Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 180 of 1175 FirstFirst ... 80 130 170 178 179 180 181 182 190 230 280 680 ... LastLast
Results 3,581 to 3,600 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3581 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Crezi ca daca noi iti vom da sfaturi cum sa ,,iti pacalesti`` parintii sa-ti cumpere consola tu vei reusi sa i convingi?Eu zic ca e destul de clar din moment ca nici acum nu au vrut sa ti-o cumpere(atatea rugaminti si promisiuni)..nu vor sa investeasca in asa ceva.Clar.Punct.

  2. #3582 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Frate..cauta si tu o matusha..un unchi din mina de carbune ..trebuie sa ai si tu o ruda mai apropiata care sa iti tzina partea...si care sa aiba mai mult credit in fata parintilor tai... lasa forumurile..vorbeste cu cineva pe viu care te poate ajuta cu adevarat...in "confruntarea" asta cu ai tai.
    In orice caz..dak vezi k nu vor...las-o mai moale ..nu mai trage de ei..ca vine Craciunul acum...tu continua sa strangi bani..trebuie sa cedeze odata si odata doar ai zis k esti singur la parinti...

    Over!!!...chhhh!!!!

  3. #3583 SP
    Member cobain's Avatar
    sau mergi si tu la o olimpiada eventual. Drept premiu pentru realizarea ta : o consola

  4. #3584 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ok ! O sa incerc sa iau pe cineva de partea mea , si bani strang in continuare. Cred ca o sansa ar fi sa iau la teza la mate 10 ca anu trecut dar nu prea cred ca mai reusesc .
    Va multumesc iar !

  5. #3585 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @paunstefan. Imi pare rau sa aud ca parintii nu vor sa iti cumpere consola dorita. Dar totusi, am inteles de la primul post. Inceteaza cu discutia pe tema asta. Ai zona de offtopic unde poti scrie ce vrei tu in limita bunului simt.

  6. #3586 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ok am inteles , gata , nu mai postez !

  7. #3587 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    back to news

    PlayStation Network Video Content Update – PlayStation.Blog
    Hi Everyone -
    Let’s kick off this week’s Video Store post with some good news for all of our European readers … PlayStation Video Store will be launching in Europe this coming November! Congratulations!!
    For the US Video Store it was a busy week of big box-office hits and TV Shows, so here’s the full list of new arrivals and top downloads. Also, new this week to PlayStation Store: free trailers, XMB theme, and wallpaper for GAMER, in theaters September 4, 2009. Enjoy!









    Nu au House M.D mi-ar fi placut sa-l vad in HD

  8. #3588 SP
    Member Atrium's Avatar
    Rumor: Belzar - World's First PS3 Modchip Being Tested? - PS3 NEWS - PlayStation 3 News

    Ceva interesant. Sa nu intelegeti gresit. E doar in scop informativ, nu incurajez asa ceva, dar e chiar o stire pe care nu o asteptam.

  9. #3589 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Bun, aaa am o intrebare relativ in termeni legali deci: am 5 console PS3 (asa se spune in speta) si am un cont pe PSN si am cumparat 1 joc de acolo. Acum normal ca stiti ce am facut sa pun acelasi joc pe toate consolele, INSA luna aceasta mi-am mai cumparat o consola PS3 (tot in speta zice si asta) lol si iarasi normal ca nu mai pot sa pun acelasi joc si pe aceasta consola. La efectuarea acelei operatiuni am primit acel mesaj ca nu se poate decat pe 5 console dar am obsevat ceva interesant in acel mesaj care este compus din 2 fraze. Prima spune ce am scris mai sus iar a doua e mai interesanta: zice ca "if you want to download this... to this console you have to deactivate one of the other 5 consoles". Adica se poate asa ceva? Pai atunci jocul ramane download-at pe hard la consola care o dezactivez sa zic asa si uite ca jocul ajunge pe 6 console si in rationamentul asta ar putea ajunge pe mai multe. Stiu ca nu se poate ca n-am auzit pe nimeni de cand e PS3 sa se poata dar e ciuadat ce spune mesajul respectiv. Astept raspunsuri de la voi.

  10. #3590 SP
    Member MSlv's Avatar
    probabil dezactivatul consolei inseamna ca n-o sa-ti mai mearga jocul pe acea consola insa vei putea sa-l instalezi pe o a 6-a consola. De fapt, ai putea probabil sa-l instalezi pe n console dar sa-l joci doar pe 5 in acelasi timp... cred.

  11. #3591 SP
    Member maweryck's Avatar
    Sper sa nu fiu offtopic ..
    Unde recomandatzi sau ma sfatuiti sa fac un pre-order pt PS3-slim ? De preferat ar fi din UE (fara vama si tva=>mai putzina bataie de cap) si daca se poate plati cu PAYPAL ... ?

    Si inca un aspect de care sunt curios (am mai intrebat odata dar nu am fost prea convins cat este de adevarat ) ...Sunt curios , daca imi cumpar consola din afara Romaniei cu acte si garantzie ....daca am garantzie si in Romania ! ? Stie cineva sigur ?
    Multumesc , bafta

  12. #3592 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu iti recomand sa astepti pana pe 10 septembrie si o vei putea lua de la gameshop cu 1400 ron. cred ca ajungi la acelasi pret daca o iei din strainatate + transportul.

  13. #3593 SP
    Member maweryck's Avatar
    bun asa ...pot spune ca-mi convine
    la exact pretul asta ajungeam si daca il luam de afara ! Doar ca sincer , sunt cel putzin surprins , ca sa zic asa ....adica la noi ...la aproape acelasi pret ca afara ? Fara preturi nesimtzite ? fara atitudine de genul "prostii cumpara oricum "?si la doar 7 zile ? MA MIR !!!!!!
    Sa-si fi dat seama unele firme din Romania ca nu fac treaba cu "bataie de joc " ? Sa fi ajuns ele oare sa-si respecte clientzii cu preturi de bun simt ??Doooaamnneee....am trait s-o aud si p'asta !!Sper sa o si vad in momentul in care o sa am eu acasa un ps3 slim luat de la gameshop cu 14 mil in luna septembrie !Sincer!!! Chiar sper lucrul asta !!!!
    Pana una alta ....vad ca la gameshop pe site nu apate nici un fel de PS3 ...nici ala gras nici ala slab ....asa ca ...
    AndRewqp multumesc pt pont man . Daca oferta e reala chiar cumpar de la ei .....

    As vrea totusi sa mai aud si alte pareri . Unde am putea face pre-order la ps3-slim , si cum sta treaba cu garantzia
    Multumesc si bafta

  14. #3594 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ok, pai si cum se poate face lucru asta?

    ---------- Post added at 08:45 AM ---------- Previous post was at 08:13 AM ----------

    Gata am gasit, deci, daca aveti mai mult de 5 console va trebui sa intrati cu id-ul vostru pe una din ele si sa dezactivati contul pe acea consola, numai dupa acest lucru veti putea copia content downloadat pe a 6-a consola.
    PS. Acelasi proces e valabil si pt copiatul filmelor de pe PSn cu exceptia faptului ca - copierea filmului nu se poate face pe mai multe de 1 consola. Deci la jocuri merge pe 5 max, la filme merge pe 1 max.

  15. #3595 SP
    Senior Member consol3's Avatar

  16. #3596 SP
    Member faby_67's Avatar
    man la ce iti trebuie 6 console ps3lol

  17. #3597 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Citeste mai atent, nu am 6 PS3, era o speta adica un caz, o presupunere, o ce sa mai zic...

  18. #3598 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Stati fratilor sa intram in septembrie..si o sa apara si ofertele si slim-ul..nu va mai grabiti ca mireasa......

  19. #3599 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    Stati fratilor sa intram in septembrie..si o sa apara si ofertele si slim-ul..nu va mai grabiti ca mireasa......
    Fratele 5uNNy...ma grabesc si nu ma grabesc ....E usor de zis cand ai deja un PS3 in casa ...Eu am asteptat 1 luna pana pe 18.08 , si acum mai astept pana in septembrie . PS3-ul slim a ajuns un "best seller " chiar innainte de aparitia in magazine datorita precomenzilor .Amazon deja a inceput sa-si anunte clientzii care au facut pre-order ca e posibil sa nu-si primeasca PS3-ul din primul lot . Cererea e mult mai mare decat oferta... Cand ai deja unul , normal ca tzi se pare ca lumea se grabeste ca fata mare la maritis , dar cand ai banii si asteptzi deja de ceva timp ...nu cred ca-tzi mai convine sa stai pana la craciun sa prinzi si tu una
    Nu ar fi nici o problema daca as gasi din septembrie ps3-uri slabe prin toate magazinele ...si nu la 18-20 de mil !!
    Bafta

  20. #3600 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    ok..spor la cautat pe site-uri..
    dar nu uita : cand a fost ieftinirea la cuta x360 a fost si in romania ceva asemanator...in consecinta dak acum este 1750 cu 1 joc..ba chiar gasesti si la 1700.. ce e asa greu de crezut k in septembrie o sa-l gasesti la 1400 sa zicem si slim ..dar normal alegerea iti apartine banii tai , tu stii cel mai bine ce sa faci cu ei si cand sa-i folosesti..good luck

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts