratis de pe net ca daca aud pa pa consola.Dar slabe sanse sa iti cumpere mai bine apucate de munca si ti-o iei singur ca varianta parinti o sa cada
    Tu crezi ca ii fac upgrade anual si nu-i cumpara o consola? Si daca le zice ca ia jocurile gratis de unde bani sa-si cumpere jocuri cand are consola?

    @paunstefan: Daca e ziua ta in curand zile ca asta iti doresti tu cel mai mult, nu PC/telefon/TV/haine etc

  15. #3575 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    lol ziua mea e in mailol si daa ar fi fost ziua mea cchiar asta mi-as fi dorit cel mai mult
    Si nu cred ca nu imi cumpara din cauza jocurilor pt ca tata crede ca PS3-u o sa fie modabil .Primul lucru care l-a spus cand i-am spus ca a aparut PS3 slim a fost " Eu nu imi dau seama cine cumpara asa ceva" si am incercat sa ii spun de ce ar cumpara cineva asa ceva dar mi-a combatut toate motivele.

  16. #3576 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    lol ziua mea e in mailol si daa ar fi fost ziua mea cchiar asta mi-as fi dorit cel mai mult
    Si nu cred ca nu imi cumpara din cauza jocurilor pt ca tata crede ca PS3-u o sa fie modabil .Primul lucru care l-a spus cand i-am spus ca a aparut PS3 slim a fost " Eu nu imi dau seama cine cumpara asa ceva" si am incercat sa ii spun de ce ar cumpara cineva asa ceva dar mi-a combatut toate motivele.
    Eu zic sa mai incetezi cu offtopicul si sa stai la subiect,ok?Daca nu poti sa te duci pe alt forum!

  17. #3577 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Eu zic sa mai incetezi cu offtopicul si sa stai la subiect,ok?Daca nu poti sa te duci pe alt forum!
    nu mai face pe moderatorul!!! ca incep sa ma satur
    exista oameni care se ocupa de asta, trimite o cerere de angajare la ei ca esti foarte eficient .

  18. #3578 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Eu zic sa mai incetezi cu offtopicul si sa stai la subiect,ok?Daca nu poti sa te duci pe alt forum!
    Ce offtopic am facut ? E Clubul PS3 nu are un subiect determinat de titlu sau de primul post , fiecare poate deschide un subiect. (eu asa cred)

  19. #3579 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    nu mai face pe moderatorul!!! ca incep sa ma satur
    exista oameni care se ocupa de asta, trimite o cerere de angajare la ei ca esti foarte eficient .
    Nu fac pe moderatorul dar sincer, nu ti-se pare ca a devenit cam enervant sa citesti fel si fel de posturi pe aici,celegatura are ziua lui cu threaadul....oricum ai report la post(PAUNSTEFAN)
    rog un moderator sa stearga posturile!

  20. #3580 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    AAA , tu vorbesti de ziua mea ? Am zis si eu 5 cuvinte si gata ai si vazut , da exigenti mai sunteti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts