Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 1175 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 525 1025 ... LastLast
Results 481 to 500 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #481 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alexxx_862006 View Post
    Am si eu o problema la un controller mai exact cauciucul de pe stickul stang s-a desprins, si vroiam sa va intreb daca e posibil sa mi-l schimbe sau sa il repare daca il duc la garantie(il am cumparat de la mediagalaxy) si daca e ok daca ma duc doar cu controllerul, bonul si certificatul de garantie sau trebuie si cutia? am si poza facuta da nu stiu cum sa o pun THX
    NU cred ca se da garantie pe joypad.

  2. #482 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Eu o sa ma duc pana la mediagalaxy cu joypadul si cu certificatul de garantie sa vad ce zic , dar normal ar fi sa il schimbe.

  3. #483 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    singura problema care o am
    am auzit pe cineva ca din cauza de la update asa e ??? ,maneta 5-10 secunde uneori nu raspunde la comenzi indiferent ce a-si apasa,doar cel din mijloc daca tin incontinuu apasat si apare Turn...........,
    sau din cauza ca am hardu ocupat cu 200 de gb de muzica si filme ??? si nu face fata ???
    in acel timp imi apare si sus in dreapta ca si cum ar lucra ,desi eu nu fac nimic sunt doar in meniu si nu raspudne la comenzi

  4. #484 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  5. #485 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    cand apare versiunea de 160 gb si cu cat va fi mai scumpa decat cea de 80

  6. #486 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    de unde imi recomandati sa-mi achizitionez un PS3 80GB nou? Sursa sa fie din RO, ca sa am garantie in caz de ceva...

  7. #487 SP
    Member sepet's Avatar
    Am o problema.Nu-mi afiseaza videos pe youtube..ma rog o parte din ele...adica ,incarca pagina ,si merge doar sunetul,cu pagina incarcata 100%(comments,related videos)...stie cineva cum pot rezolva? Sunt cu update-urlie la zi !

  8. #488 SP
    Member Snoopz's Avatar
    MediaGalaxy sau Altex Megastore

  9. #489 SP
    Junior Member Dumanu's Avatar
    Salutare tuturor.Am si eu o problema cu mkv2vob;atunci cand ii dau sa-mi faca un film la primul pas,acela de transcoding imi da o eroare...e ceva de genu:mencoder needs to close etc.Si acum intrebarea:ce pot face sa il fac sa mearga sau cu ce il pot inlocui ca sa faca aceeasi treaba la fel de bine.Toate cele bune

  10. #490 SP
    Member psycho-07's Avatar
    daca cumpar un joc vers ntsc pt sa jc cu alt prieten online care are vers pal?, ca eu am avut cod4 vers ntsc si cand imi dadeau invit se conecta greu.

  11. #491 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    La majoritatea jocurilor DA, dar mai sunt si jocuri cu partea online mediocra la care nu s-a implementat reg-free pentru multiplayer.

  12. #492 SP
    Member psycho-07's Avatar
    ma intereseaza la resistance 2 daca ar fi probleme, si mersi de raspuns

  13. #493 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    In nici un caz. O sa mearga pe toate regiunile, nu iti face griji. Eu ma refeream la jocuri gen Condemned 2, care are multiplayer doar de forma.

  14. #494 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Pana acum firma de unde aveam net imi permitea sa am net pe mai multe pc(adica pc laptop si ps3 in cazul meu), adica scoteam cablul din pc si il bagam in ps3 si mergea doar ca de azi nu mai merge si am net doar pe pc, am sunat la ei si mi-au zis ca trebuie sa platesc in plus. As vrea sa stiu daca pot avea net si pe pc si pe ps3 fara sa platesc in plus adica sa imi cumpar un router si daca astfel rezolv situatia. Spre exemplu acest router e ok Router wireless D-Link AirPlusG DI-524 DI-524 ? Sincer nu ma prea pricep dar din cate am inteles cablul de retea il bag in router astfel eu o sa am net wirless pe laptop si ps3? Si cum pot conecta pc-ul la router deoarece nu am placa wirless la pc eventual pot lega pc-ul la router printr-un cablu de retea?

  15. #495 SP
    Member Imperatore's Avatar
    cu routerul rezolvi situatia....pc-ul il pui pe router prin cablu de retea si ps3-ul pe wireless, tot ce trebuie sa faci este sa il setezi corespunzator iar in unele cazuri sa setezi static ipul pe consola si sa faci port forward, sunt tutoriale pe net sa te documentezi despre routere, setari si alte treburi...bafta !

  16. #496 SP
    Member psycho-07's Avatar
    multumesc istrategie aveam nevoie de un raspuns bun

  17. #497 SP
    Junior Member edy100's Avatar
    iti recomand un router bun - asus wl 520gc. e usor de configurat si are acoperire f. buna. bafta

  18. #498 SP
    Junior Member edy100's Avatar
    Quote Originally Posted by sepet View Post
    Am o problema.Nu-mi afiseaza videos pe youtube..ma rog o parte din ele...adica ,incarca pagina ,si merge doar sunetul,cu pagina incarcata 100%(comments,related videos)...stie cineva cum pot rezolva? Sunt cu update-urlie la zi !

    incearca sa iti updatezi din nou ps3, poate nu ai versiunea 2.50. in mod normal n-ar trebui sa intimpini probleme. bafta

  19. #499 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    chiar si cu v2.50 pus anumite filmulete nu le vede, nu stiu daca este cazul si pentru youtube (nu am intilnit nici unul care sa nu-l pot vedea pina acum) insa pe alte site-uri am avut ocazia sa nu mearga.

  20. #500 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by conortos View Post
    cu routerul rezolvi situatia....pc-ul il pui pe router prin cablu de retea si ps3-ul pe wireless, tot ce trebuie sa faci este sa il setezi corespunzator iar in unele cazuri sa setezi static ipul pe consola si sa faci port forward, sunt tutoriale pe net sa te documentezi despre routere, setari si alte treburi...bafta !
    Pe bune ca nu are nevoie sa seteze static pe consola (de ce sa complici cind se poate simplu DHCP?) si nici port forward setat special nu este nevoie. Cit despre router iti recomand DIR 635 cu 4x UTP LAN si WIFI 802.11b/g/n merita toti banii. Tot ce trebuie sa faci este sa:
    • setezi tipul conexiuni la internet (PPPoE, DHCP, static IP, PPTP, L2TP, etc)
    • clonezi MAC-ul PC-ului (astfel incit ISP-ul sa inteleaga ca este PC-ul tau conectat)
    • sa setezi WIFI-ul (ex: WPA-Personal, TKIP and AES, KEY)
    • parola de acces la router, default nu are (optional)
    • eventual poti face lista de rezervari in DHCP ca sa asigneze acelasi IP (optional)
    Asta ar fi tot ca sa ai un LAN functional si protejat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 1175 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 525 1025 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts