Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 239 of 1175 FirstFirst ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 339 739 ... LastLast
Results 4,761 to 4,780 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4761 SP
    Banned Mario's Avatar
    Am o intrebare care rezolutie este mai clara,adica se vede mai bine, 1080i sau 720p.

  2. #4762 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Am o intrebare care rezolutie este mai clara,adica se vede mai bine, 1080i sau 720p.
    Aici se alfa raspunsul: 1080i or 720p, which looks better? - The Digital Video Information Network

  3. #4763 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Omuletii de la Sony sunt putin cam ciudati...a fost glitchu cu Undead Knights ( full game "demo" ) ...cand si-au dat seama au scos "demoul" de 468 mb si l-au pus pe cel de 89 mb si nu mai era in download list si azi am observat ca jocul full a revenit in download list.Ce mama naibii?

  4. #4764 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  5. #4765 SP
    Member taz@'s Avatar
    Posibil boxart Final Fantasy XIII

    Playstation 3 RPG Site - News: Japanese Final Fantasy XIII Boxart Revealed
    Attached Images Attached Images 42_ja.jpg

  6. #4766 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Nu cred, prea seamana cu boxart-ul de la Darksiders.

  7. #4767 SP

  8. #4768 SP
    Member darcangel's Avatar
    Am PS3 de ceva timp si inca de la prima accesare a US Store mi-am dorit sa cumpar cate ceva, in principal jocuri; ei bine, ma gandesc ca as fi putut beneficia, impreuna cu alti 4 useri, de facilitatea oferita de Sony si pe care, pana acum am ignorat-o. De ce sa descarc singur un joc si sa-l platesc, tot singur ? Nu cred ca vreau sa-mi raspundeti, rautaciosilor, dar daca sunt doritori ne putem asocia in grupuri, celule - celula mea - sau cum s-or mai numi ele, ne facem un cont comun, descarcam in comun si platim la comun, (asa s-a nascut comunismul) evident mai putin pt. fiecare in parte. So, join us !

  9. #4769 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Salut!
    la mindight club sunt cateva trofee de genu' beat luxury champ,veat exotic champ ..
    Intrebarea este:Ce trebuie sa fac mai exact?

  10. #4770 SP
    Member Snoopz's Avatar
    ori gresesc eu ori este adevarat.. :stiam ca pt. chestia asta (game share) se poate lua ban pe consola.. e adevarat ?

  11. #4771 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Salut!
    la mindight club sunt cateva trofee de genu' beat luxury champ,veat exotic champ ..
    Intrebarea este:Ce trebuie sa fac mai exact?
    There are 5 types of vehicles: tuner, muscle, luxury, exotic and motorcycle. Win enough races for each type and the champ for that category will challenge you. The number of races need to win vary from category to category. Just keep winning and eventually they will contact you. Of course, you should wait a few seconds (maybe a minute or two, at most) after each race to see if they are trying to contact you.
    De pe PS3Trophies.org

  12. #4772 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu este nimic ilegal in aceasta treaba, daca nu ar vrea Sony sa se faca asa ceva nu ar permite rularea jocului in acelasi timp pe 2 console, dar trebuie unii sa fie ei "Pumnul Dreptatii".

  13. #4773 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Initiativa si miscarea asta am avuto si eu acum cateva luni cu niste reguli si o strategie bine pusa la pinct
    s- a ajuns insa la certuri intre membrii..intre pro si contra subiectului
    adevarul: nu este o chestie ilegala ci doar imorala pentru cei care au fost contra. Ce este cert acest forum nu permite astfel de disxutii..chiar daca nu sunt impotriva regulilor psn
    repet sunt pro..dar ca sa nu se ajunga la situatia de acu juma de an e de preferat sa se poarte aceste discutii pe pm ( altfel risti ban pe aici..am avut de vreo 2 ori)
    cat despre idee..subiect unde a ajuns.. Eu personal mi-am cumparat unele jocuri si am facut schimb cu alte 3 persoane.. Din care o sa ramana 2 deoarece am predat / o sa mi se predea slotul..deci inca 2 inca sunt libere.. Iar cine este interesat este rugat sa ma apeleze cu o oferta pe pm cu rugamintea : "acest schimb sa fie definitiv..fara o eliberare ulterioara de slot. Nu vreau sa iau un joc la schimb si dupa o perioada sa nu mai am cum sa il joc pentru ca se doreste predarea slotului"
    sper ca admini sa nu sara iar in sus.. Discutia este la subiect..nici imorala si cu atat mai putin ilegala

  14. #4774 SP
    Member maweryck's Avatar
    salut , am si eu o problema .Tocmai am cumparat un ps3 fat pt un prieten .
    Problema noastra este ca nu avem nici un fel de sunet in jocuri .Bluray-urile merg ....sunetele din meniu ....numai in joc nu am sunet.
    Este modelul Fat cu 80 Gb care vine cu infamous .Este ca si nou ....are 1 luna de zile este in garantzie ...dar este luat SH.
    Am incercat cu tot felul de HDMI-uri .....dar nu am sunet in jocuri decat cu cablurile alea cu care vine PS3.
    Daca se poate sa ne ajute si pe noi cineva ..
    Chiar as vrea sa se bucure si el de PS3 si sa nu mai fie trist .
    Sunet cu HDMI-uri ....peste tot numai in jocuri nu .Sunet si in jocuri am daca folosesc cablurile lui .
    Se poate rezolva problema cu update de soft cu sistem update ? intreb asta pt ca asta nu are net aici decat ff prost ,ceva de la un tel mobil (este proaspat mutat ) .
    Multumesc anticipat si scuze daca am fost cam incoerent dar am postat in graba .
    Bafta


    LE : Imi cer scuze am gresit threadul ...tot de la netul asta prost vroiam sa postez la " Probleme si solutii Playstation 3 "
    Daca poate cineva sa mute postul .

  15. #4775 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    in setari audio trebuie sa iasa tot pe hdmi

  16. #4776 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    1.Voi ziceti ca ar fi bine sa cumpar de pe Okazii un PS3 Fat cu 1000 lei ? E de la un user destul de serios dupa calificative .Adica vreau sa spun sa nu am surprize dupaia ca e diferenta de 300 lei . Dar stiu ca si Zaktan si-a luat cu 1300 lei cand in magazie era 1600-1800 lei . Garantie cica are 10 zile ca sa vad daca merge si daca am probleme daniuesc ca m-ar putea rezolva Donely .

    2. Uncharted 2 e jocul din capul listei pentru care cumpar consola si as vrea sa stiu daca as putea avea surprize cu el cum vad ca ati avut multi dintre voi .

    Multumesc !

  17. #4777 SP
    Member darcangel's Avatar
    maweryck: cu un cablu HDMI ? cred ca majoritate dintre noi il folosim; este inexplicabil, vezi totusi in setarile audio ale consolei.

    paunstefan: un slim este 1299 lei, nou, cu garantie, factura, ....... si 120 Gb. Tu ce crezi ?

  18. #4778 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da asa e ! Mersi mult !

  19. #4779 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca ai noroc mai gasesti PS3 Fat cu un joc sau chiar 2( Killzone 2, Infamous, Resistance 2, Resistance si Uncharted) la 1300ron

  20. #4780 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Imi da eroare 8002A548 pe MuthuRaoul, ce sa fac?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts