Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 265 of 1175 FirstFirst ... 165 215 255 263 264 265 266 267 275 315 365 765 ... LastLast
Results 5,281 to 5,300 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5281 SP
    Member richardm27's Avatar
    Ai net de la UPC ?

  2. #5282 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    RDS. Adica un distribuitor de RDS. Prin cablu, fara modem.

  3. #5283 SP
    Member richardm27's Avatar
    Te-am intrebat pentru ca la fel patesc si eu si cu un reset la router se rezolva. Mai pateam si la 360 la fel insa mai rar.

  4. #5284 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Salut.Intai trebuie sa-i dai delete.Dupa aia mergi la Ignore list sau cum ii si pui nulele lui acolo.Sper ca am fost de folos.
    Da, am rezolvat pana la urma. Mersi oricum.

  5. #5285 SP
    Senior Member tray's Avatar

  6. #5286 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #5287 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am o �ntrebare, doar de curiozitate:

    �n caz de...ceva, se poate da recover ID de pe serverele PSN?

  8. #5288 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Am o �ntrebare, doar de curiozitate:

    �n caz de...ceva, se poate da recover ID de pe serverele PSN?
    Eu nu am auzit sa se poata intampla ceva cu userul de PSN. Indiferent de ce s-a intamplat cu consola ta, poti sa te logezi de pe oricare alta fara probleme, absolut tot fiind salvat pe serverele sony.
    Iar daca faci ceva si iti baneaza accesul la PSN, presupun ca poti sa folosesti pe alta consola userul.

  9. #5289 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    E un pret foarte decent pentru acel pachet.

    Mai decent decit decent dar pentru ei care este. Pentru noi care este in Romanica omul de rind trage cel putin 6 luni (600 ron) ca sa stringa suma si cred ca-i ajunge de aprox. o piine pe zi. Nu-i rau ! chiar bun pretul ...

  10. #5290 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Dar tu cam cat ai vrea sa dai pe un PS3 si un TV ca ala?1000ron?Mai bine fi mai realist pt. ca oricum un om care are salariul ala sigur nu se uita la asa ceva!

  11. #5291 SP
    Member MSlv's Avatar
    iti zic io ca omul de rand care traieste cu salariul minim pe economie are probleme mai mari decat televizoare HD, ps3, filme blu-ray... iar marea majoritate isi cumpara un pc bunicel (in rate) pe care sa joace ultimele jocuri si sa se uite la ultimele filme de pe net.

    in fine. eu personal am o problema cu reclama asta: e vorba de pachete speciale bravia+ps3+film+joc sau daca cumperi orice bravia + un ps3 primesti o reducere de pret in functie de pretul TV-ului si iti mai dau filmul si jocul?

  12. #5292 SP
    Junior Member Milan's Avatar
    nu stiu daca s-a mai discutat recent despre asta,dar sunt curios daca mkv-urile merg pe ps3 ?

  13. #5293 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Eu nu am auzit sa se poata intampla ceva cu userul de PSN. Indiferent de ce s-a intamplat cu consola ta, poti sa te logezi de pe oricare alta fara probleme, absolut tot fiind salvat pe serverele sony.
    Iar daca faci ceva si iti baneaza accesul la PSN, presupun ca poti sa folosesti pe alta consola userul.
    Mie mi-au dat custom ban, adică şi pe console ID, şi pe cei 3 useri creaţi. C�nd mi-au ridicat ban-ul, userii s-au debanat pe r�nd, la distanţă de cam o oră �ntre ei. Deci nu m-aş baza prea tare pe altă consolă.

  14. #5294 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    MILAN,citeste tread-ul acesta si te lamuresti
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...-alte-softuri/

  15. #5295 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    iar marea majoritate isi cumpara un pc bunicel (in rate) pe care sa joace ultimele jocuri si sa se uite la ultimele filme de pe net.
    Foarte rau, ca dupaia sa bage din nou bani in placi si rami, in loc sa-si ia consola. Atata ii duce mintea pe unii. Si tot ei spun ca doar cei cu mai multi bani isi permit consola/e. Le e greu sa faca un calcul.

  16. #5296 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    1100$ pentru acel pachet-un pret foarte bun..mai ales la americani pentru ei ..e super ieftin

  17. #5297 SP
    Member Imperatore's Avatar
    as da si eu daca as fi platit in dolari ca americanii

  18. #5298 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

  19. #5299 SP
    Member adiandrei1's Avatar

  20. #5300 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Dar tu cam cat ai vrea sa dai pe un PS3 si un TV ca ala?1000ron?Mai bine fi mai realist pt. ca oricum un om care are salariul ala sigur nu se uita la asa ceva!

    Pretul este practic o cuantificare si are multe variabile pe care tu, ca un realist intr-un univers paralel le asimilezi mai greu, dragule. Realitatea este ca pretul respectiv este bun pentru o tara ca USA insa nu si pentru o tara ca Romanica, o fi greu ?

    Ca oricum un om cu salariul ala (tati, sint foarte multi oameni cu salariul ala) si de ce sa nu se gindeasca ? ce are ? e retard ? nu are voie ? e sclav-plantationist ? toti ne uitam la lucruri pe care nu ni le putem permite si asta inseamna ca-s scumpe desi poate intr-o alta schema pretul este corespunzator.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts