Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 188 of 1175 FirstFirst ... 88 138 178 186 187 188 189 190 198 238 288 688 ... LastLast
Results 3,741 to 3,760 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3741 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Nu ma vad manuind asa ceva, ca veni vorba de ea.
    eu da , mie mi se pare interesant si Wii-ul asa ca asta e si mai si . nu stiu de ce nu te vezi pt ca arata foarte distractiv

  2. #3742 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pentru ca pare foarte copilaresc.

  3. #3743 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  4. #3744 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Pentru ca pare foarte copilaresc.
    Asa e si wii-ul da uite ca se vinde ca painea calda . poate ca dureaza pana o sa se obisnuiasca publicu cu aspectul controllerului si feelnigul oferit (nu cred ca cei de la sony o sa faca mario sau ceva jocuri de copii mici folosind maneta asta ) . de curiozitate , Natal ti se pare mai matur decat asta ?

  5. #3745 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar
    A reusit cineva sa descarce conferinta Sony de pe psn uk? Se pare ca au eliminat-o de pe psn...cum asa?

  6. #3746 SP
    Member MSlv's Avatar
    vezi ca e pe gametrailers, HD (cam), in 4 parti.

  7. #3747 SP
    Junior Member Sharky's Avatar
    ms... la baiestii.. care au elucidat misterul cu steelbook

  8. #3748 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Inca un zvon

    Google Vertaling
    Attached Images Attached Images foto0265a.jpg

  9. #3749 SP
    Junior Member Sharky's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Inca un zvon

    Google Vertaling

    deci.... sa intelegem ca GT5 aprare in 2010?... hm (eu oricum nu-l astept.. iar din lista ma int doar Splinter Cell)

  10. #3750 SP
    Senior Member mark's Avatar
    De de nu-l astepti?

  11. #3751 SP
    Junior Member Sharky's Avatar
    pt ca nu mi-a placut (am Prologu)... adica masina intercationeaza cu "world-ul" oribil... si in afara de grafica (care e doar fina nu neaparat si realista)... nu prea ai ce sa vezi... poate am ratat ceva care il facea interesant?

  12. #3752 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Sharky View Post
    deci.... sa intelegem ca GT5 aprare in 2010?... hm (eu oricum nu-l astept.. iar din lista ma int doar Splinter Cell)
    Ideea era ca Splinter Cell Conviction va aparea pe PS3, nu data de lansare a GT5

  13. #3753 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Drept sa iti zic cam ai dreptate dar trebuie sa si recunosti ca e cel mai frumos somulator auto la ora actuala. Se mai zice ca se schimba total gameplay-ul daca il joci cu un volan...

  14. #3754 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Drept sa iti zic cam ai dreptate dar trebuie sa si recunosti ca e cel mai frumos somulator auto la ora actuala. Se mai zice ca se schimba total gameplay-ul daca il joci cu un volan...
    nu total...extrem de total am jucat la cineva Prologue cu un G25 racing wheel;nici nu se compara....maneta e pistol cu apa pe langa volan!

  15. #3755 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    bun..deci pana azi am avut net la ps3 prin wireless ..un rooter la care intra o conexiune rds cu ppoe ..de acolo un fir in pc si wireless la ps3
    astazi mi-a crapat definitiv si irevocabil rooterul...si nha a pus conexiunea la pc ...intrebarea e..cum pot sa dau conexiune si la ps3 prin pc [pc-ul imi sta tot timpul deschis oricum..sa il fac un fel de gateway]
    multumesc pentru sfaturi

  16. #3756 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    bun..deci pana azi am avut net la ps3 prin wireless ..un rooter la care intra o conexiune rds cu ppoe ..de acolo un fir in pc si wireless la ps3
    astazi mi-a crapat definitiv si irevocabil rooterul...si nha a pus conexiunea la pc ...intrebarea e..cum pot sa dau conexiune si la ps3 prin pc [pc-ul imi sta tot timpul deschis oricum..sa il fac un fel de gateway]
    multumesc pentru sfaturi
    Daca ai 2 placi de retea asa :

    Daca nu ai 2 placi, eu inca nu am descoperit varianta alta decat cu router.

  17. #3757 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Tot ce este posibil.

  18. #3758 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Cine stie cat costa curierul rapid si daca pachetul ajunge in aceeasi zi. (distanta buc-cluj)

  19. #3759 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ajunge in ziua urmatoare..dde exemplu il trimite dupa-masa si ajunge dimineata pe la 10...eu am platit 29 de lei transportu pentru un plic..buc-cluj

  20. #3760 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Daca nu ai 2 placi, eu inca nu am descoperit varianta alta decat cu router.
    ICS - Internet Connection Sharing - Creezi o retea ad-hoc (wireless) intre PC si PS3 si dai liber la acces internet wireless prin conexiunea pe care o ai deja.

    am explicat prost, dar orice cautare a ICS pe google va asigura toate resursele necesare punerii in practica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts