Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 1175 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 302 702 ... LastLast
Results 4,021 to 4,040 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4021 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Nu, dar poti intra pe Login selectezi yahoo si te loghezi cu datele tale deja existente.
    Dupa indelungi cautari, asta s-a dovedit a fi cel mai bun.

  2. #4022 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    -dar voi nu stiti ca "ofertele" tot de ei sunt facute.. deci in consecinta te lasa sa crezi ca tu ai de castigat dar nu e asa
    -asa e peste tot cu asa zisele oferte

  3. #4023 SP
    Member MSlv's Avatar
    nu e vorba neaparat de oferta, e chestia ca pretul in euro e cu 10% mai scump decat pretul in lire, lucru care cred ca ne afecteaza pe toti cei care vrem sa ne alimentam contul uk cu bani. voi detalia dupa niste calcule imediat.

    edit - calcule tot prin xe.com, cursuri gbp-ron si euro-ron

    PSN 50 lire
    pret in lire redus - 44.85 GBP = 217.632 RON
    pret in lire initial - 50.00 GBP = 242.828 RON
    pret in euro redus - 57.50 EUR = 243.920 RON

    PSN 20 lire
    pret in lire redus - 17.85 GBP = 86.6203 RON
    pret in lire initial - 20.00 GBP = 97.0536 RON
    pret in euro redus - 22.99 EUR = 97.4423 RON

    aici cred ca este mult mai clara diferenta. si ca sa dispara orice dubiu, pretul in euro e mai scump cu 26,3 lei pt 50 de lire iar pentru 20 de lire pretul in euro e mai scump cu aproape 11 lei.

  4. #4024 SP
    Junior Member capone0's Avatar
    Se poate asculta posturi de radio on-line de pe PS3, care le ascult pe PC cu winamp-ul? (posturi de radio romanesti in general)

  5. #4025 SP
    Junior Member szlaeyer's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    La prima problema nu stiu cum sa iti raspund,odata am patit lucrul asta,dar cand l-am deschis si l-am inchis din nou nu mi-a mai facut
    daca vrei sa iti apara in semnatura psn-ul si trophy scrie asa (un exemplu) PSN ID (US):szlaeyer
    Copii PSN ID (US):szlaeyer si ii dai paste la semnatura,apoi selectezi szlaeyer si dai add link si pui link-ul http://fp.profiles.us.playstation.co...d/szlaeyer.png
    Am făcut cum ai zis tu, dar se �nt�mplă două lucruri diferit.

    1. imaginea respectivă nu se deschide frumos, ca la tine, �ntr-o pagină de browser nouă, ci se descarcă pe calculatorul de pe care e accesat linkul.

    2. Nu se actualizează informațiile - trofeul de platină și alte c�teva noi nu apar, deși am făcut sincronizarea �ntre PS3 și PSN, chiar și �ntre mac și PSN (după cum se vede și �n imaginea atașată).

    Oare de ce?
    Attached Images Attached Images picture-1.png

  6. #4026 SP
    Member tsuby's Avatar
    Salut. Vroiam sa va intreb... cam cum se vede PS3 pe CLT? Si daca da,nu-i trebuie cablu HDMI,nu?
    Inca ceva: telecomanda este neaparata pentru a rula filme?
    Cam cat costa un Dualshock?

  7. #4027 SP
    Member Dante's Avatar
    banuiesc ca te referi la monitor/tv CRT? eu zic ca nu merita, e pacat de ps3 sa joci pe CRT. Oricum daca decizi sa joci pe crt iti trebuie cablu av si eventual adaptorul la scart. dualshock 3 gasesti la webpredator nou la 170 parca.

  8. #4028 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    Salut. Vroiam sa va intreb... cam cum se vede PS3 pe CLT? Si daca da,nu-i trebuie cablu HDMI,nu?
    Inca ceva: telecomanda este neaparata pentru a rula filme?
    Cam cat costa un Dualshock?
    Ai mai sus toate detaliile de care ai nevoie, vroiam doar sa completez cu faptul ca si eu ma joc pe un model vechi de tv (CRT) si diferenta de calitate este enorma, insa nu te poti plange.
    Jocurile se vad acceptabil. Singurul joc care mi-a facut probleme a fost Burnout Paradise, unde la viteza mare nu reuseam sa vad unde este urmatoarea curba. O idiotenie greu de explicat.
    In rest, am jucat peste 20 de jocuri pe el si au mers perfect. Unele vor necesita mici modificari la brightness si contrast in rest ... enjoy !

  9. #4029 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    am o intrebare:
    o sa primesc un ps3 din anglia..cat costa transportul anglia-romania[cluj-napoca]

  10. #4030 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    prin ce il trimiti? prin posta romana sau o firma privata si care?

  11. #4031 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Get Rewarded For Your PSN Trophies TQcast
    PS3 gamers, get ready for another TQcast Trophy contest brought to you by TQfam DOOM CMYK! The contest starts Monday September 14 2009 and will end October 5 2009. The winner of this contest will win a $50 US PSN card. Contest entries will open Monday September 7, and close September 11 at 11:59pm. This contest is only open to all registered TQforum members that have entered their PSN ID in this thread, so head on over there and register if you haven’t already.
    The PS3 gamer with the most total trophy points from September 14 to October 5 will win the $50 US PSN card.
    intra cineva in competitie?

  12. #4032 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    eu primesc NU trimit.....dar care este cel mai sigur si cel mai rapid mijloc de transport si cat costa?

  13. #4033 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da scuze. dar cine il trimite un prieten sau il cumperi de pe un site? oricum din cate stiu eu e destul de scump, in jur de 200-300 ron

  14. #4034 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    da scuze. dar cine il trimite un prieten sau il cumperi de pe un site? oricum din cate stiu eu e destul de scump, in jur de 200-300 ron
    un prieten il trimite

  15. #4035 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cu riscul de a ma repeta
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    prin posta romana sau o firma privata si care?

  16. #4036 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    eu nu stiu..de exemplu prin posta cat costa?

  17. #4037 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man cu google poti sa faci absolut orice. de exemplu uite ce am facut eu in 2 minute Tarife Colete po?tale interna?ionale cu ramburs - Posta Romana e bine? dar eu iti recomand UPS fiind o firma privata si sunt seriosi. UPS Global Home intra pe site si vezi tarifele. bafta!

  18. #4038 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    System3/Eutechnyx SuperCar Challenge BETA Register

    Tocmai mi-am luat codul. Este necesar cont de UK.

    There are currently 1604 instant access codes remaining.
    Attached Images Attached Images front.jpg

  19. #4039 SP
    Junior Member flevi's Avatar

    bloc optic defect

    da garantia......este o problema, e cumparat din italia,azi am contactat sony romania si mi-au raspuns ca ei nu au un departament de reparati playstation in romania,nu stiu cum o sa fac azi le am trimis un e-mail la sony italia,astept raspuns de la ei.de nu se rezolva nimika am sa apelez la doonely

  20. #4040 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    Salut. Vroiam sa va intreb... cam cum se vede PS3 pe CLT? Si daca da,nu-i trebuie cablu HDMI,nu?
    Inca ceva: telecomanda este neaparata pentru a rula filme?
    Cam cat costa un Dualshock?

    Se vede acceptabil. Eu am jucat multe jocuri si sunt multumit, chit ca se pierd foarte multe detalii. Si nu i crede pe ceilalti, merita sa ai un PS3! Nu conteaza ca te joci pe CRT sau LCD.
    Nu, nu trebuie cablui HDMI. Iti trebuie un cablu AV cu 3 iesiri care vine impreuna cu consola. Pe langa acest cablu mai primesti si un adaptor SCART.

    Un DS3 il cumperi din magazine cu ~ 220 - 250 RON, de pe internet cu ~200 RON iar de la webpredator ~ 170 - 200 RON

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts