Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 1175 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 522 1022 ... LastLast
Results 421 to 440 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #421 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    exista diferente de calitate a imaginii in functie de tipul cablului HDMI folosit (exista mai ieftine si mai scumpe - cele mai scumpe ofera garantat si o imagine mai buna?)

  2. #422 SP
    Member psycho-07's Avatar
    sal baieti

  3. #423 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  4. #424 SP
    Member psycho-07's Avatar
    PSN IDsycho-07. ro. detin urmatoarele jocuri: reresistance fal of man, COD4, uncharted drahe's fortune, MGS4,bourne conspiracy, bournout paradise, rainbowsix vegas 2, lost planet, motor storm, ninja gaiden, heavenly sword, etc. O zi buna va doresc la toti

  5. #425 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    intentionez sa-mi iau ps3. totodata mi-as lua si un TV pt ps3. consola o voi folosi intr-o camera mai mica( nu sufragerie). va rog mult sa-mi recomandati anumite modele de TV, FULL HD. Sa-mi spuneti va rog si daca merita sa iau o plasma in loc de LCD. Multumesc anticipat !

  6. #426 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    iti recomand orice fullHD cu diagonala minima 32" daca vrei HD full. important consider eu contrastul. in rest fiecare producator are tehnologii botezate in fel si chip care in cele din urma dau cam acelasi rezultat.
    eu acum am Samsung LE32R81 de care sunt multumit (la o distanta de sub 3m fata de pozitia de vizionare). este HDready nu full, insa am descoperit ca nou posesor de PS3 ca sunt putine jocuri fullHD (1080) care sa exploateze la maxim tv-ul, iar acelea care sunt prezentate ca si fulHD sunt de fapt la o rezolutie 720 (HDready) randate cumva software pt o calitate relativ mai buna a imaginii (un 720 "overclock-at la 1080). si am considerat ca filme BlueRay nu o sa vad eu prea des, asa ca de aceea am luat doar HDready.
    poate ca mai tarziu (1-2) ani o sa-l schimb cu un HDready de peste 100". pana atunci e ok acesta.
    bafta

  7. #427 SP
    Member darcangel's Avatar
    A trecut ziua si vad ca nimeni nu a bagat de seama ca demo la Tomb Raider Underworld nu a aparut si pe PS3. Rusine Sony, bravo Microsoft !

  8. #428 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    PSN se updateaza joia si vinerea, rabdare.

  9. #429 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Chiar nu ai inteles ca exista un update saptamanal la PS Store? Oricum nu cred ca o sa fie mare branza si cu Tomb Rider-ul asta.

  10. #430 SP
    Member roberte's Avatar
    l-am luat de la fl@ming0 o sa mai caut totusi factura

  11. #431 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    vreau sa-mi iau un ps3 cat de curand. mentionez ca nu am mai avut consola de la sony. as vrea sa stiu in legatura cu creearea unui cont pentru PlaystationNetwork pe ce tara sa il fac ca sa pot juca jocuri online si sa beneficiez si de acel Playstation Home,despre care nu am habar daca exista deja sau va fi lansat in curand. Am vazut ceva clipuri in care utilizatorul creea propriul caracter, se plimba printr-o casa imensa alaturi de alti gameri de pe PSN. Va rog daca se poate sa ma lamuriti si pe mine cat de cat cum sta treaba cu serviciul de internet pt PS3. Multumesc anticipat

  12. #432 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    folosesc tsMuxerGUI pentru a transforma din mkv in format m2ts
    are si optiune de a adauga subtitrarea(le am sincronizate pentru varianta respectiva de film)
    dar dupa ce mi-l face filmu e totu ok dpdv al formatului dar subtirarea nu o are desi eu am adaugat-o

    care foloseste acest program sa imi zica de ce nu merge sub

    sau macar un alt program ,rapid nu cum sutn altele de le fac in peste 8 ore

  13. #433 SP
    Member Snoopz's Avatar

    Smile

    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    vreau sa-mi iau un ps3 cat de curand. mentionez ca nu am mai avut consola de la sony. as vrea sa stiu in legatura cu creearea unui cont pentru PlaystationNetwork pe ce tara sa il fac ca sa pot juca jocuri online si sa beneficiez si de acel Playstation Home,despre care nu am habar daca exista deja sau va fi lansat in curand. Am vazut ceva clipuri in care utilizatorul creea propriul caracter, se plimba printr-o casa imensa alaturi de alti gameri de pe PSN. Va rog daca se poate sa ma lamuriti si pe mine cat de cat cum sta treaba cu serviciul de internet pt PS3. Multumesc anticipat
    Salut
    Contul il poti face de UK sau de US pentru ca in Romania nu este disponibil serviciul PlayStation Store de unde poti cumpara jocuri,descarca demo-uri
    PlayStation HOME inca nu s-a lansat(posibil 19 Noiembrie)
    Cumpara ps3-ul cat mai repede sa ni te alaturi

  14. #434 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    ms de informare snoopz. acum vreau sa-mi vand x360-ul. iar ps3 imi iau maxim pana de craciun, intrucat vreau si un TV odata cu el.

  15. #435 SP
    Member Imperatore's Avatar
    eu stiam ca pe ps3 nu o sa fie un demo la jocul ala ci doar la xbox, s-ar putea sa ma insel ...

  16. #436 SP
    Member obidan's Avatar
    K,imi recomanda cineva o casca Bluetooth?

  17. #437 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    K,imi recomanda cineva o casca Bluetooth?
    Eu mi-am luat asa ceva prin Robert
    Ce pot sa spun... este excelent pentru PS3. Se aude bine, ma aud si ceilalti bine, bateria tine destul de mult. Aveam pana sa vina niste temeri in legatura cu tipul de conectare la priza, dar pachetul are adaptor pentru prizele noastre.
    Attached Images Attached Images jabra.jpg

  18. #438 SP
    Member playgame's Avatar
    Maine pe psn Mirror's Edge demo?

  19. #439 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Stiti cumva cand apare home? nu versiune beta sau alte prosti

  20. #440 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Eu am ps3 60GB cuo saptamana dupa lansare si nu am avut probleme cu el si mai am garantie pana in 2009 aprilie la flanco (2 ani), sper sa nu am probleme cu el .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 1175 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 522 1022 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts