Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 1175 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 314 364 764 ... LastLast
Results 5,261 to 5,280 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5261 SP
    Member showman's Avatar

    Thumbs up

    hy all
    as avea si eu o intrebare..
    am un lcd samsung Le32r8 HD READY, 81 cm..as vrea sa stiu cam cum s`ar prezenta la un ps3(inca nu l`am achizionat..sa vad dc ce e bun"hd`u ready".. si de aceea as vrea opinia voastra./in caz ca are cineva vreun hd ready, sau se pricepe..cam care ar fi calitatea,rezolutia...)sau o sa fiu nevoit sa`mi iau Full HD? apropo a costat 28 de mil anul trecut (ar trebui sa fie bun si pt ps3 la acest pret)

  2. #5262 SP
    Member drati71's Avatar
    Stai linistit ca marea majoritate a jocurilor sunt pe 720p adica HD Ready. Daca pentru tine marimea TV-ului e OK, atunci poti sa mergi linistit in continuare cu el. Cu un PS3 vei vedea diferenta de la Standard Definition la HD, care este enorma.

  3. #5263 SP
    Member showman's Avatar

    Thumbs up

    ms pt raspuns

  4. #5264 SP

  5. #5265 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am si eu o intrebare.....am facut 90 la suta din trofee la shift,am dat jocu...am facut iar rost de el,si a inceput sa isi face update si a instalat iar game data.Intru in joc...si totu de la 0 iar,m-am uitat la salvari si inca am salvarea veche....what the hell? Tin sa mentionez ca ambele jocuri sunt zona 2,nu difera zona.

  6. #5266 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    consola mea a facut doar weekend-ul acesta vreo 5 "freez-uri" in mw2 si BF:BF2 Beta , dar daca pun mana in spatele ei nu este deloc incins, nici macar caldut, inca mai am garantie la flanco, am luat-o cu bundle gta4, ar trebui sa merg cu ea la garantie sau vi se intampla si voua dar nu asa de des?

  7. #5267 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ocazional mai primesti freezuri...o fi consola stabila..da nu e nici perfectiunea intruchipata,mie azi mi sa blocat cand ma uitam in meniu ce sa ma joc.E ceva normal...stai linistit.

  8. #5268 SP
    Member Imperatore's Avatar
    nu te speria ca e normal, si eu iau freez-uri in fifa10, mw2 sau se blocheaza prin mesajele din meniu sau alte minuni.

  9. #5269 SP
    Junior Member unbody's Avatar
    BOOOMlol.1100$

  10. #5270 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by unbody View Post
    BOOOMlol.1100$
    E un pret foarte decent pentru acel pachet.

  11. #5271 SP
    Member unlike's Avatar
    O intebare .. eu am testat un joc Zone 1 pe o consola PAL, si a mers excelent pe un TV CRT
    Intrebarea mea este, a incercat cineva si poate confirma, ca un joc Zone 2 merge pe o consola NTSC pe TV CRT ? ( nu se vede alb negru sau alte probleme de genu ) mersi fain .

  12. #5272 SP
    Member drati71's Avatar
    Pe un PS3 merg toate jocurile indiferent de zona, nu este restrictionat. Problema este doar la DLC-uri care sunt restrictionate pe zone, adica joc zona 2 merge doar cu DLC luat din PSN zona 2, joc zona 1 doar cu DLC de pe PSN zona 1...
    CRT-urile din ultima perioada au si NTSC si PAL, deci teoretic ar trebui sa mearga, acum depinde ce TV ai.

  13. #5273 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Unele jocuri vor merge, altele nu. GTA4 ştiu sigur că nu mergea �n configuraţia asta. Ideea este că �n Display Settings la consola NTSC vei avea bifat doar 480i, iar dacă jocul PAL ştie doar 576i, nu va exista niciun mod video comun, iar jocul va refuza să ruleze.

  14. #5274 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Cum dau ignore la cineva pe PSN?
    Este un cretin care tot ma injura si nu pot sa-i dau ignore.
    Am dat Add to Block list dar imi da ceva eroare si nici nu apare acolo la Block list.
    Ce sa fac ?
    Salut.Intai trebuie sa-i dai delete.Dupa aia mergi la Ignore list sau cum ii si pui nulele lui acolo.Sper ca am fost de folos.

  15. #5275 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    Da, mai ales Superman!

    Superman (2010) - PlayStation 3 - GameSpy

  16. #5276 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  17. #5277 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    Salut; cred ca s-a mai discutat insa vreau sa reluam putin subiectul ca sa primesc si din sfaturile voastre o opinie cat mai ok.
    Vreau sa conectez PS3-ul la un monitor FullHD de 22 prin HDMI (modelul acesta sa zicem: Monitor LCD 22 Benq E2200HD HDMI Full HD 9h.y3vln.ibe). sau oricare altul intre 22-24'' cu HDMI.
    Monitorul o sa fie legat si la PC si la consola.
    Problema: cum fac sa am si sunet pe consola (monitorul vad ca are boxe [mici], insa nu m-as baza foarte mult pe ele), acum dispunand de un sistem audio asa: Boxe Logitech X-230 970123-1914
    Multumesc.

  18. #5278 SP
    Member unlike's Avatar
    Scoti video prin HDMI , iar la sunet folosesti cablul default de PS3 , doar rosu si alb + un adaptor ( vezi atasament ). Sunetul va fi stereo .
    Asta in cazut in care boxele se conecteaza cu un jack standard .
    Attached Images Attached Images cable-audio-y-splitter-2-rca-females-1-3-5mm-male-iec-m7401.jpg

  19. #5279 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    Quote Originally Posted by unlike View Post
    Scoti video prin HDMI , iar la sunet folosesti cablul default de PS3 , doar rosu si alb + un adaptor ( vezi atasament ). Sunetul va fi stereo .
    Asta in cazut in care boxele se conecteaza cu un jack standard .
    si practic nu pot avea cu acest sistem sunet concomitent si pe pc si pe PS3?

  20. #5280 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    De cateva zile incoace cand incerc sa conectez PS3-ul la internet da aceeasi eroare cu DNS. Stie cineva care-i treaba ? Pana acum nu mi-a facut asa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts