Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 1175 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 730 ... LastLast
Results 4,581 to 4,600 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4581 SP
    Member Snoopz's Avatar
    eu am vazut pe telefonul meu optiunea cu remote control sau ceva de genu' (merge prin intermediul bluetooth)
    poate sa faca ceva asemanator ca psp-ul?

  2. #4582 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    Nu trebuie sa ai pe cineva in lista de friends pt a-i trimite msg, te poti duce la create message si bagi id-ul destinatarului manual.. sau poti trimite mesaje celor din lista " players met ".
    pt a nu mai primi mesaje deloc de la cineva exista functia block, o gasiti cand intrati pe profilul cuiva undeva jos.

    p.s.: pe cashflow nu-l stergeti, e baiat treaba, fiecare mai greseste, cu totii suntem oameni
    Imi cer scuze baieti, am citit in graba mesaju si am dat mai departe.
    Mersi aallex.

  3. #4583 SP
    Junior Member MaLAdia's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    720p. Debifeaza 1080i si 1080p de la Display Settings.
    ms mult

  4. #4584 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Stie cineva care e combinatia de butoane la Ps3 (combo-ul) pt a face Weapon Expert la Tomb Raider?...nu-mi dau seama pe ce sa apas pt a face acele miscari din filmulet


  5. #4585 SP
    Member darcangel's Avatar
    Salut, TiBiKiMi, uite cum trebuie sa faci: "L2 + Square...Right Stick...R2" Tii apasat L2, te apropii de inamic, si apesi patrat; Lara sare catre inamic, revine in slow motion, iei tinta cu stickul dreapta pe cercul rosu, tragi si gata, doar un foc si l-ai doborat. Cu putina indemanare si antrenament ai sa reusesti. Succes !

  6. #4586 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Unde se instaleaza DLC-urile?
    Am luat un Addon pt Batman si nu stiu unde s-a instalat..

  7. #4587 SP
    Member Painkiller's Avatar
    peste gamedataul original.

  8. #4588 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Daca achizitionez o Plasma de 107 cm dar care e doar hdready, deci rezolutie de maxim 1024x720, fac o prostie? In sensul ca nu e fullhd? La diagonala asta e imperativ 1920x1080?

  9. #4589 SP
    Member Cata25's Avatar
    Plasmele au rezoluții mai mici ca LCD-urile dar au dimensiuni mai mari și redau mai bine negrul.
    Eu zic că mai bine ți-ai lua un FULL HD de 32".

  10. #4590 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Chestia e ca mie imi trebuie un tv, ca-i LCD sau plasma nu conteaza, de minim 1M si nu stiu daca la diagonale Asa Mari e voie sa mai ai 720p?

  11. #4591 SP

  12. #4592 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sper ca nu e greseala.

  13. #4593 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Poti sa ai si HD Ready, dar e mai bine sa ai Full HD. Depinde si de distanta la care stai de TV

  14. #4594 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Distanta de tv va fi de maxim 3M, mai putin da - mai mult nu.

  15. #4595 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Daca achizitionez o Plasma de 107 cm dar care e doar hdready, deci rezolutie de maxim 1024x720, fac o prostie? In sensul ca nu e fullhd? La diagonala asta e imperativ 1920x1080?
    Faci o prostie doar daca are un pret mai mare decat unu fullhd.
    Da-i bice, de la 3m nu vezi nicio deosebire.

  16. #4596 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Din graficul asta reiese ca la 42" inchi trebuie sa stai pe la 6.5 feet (aprox 2m) distanta ca sa vezi diferenta intre 720p si 1080p. De la 3m (chiar 2.5m daca vad eu bine pe grafic) nu se observa, cum spunea si nameless_fear.
    Daca ai de gand sa stai la 2 metri ai putea sa te gandesti la fullHD. Peste 2.3m distanta si nu se mai merita, poate doar pentru efect placebo , care de altfel citisem ca exista in cazul televizoarelor si a imaginii percepute.
    Attached Images Attached Images resolution_chart.jpg

  17. #4597 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    am bagat ieri pentru prima data jocul drake uncharted in consola si nu eram conectat la internet,am facut 56% apoi am conectat netul si mi so instalat trophy si numi apare nici un trophy dece?

  18. #4598 SP
    Senior Member mark's Avatar
    De ce va zic asta e pt ca am vazut un panasonic plasma de 107 hdready la 2000 RON.

  19. #4599 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Suportul pentru trofee a fost introdus printr-un patch. Daca tu nu ai instalat patch-ul respectiv atunci nu avea cum sa inregistreze nici un trofeu, iar acestea nu se acorda pentru save-urile existente (ca sa nu se triseze).

  20. #4600 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    ce nasol dar na au si dreptate ca sunt multi care ar fi trisat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts